|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sušenje perila
26.5.2010 18:44:21   
ZARA
Če so debate o Brisačah in Pranju, naj bo še Sušenje. A pisano perilo sušite skupaj ali posebej? Kaj pa belo? user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 19:07:06   
luan
Brisače v sušilcu, prav tako ostalo perilo gledam samo, da ni kakih potiskov nalimanih, ker pol je sran"".Sušim pa tako kot perem saj samo ponastavim program.

Bom pa zdaj lahko zunaj na vrtu sušila se mi zdi, da čist drugačne cunje pridejo(bolj svež vonjuser posted image ) kot iz sušilca.

Aja, pa perem s pralno kuglouser posted image .

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 19:14:10   
picola1
Ej, luan...tale pralna kugla, ne...a je to tista zadeva, k porabiš ful manj praška pa to? Kako se obnese? Sem jo hotla že večkrat kupit pa se mi zdi kar draga, sploh če nima efekta oz. je nateg...Hvala za info.
Pa če ima katera še kake izkušnje s to kuglo, naj pove, prosim.user posted image

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 19:54:57   
Taddy78
V sušilec dam samo brisače, krpe, zokne in spodnje perilo.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 19:58:51   
witch
Vse sušimo na zraku. Pozimi kaj po radiatorjih, redko pa v sušilcu samo dokončamo sušenje. Tak da ga skoraj ne uporabljamo. 

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 20:05:34   
luan
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Ej, luan...tale pralna kugla, ne...a je to tista zadeva, k porabiš ful manj praška pa to? Kako se obnese? Sem jo hotla že večkrat kupit pa se mi zdi kar draga, sploh če nima efekta oz. je nateg...Hvala za info.
Pa če ima katera še kake izkušnje s to kuglo, naj pove, prosim.user posted image


Če so cunje samo prešvicane in ne umazane je o.k.Če pa so zamazane pa ni nobenega efekta, vsaj jaz ga nisem opazila.Tako, da navadno pri umazanih cunjah dam še recimo od oka eno do dve žlici praška.Pa vedno malo mehčalca, že zaradi vonja.Razen ko perem od malega cunje,tam ne dam nič mehčalca in navadno tudi praška ne.Pa saj sem kuglo kupila za pranje njegovih cunj.Je pa fino in se da kar prišparati imam en tri kilogramski prašek in dvoliterski mehčalec že od novega leta, pa veliko perem.Pa za cel stroj cunj(6 kg) uporabim dve kugli(tako tudi piše v navodilih).

Pa tudi mene zanimajo mnenja drugih uporabnic in mogoče kake finteuser posted image .

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 20:08:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Če so debate o Brisačah in Pranju, naj bo še Sušenje. A pisano perilo sušite skupaj ali posebej? Kaj pa belo? user posted image  


vse sušimo skupaj. pozimi v sušilnici, poleti na balkonu user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 20:26:55   
barika
sušim zunaj, pozimi pa nogavice in spodnje hlače na radiatorju, ostalo na sušilu (včasih notri, včasih zunaj).


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 20:29:12   
lukec
Tudi mi vse namešano in zunaj na špagi.user posted image

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 20:30:21   
melanija
Pozimi sušim v sušilcu, vse cote skupaj ne glede na barvo, ker itak perem črno skupaj ostlo skupaj.
Sedaj pa sušim zunaj in potem nesem za 15 min v sušilca, da mi ni potrebno likat.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 20:32:58   
Anonimen
sušim ločeno, ker perem ločeno in potem žehto samo preložim. Pozimi uporabljam samo sušilec (razen za štumfe in trenirke, ker preveč rado to skup skoči v sušilcu in jih dam raje na radiator), poleti pa balkon ... edino brisače in posteljnina se celo leto sušijo v sušilcu, ker tako fino mehke ven pridejo.

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 20:37:47   
nina166
Sušim zunaj na zraku in sicer ločeno...ena špaga je za brisače, druga za kuhinjske krpe, tretja za svetlo perilo in zadnja za temno perilo. user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 20:52:27   
Vijoličarka
Lepo prosim, vprašanje je nepopolno! Manjka podvprašanje, kakšne barve klinčke uporabljamo in če pazimo, da so pri obešanju klinčki barvno usklajeni.

Imam veliko sušilnico-likalnico in vse obešam. Dokler še nisem poznala RR, sem prijela tisti klinček, ki mi je prišel pod roko. RR me podučila, da je treba paziti na barvno usklajenost klinčkov. Sem se režala, ampak priplazilo se je v podzavest in ravno zadnjič me je mož vprašal, če imam preveč časa, da tako pazim, da so v vsaki vrsti klinčki enake barve. user posted image

No, doslej sem vsaj svobodno polnila svoja dva stoječa sušilca - pač obešala tam, kjer je bil prostor in ponosno lahko povem, da sem prostro maksimalno izkoristila. In kaj naj zdaj? Zdaj, ko sem ugotovila, da je treba je treba še štrike med seboj ločevati po vrsti perila.  To mi res ne bo zneslo - upam da zato ne bom prišla v pekel. user posted image

