|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Svetujte mi ...
8.2.2005 8:56:53   
tia&silvija
Naša pikica je stara 3 mesece in 1 teden. Že 2 meseca in pol prespi celo noč. Je pravi 9nebesa. Spi od 19. ure zvečer do 8. ure zjutraj. Za večerni obrok poje 100 do 150ml mleka. Večerni obrok ponavadi ne poje celega (pripravim 150ml) ker mi že prej v naročju zaspi.


Zadnja dva dni pa se mi ob cca 3 zjutraj zbudi in tako krili z rokami (kot da bi sanjala), da se čisto zbudi. Ne joka, ampak se mi smeji, ko jo grem pogledat.

A mislite, da se zbudi ker je lačna? A mislite, da bi bilo dobro, če bi ji za večerni obrok dodala v mleko žitno kašico in bi bila tako dalj časa sita?
Res je, da se ne zbudi v joku!

Danes ponoči ko se je zbudila sem ji dala 150ml mleka in je vse pojedla in v 10 minutah nazaj zaspala.

Lp, Silvija&Tia
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Svetujte mi ...
8.2.2005 9:28:14   
cinci
kaj pa če bi ji dala samo dudo:zmeden: seveda če jo ima, ne vem no samo predlog.Ja drugač maš pa res pridno:duda:
aja mogoče je pa luna kaj kriva :) baje je mlaj dons ane:ups:
no sej ti bodo še ostale povedale:metulj:

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Svetujte mi ...
8.2.2005 9:57:22   
puri
Če se ne joka, potem pomojem ni lačna, zato je brezveze, da jo spet začneš navajati, da bi ponoči jedla, ker ravno tak čas, jih je treba počasi začet, da bi se tega odvadili!
Raje ji daj zvečer malo več za jest, ampak pomojem, da še to skor ne rabi,.....če bi bla lačna, bi sigurno jokala!

Je pa res zelo pridna tale tvoja pikica!

lp:)

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Svetujte mi ...
8.2.2005 10:05:00   
kaja11
Ja, mi smo tudi že spali skoraj celo noč... od 20.00 pa do 7.00 z enim dojenjem.... zadnji teden pa spet zbuja na 2 uri... nič razen zize ne zaleže:(

Pa tako sem bila že vesela.

Če ne joka, ji jaz ne bi dala za jesti.


(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Svetujte mi ...
8.2.2005 11:47:17   
cinci
btw. moja je dons v spanju govorila-čebljala:)-:)-:)-

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?