|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Super hrana, čaji in ostale alternative
20.1.2014 12:44:33   
mala_miš
Punce, zanima me, kakšne imate kaj izkušnje z zanositvijo s pomočjo super hrane, čajev, eteričnih olj in ostalih oblik alternativne medicine? user posted image Na trgu obstaja neskončno veliko stvari, ki "naj bi" pomagale pri zanositvi, pa me zanima, če ima katera dejansko pozitivne izkušnjo z uporabo le teh? Menda naj bi pomagal čaj krvomočnice, pa tudi plahtice in rmana, eterična olja ylang ylang in geranije, ter korena mace in don quai ... (o don quai oz. angeliki je bila tudi nedavno odprta nova tema). Skratka - povejte, če se je kateri uporaba naštetega (pa tudi česa drugega) obrestovala z user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Super hrana, čaji in ostale alternative
20.1.2014 12:50:02   
Cassiopeia
Matični mleček baje pomaga in akupunktura.

(odgovor članu mala_miš)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Super hrana, čaji in ostale alternative
20.1.2014 13:06:09   
mala_miš
Točno ja, tudi to sem že slišala ... Ima mogoče katera izkušnje tudi s tem? Oz. s čimerkoli, le da je pozitivno? user posted image

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Super hrana, čaji in ostale alternative
20.1.2014 14:47:02   
Sladkiš
Hej punce!

Mal čekiram ta forum, pa sem rekla, da napišem mojo izkušnjo.

Jaz sem pred zanositvijo imela problem popustljivega rumenega telesca oz. ko bi mi mogu progesteron rast po ovulaciji, mi je padal in tako ni moglo prit do vgnezditve. Simptom je bil predmenstrualni izcedek več kot 7 dni prej. Zato mi je G predpisal dabroston, ki sem ga jemala 1 dan po ovulaciji 10dni. Ovulacijo sem čekirala z merjenjem BT. G mi je pa povedu, da najbrž bo trajalo, da bom zanosila. Potem sem malo brala na netu glede te krvomočnice in rekla da probam...in evo 2 krog Dabrostona sem zagledala II. Zdaj a je res krvomočnica pomagala ali ne, vam ne morem rečt. Sem pa tudi vsak dan jemala B kompleks šumečke. To sem prebrala pa na angleških straneh, da je nekaterim pomagalo. No, to je moja izkušnja. Držim pesti punce, da tudi vam čim prej uspe! Lp,

(odgovor članu mala_miš)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Super hrana, čaji in ostale alternative
21.1.2014 10:01:04   
mala_miš
Sladkiš, me veseli, da ti je krvomočnica pomagala (oz. vsaj malo prispevala k rezultatu)!user posted image
Naj povem še svojo zgodbo ... v prvo zanosila brez težav, prvi krog, sem bila kar malo presenečena, da gre to tako enostavno (slišala sem namreč že veliko zgodb o tem, da danes narediti otroka sploh ni več tako simpl). Žal se prva nosečnost ni končala dobro, spontani splav na koncu prvega trimesečja ... nepopisna žalost, a tudi optimizem - saj sem še mlada, saj bom kmalu spet zanosila in bo lažje. No, pa ni bilo tako - do naslednje nosečnosti se je obrnilo kar 20 krogov ... zanosila pa sem tri tedne po začetku pitja krvomočnice in mace. Naključje ali dejansko pozitivni učinki čaja? Ne vem ... lahko pa povem, da slabše ni bilo, rodila pa sem zdravega otročka :). Zdaj, dobro leto po porodu, sva se z dragim spet odločila za novega člana, vendar ne bi prenesla 20 razočaranj - dni, ko pride gospa user posted image . Zato me res zanima, če je kateri pomagala katera od zgoraj naštetih reči, pa tudi kaj drugega, samo da bi lahko malo bolj pozitivno gledala na vse skupaj. Sicer sva oba zdrava, zdravo živiva, sva fizično aktivna, v "najboljših" letih, ... le po besedah astrologinje imava menda zvezde malce nerodno postavljene, da bi bila plodnost nekako samoumevna ... ampak to je potem že druga zgodba :).

(odgovor članu Sladkiš)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?