|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Super oddaja o dojenju
18.3.2007 22:15:10   
Seven*
http://www.tv3.si/index.php?b_id=4&s_id=9448&p_id=101


Priporocam ogled!


_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Super oddaja o dojenju
18.3.2007 22:16:49   
Anonimen
Sem videla reklamo in sklenila, da bom gledala. Po mojem bo zelo poučno.

LP

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Super oddaja o dojenju
18.3.2007 22:19:39   
Seven*
Jaz sem zadevo ze videla in je res "extraordinary". Me zanima kaj bodo o oddaji menile povprecne RR uporabnice. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Super oddaja o dojenju
19.3.2007 1:45:36   
jasnika
mene pa zanima kdo pa so povprečne RR uporabniceuser posted image user posted image

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Super oddaja o dojenju
19.3.2007 7:06:46   
Anonimen
povprečne RR uporabnice


Verjetno tiste, ki nimamo diplome iz biologije ali nekaj takega user posted image

(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Super oddaja o dojenju
19.3.2007 7:13:06   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Seven
menile povprecne RR uporabnice. user posted image


To je pa tudi meni takoj padlo v oči, sori. Kdo smo te? Tiste, ki nismo dojile?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Super oddaja o dojenju
19.3.2007 7:40:40   
Pikca
Seven, ali je tudi kaj o tandemskem dojenju v tej oddaji?


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Super oddaja o dojenju
19.3.2007 7:59:56   
eva1
Jaz sem vidla samo reklamo za odajo in lahko rečem, da kljub temu da sem pristšica dojenja-in sem oba otroka dojila, no enega še dojim, se mi je kr okol obrnilo, ko sem zaledala 8 letno smrklo na joški,kako vleče tiste bradaviceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja pa res-tudi mene zanima katera je povprečna RR uporabnicauser posted image


(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Super oddaja o dojenju
19.3.2007 8:12:02   
mehurčica
"extraordinary"
IZVIRNO SPOROČILO: Seven

Jaz sem zadevo ze videla in je res "extraordinary". Me zanima kaj bodo o oddaji menile povprecne RR uporabnice. user posted image
Mislim, da je Seven mislila vse, ki nismo "extraordinary". Se pravi dojenje do uhuhuuu let.



Punce, ne se sekirat za vsako besedico, ki jo morda kdaj tudi narobe razumete. Šparajte živčke za svoje lumpke in lumpike.user posted image
Always look on the bright side of life!!! La la, la la la la la la.....

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Super oddaja o dojenju
19.3.2007 8:17:51   
srki
Ah, mehurčica, jaz nisem nič živčna zaradi tega. Samo zanimalo me je, kaj naj bi to bilouser posted image .

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Super oddaja o dojenju
19.3.2007 17:32:06   
Seven*
Al bina. Daj se ze pocasi skuliraj, ker ti res noben nic noce.

Tale film je mene orng na rit vrgel. Presenetil, ampak tudi veliko dobrih stvari sem odnesla od njega.

Povprecna uporabnica je VSAKA uporabnica ki POVPRECNO uporablja RR in visi tukaj skoraj vsak dan.

Tezka filozofija a? user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Super oddaja o dojenju
19.3.2007 17:45:00   
atteya
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Jaz sem vidla samo reklamo za odajo in lahko rečem, da kljub temu da sem pristšica dojenja-in sem oba otroka dojila, no enega še dojim, se mi je kr okol obrnilo, ko sem zaledala 8 letno smrklo na joški,kako vleče tiste bradaviceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja pa res-tudi mene zanima katera je povprečna RR uporabnicauser posted image




Podpis pod tole. Bom malo poškilila na TV 3, ampak se mi ne zdi ne vem kako poučno gledat kako se doji osemletne donde. Pri nas imamo za dojene otroke izraz DOJENČEK, torej je smrklja pri 8 letih, ki še vleče še vedno dojenček.user posted image user posted image Adijo pamet!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Super oddaja o dojenju
19.3.2007 17:57:57   
Seven*
Tista punca na sliki je stara 5 let ce se ne motim. Pa malo strpnosti, tudi mene je zadeva sokirala, ampak sokiralo me je tudi to kako zelo dobro ima mamica poslihtane stvari v glavi in da je ful inteligentna zenska, ki tocno ve kaj pocne.