Šmrc, slabo bom spala.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 21:01:18   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Ej, luan...tale pralna kugla, ne...a je to tista zadeva, k porabiš ful manj praška pa to? Kako se obnese? Sem jo hotla že večkrat kupit pa se mi zdi kar draga, sploh če nima efekta oz. je nateg...Hvala za info.
Pa če ima katera še kake izkušnje s to kuglo, naj pove, prosim.user posted image
mi imamo to kroglo, ni nevem kaj, malo manj praška porabiš.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 21:18:04   
ronja
Sušim vsako rundo skupaj - torej pisano skup, belo skup, svetlomodro+sivo+zeleno skup in temno modro+črno skup. Ampak zdaj obešava, ker je že dovolj toplo, da se lepo posušiuser posted image . Obešava pa vse mešanouser posted image . Sušilec je res bolj za pozimi, ki nimaš kam obesit... Nimam predsodkov glede tega, kaj gre v sušilca, navadno potegnem ven modrce, flise (ker se itak takoj posušijo na zraku) in kake bolj občutljive zadeve, ala jopice, copate, ipd... Ostalo pa mirne vesti perem, čez čas se skrči, to je res - pa vsaj veš, da se ne smeš zredituser posted image .

Perem pa s pralnimi oreški.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
26.5.2010 21:19:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 21:21:01   
ronja
Manjka podvprašanje, kakšne barve klinčke uporabljamo in če pazimo, da so pri obešanju klinčki barvno usklajeni.

Uporabljam raznobarvne kljukice in dokler nisem imela otrok (in kadar sem imela pač čas - zato zdaj tega ne počnem več), sem pri obešanju s kljukicami delala mavrico in če je bilo možno, sem tudi uskladila barvo kljukice z obleko - čisto tako, za zabavo;). Ko bojo deteta malo večja, da jim bo to zabavno, bomo verjetno spet tako obešale - zdaj komaj dohajam, ko mi molita stvari za obesit, tako da zdaj pa zgrabim prvo, ki mi pride pod rokouser posted image .

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 21:59:14   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Manjka podvprašanje, kakšne barve klinčke uporabljamo in če pazimo, da so pri obešanju klinčki barvno usklajeni.

Uporabljam raznobarvne kljukice in dokler nisem imela otrok (in kadar sem imela pač čas - zato zdaj tega ne počnem več), sem pri obešanju s kljukicami delala mavrico in če je bilo možno, sem tudi uskladila barvo kljukice z obleko - čisto tako, za zabavo;). Ko bojo deteta malo večja, da jim bo to zabavno, bomo verjetno spet tako obešale - zdaj komaj dohajam, ko mi molita stvari za obesit, tako da zdaj pa zgrabim prvo, ki mi pride pod rokouser posted image .



Ojoj! Še en izziv! Umetniška slika s klinčki. user posted image  

Hm, če imaš dovolj perila pravih dimenzij, se da na stojalu narediti smeškota. Ampak imam premalo klinčkov rumene barve. user posted image

Za mavrico nimam dovolj barv. user posted image



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 22:03:10   
ronja
Prefarabaj jih - kupi lesene in jih pobarvaj, lahko jim še pikice narišeš,... Samo jih moraš ali polakirat (to je smotano, ker moraš najprej razstavit in potem spet sestavit - to pa veš, da ni fajn) ali pa ne met zunaj na mokrem (tudi smotano, ker jih moraš potem iz štrika pobirat - meni to ne znese). Ampak so pa luštne za videt, take bisane, pa pikaste, črtaste, z ribicami,... Saj pravim, ko malo zrasteta...user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 22:10:08   
špelin@
user posted image user posted image user posted image

Zdaj grem pa res lahko spat - kljub temu, da mi na balkonu vihrajo čisto pomešane cote in klinčki user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 22:11:28   
Sibil_
Jaz grem pa brisače dat prat...sušile se bodo jutri-v sušilcu. user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 22:12:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Za mavrico nimam dovolj barv. user posted image




boš pa ja reskirala 95 centov noooo:
http://www.jysk.si/210/346/350/3915800/a/catalog
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sušenje perila
26.5.2010 22:13:25   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Če so debate o Brisačah in Pranju, naj bo še Sušenje. A pisano perilo sušite skupaj ali posebej? Kaj pa belo? user posted image  


vse gre na isti štrik!

edino za belo imam bele klincke, za plavo pa plaveuser posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 26.5.2010 22:14:31 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sušenje perila
27.5.2010 6:11:25   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka
Lepo prosim, vprašanje je nepopolno! Manjka podvprašanje, kakšne barve klinčke uporabljamo in če pazimo, da so pri obešanju klinčki barvno usklajeni.

Joj, samo to je res moja obsesivno-kompuzlivna motnja. user posted image  Ne morem obesit coto z dvema različnima kljukicama. Klinčki v vašem primeru.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sušenje perila
27.5.2010 9:09:59   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka
Lepo prosim, vprašanje je nepopolno! Manjka podvprašanje, kakšne barve klinčke uporabljamo in če pazimo, da so pri obešanju klinčki barvno usklajeni.

Joj, samo to je res moja obsesivno-kompuzlivna motnja. user posted image  Ne morem obesit coto z dvema različnima kljukicama. Klinčki v vašem primeru.

To sem jaz delala kot najstnica. Dokler nisem ugotovila, da mi tak način vzame preveč časa, ker je moja mami imela klinčke v nešteto barvah user posted image Potem me je minilo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?