|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sušilni stroj
9.10.2005 12:12:39   
Anonimen
Odločava se za sušilni stroj. Tiste, ki ga imate, a mi lahko svetujete, na kaj naj bom pozorna pri nabavi? V kopalnici nimava okna, tako da mislim, da bom morala vzeti kondenzacijskega. Ne bi rada kupla enega levega, tako kot sem se zafrknila pri pralnem stroju (o tem raje niti ne govorim, ker dobim zelene pike, ko ga vklopim!!!user posted image ), rada bi imela nekaj kvalitetnega.

Zavedam se tudi tega, da ni nujno najdražje tisto, kar je najboljše!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sušilni stroj
9.10.2005 12:50:35   
Anonimen
Zivjo!

Susilni stroj je zakon, sploh pa pozimi se super obnese. Jaz imam susilca znamke Gorenje in je res user posted image ! Bodi pozorna na to, da bo imel moznost nastavljanja temperature. Jaz npr. bele cunje susim pri 60 stopinjah in crne cunje pri 40. (ker se zelo rade skrcijo). Puloverje in podobne stvari pa se vedno susim zunaj.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sušilni stroj
9.10.2005 13:49:35   
bogi
Jaz imam zanussi in sem izredno zadovoljna. Ima vec programov, casovno susenje, je kondenzacijski...kondenzacijski pa je zakon ker ga v kopalnici lahko priklopis direktno na cev za vodo pa posode ne rabis prazniti. Aja..moj sicer je brez vednar ce je razlika v mejah normale se ti ful splaca kupiti enga s timerjem - da lahko dolocis kdaj naj bi se vklopil. Ta funkcija mi izredno manjka.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sušilni stroj
9.10.2005 14:24:52   
Anonimen
A se perilo posuši v celoti ali pa ga je potrebno še dodatno obešat?

(odgovor članu bogi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sušilni stroj
9.10.2005 14:25:46   
CatJa
Ni bla dolg nazaj debata: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=634558&mpage=1&key=gorenje%2Cslovenija&#634801

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sušilni stroj
9.10.2005 17:03:45   
Anonimen
Uh, hvala Catja, si mi dosti pomagala.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sušilni stroj
9.10.2005 18:16:36   
Gina
Posuši se do konca, nič ni treba obešat. Jaz v njem sušim vse, tudi puloverje. NO, morda česa svilenega ali čisto volnenega pa res ne vržem notri. Vse ostalo pa ja, še jakne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sušilni stroj
9.10.2005 21:28:27   
frutka_
Skutica jaz imam tudi Gorenjevega in je OK. Imam kondenzacijskega tako da moraš pri njem paziti da redno čistiš filter v vratih (po vsakem sušenju) ter posodo v kateri se zbira voda je treba redno odlivati. Meni je sušilec zakon! Perilo si lahko posušiš do suhega za v omaro dat, ali pa do malo vlažnega ....kakor želiš. Najboljše pri tem pa je, da likanje ni potrebno, ker je perilo full mehkejše, bolj diši in nič ni zmečkano. Zadnje velja v primeru, da perilo po sušenju takoj zložiš.

LPuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sušilni stroj
9.10.2005 21:30:30   
frutka_
Aja, morda še to, da od vse bele tehnike, ki je na voljo v trgovinah edino sušilni stroji baje ne dosegajo energ. razreda A, ker full požerejo elektrike. Tako da ne varčni ravno niso.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sušilni stroj
16.10.2005 15:44:02   
Anonimen
No, midva sva zdaj nabavila Zanussijevega sušilca TCE 7124, v četrtek nama ga dostavijo in upam, da bova zadovoljna. Sporočim.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?