_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu atteya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Super oddaja o dojenju
19.3.2007 18:00:01   
Seven*
Pikca, je ja.. Tudi nekaj o tem, ampak na splosno je zadeva ravno o tem kako ljudje razlicno gledamo na sam akt dojenja. Taksna za razmislit malo..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Super oddaja o dojenju
20.3.2007 10:57:43   
Vilma
Bom gledala. Še dobro da je ob osmih zvečer, ko malček ponavadi že spi. Upam, da bo tudi jutri tako, ko bo oddaja na sporedu user posted image
Drugače pa se tudi meni zdi do sedmega leta absolutno preveč in nepotrebno! Sicer pa, dajmo prvo gledat pa potem komentirat.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Super oddaja o dojenju
20.3.2007 11:43:32   
Seven*
Vilma zelo redki so primeri, ko se otrok tako dolgo doji. Bolj izjema kot pravilo, otroci namrec izgubijo sesalni refleks scasoma, le redki ga imajo tako dolgo.

Tudi jaz se ne bi sla kaj takega, enostavno nimam energije in bi rada nekje po tretjem letu tudi kam sla brez otrok. user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Super oddaja o dojenju
21.3.2007 21:27:25   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: jasnika

mene pa zanima kdo pa so povprečne RR uporabniceuser posted image user posted image


http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1134163&mpage=393


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Super oddaja o dojenju
22.3.2007 8:45:11   
Maxica
Seven, tem uporabnicam (ja, tudi jaz sem med njimi) jaz ne bi rekla povprečne, temveč normalne.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Super oddaja o dojenju
22.3.2007 13:36:54   
Seven*
Maxica, jaz pa predvsem nestrpne. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Super oddaja o dojenju
22.3.2007 14:03:08   
muki1
Seven, jaz pa bi za nestrpne označila predvsem uporabnice - moderatorke, ki si ustvarjajo svoje forume in podforume, potem pa paradirajo gor kot pavi, pa brišejo vse, kar se ne sklada z njihovo osebno filozofijo.

Nestrpnost, draga deklina, je marsikogaršnja vrlina. Sploh pa ne vem, zakaj lahko označiš za nestrpnega nekoga, ki ga sploh ne poznaš. Kot vidiš, smo s puncami naklamfale na svojem majhnem intimnem forumčku že kar lepo število strani, se imamo super, se podpiramo, zabavamo. IN DOJIMO, tako da smo v bistvu v istem čolnu, ampak ker ne nameravamo dojiti 8 let in ker imamo svoje interne finte, ki jih nisi razumela, ZDAJ PA SMO NESTRPNE user posted image .

In, jaaa, rada sem povprečna....in srečna user posted image .


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Super oddaja o dojenju
22.3.2007 14:47:31   
Maxica
Ne bi jaz temu rekla nestrpne. Kar nekaj nas je takih, ki smo dojile skoraj dve leti, pa potem kmalu rodile in spet dojimo. Ne vem, morda sem sama od te oddaje pričakovala preveč. Da bodo povedali, zakaj je tako fajn dojiti, da bi magari prepričali še kakšno punco, ki je v dvomih, ali dojiti ali ne, da bo ja dojila. Ampak s tem so kvečjemu pripeljali do tega, o shit, kva to mamice delajo otročkom?!user posted image  Pa nestrpnost gor ali dol, pa povprečnost gor ali dol. Saj povprečnost ni nič napačnega, temu jaz še vedno pravim normalnost, vsaj v tem primeru. Bi pa rada videla, kdo se ob tej oddaji ni vsaj malo zgražal (poleg tebe, sevedauser posted image ), no. Pa ne zaradi nestrpnosti, ampak normalnega (spet) dojemanja dojenja.
Mi je pa res žal, da si nas, oktoberke, ki se imamo na našem forumu res krasno krasno, tako izpostavila.
Pa s tem " Me zanima kaj bodo o oddaji menile povprecne RR uporabnice. user posted image " si postavila vse t.i.povprečne uporabnice RRja v zelo negativno luč, veš. Morda pa le nisi mislila tako, pa si se le mogoče slabo izrazila.user posted image


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Super oddaja o dojenju
22.3.2007 15:04:51   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Seven, jaz pa bi za nestrpne označila predvsem uporabnice - moderatorke, ki si ustvarjajo svoje forume in podforume, potem pa paradirajo gor kot pavi, pa brišejo vse, kar se ne sklada z njihovo osebno filozofijo.

Nestrpnost, draga deklina, je marsikogaršnja vrlina. Sploh pa ne vem, zakaj lahko označiš za nestrpnega nekoga, ki ga sploh ne poznaš. Kot vidiš, smo s puncami naklamfale na svojem majhnem intimnem forumčku že kar lepo število strani, se imamo super, se podpiramo, zabavamo. IN DOJIMO, tako da smo v bistvu v istem čolnu, ampak ker ne nameravamo dojiti 8 let in ker imamo svoje interne finte, ki jih nisi razumela, ZDAJ PA SMO NESTRPNE user posted image .

In, jaaa, rada sem povprečna....in srečna user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Super oddaja o dojenju
22.3.2007 15:06:48   
sisi80
Tudi jaz sem pričakovala od oddaje mnogo več. Pa je prej dosegla negativen kot pozitiven učitnek. Mislim, da je najboljša srednja pot, če pa komu ni dano dojiti, pa tudi ni slaba mati.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Super oddaja o dojenju
22.3.2007 15:43:15   
lenika
Ja res super.user posted image user posted image user posted image  Sem učiteljica v nižji triadi in si sploh ne predstavljam, kaj bi otrci naredili iz deklice, ki bi povedala, da se pri 8. letih še doji. Kaj šele, če bi to videli.

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Super oddaja o dojenju
22.3.2007 16:17:32   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Seven

Maxica, jaz pa predvsem nestrpne. user posted image
[/quote

Sicer se nisem imela namena vključiti v debato, ampak ko sem pa tole prebrala, mi je pa rahlo zrastel pritisk!
Vsekakor se strinjam z Muki in Maxico, in vsem kar sta napisal.
Sploh se pod njiju podpišem.
Dodam pa še svoje:

Vprašala pa bi: je mogoče katera prebrala originalen naslov oddaje?
 
extraordinary breastfeeding????
In ga prevedla?
Naslov je bil daleč od Čudovito dojenje!
Ampak IZREDNO!!!!! NENAVADNO!!!! POSEBNO!!!!
To vsekakor potem ni povprečno, ali nekaj običajneg oz. čudovitega!
In tudi ni bilo prikazano tako!
Jaz bo vsemu skupaj lahko že rekla, da je bilo vse skupaj zelo neukusno in tudi temu primerno prikazano!


Nestrpno se mi zdi pa predvsem to, da nekateri  (takoimenovani moderatorji) vohunijo po forumu in iščejo t.i. 'nestrpne debate' povprečnih uporabnic foruma (ki se pač zvečer ob gledanju skupaj zabavajo in debatirajo) in jih 'linkajo' na druge teme, da bi s tem povzročali prepir med uporabniki RR-ja. Če bi se katera od nas iz oktobrskega čveka želela debatirati o tem, bi prišla na to temo.....očitno pa odziv tu za nekatere ni bil dovolj buren in so želeli dodati nekaj 'nestrpnosti'user posted image !

Komu na čast?
Kdo je že tu nestrpen??????


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?