|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   T2 ali Telemach? Izkušnje, prosim!
25.7.2007 11:50:14   
Nika v službi
Pri nas je T2 začel s polaganjem kablov in razmišljam, jasno, o prehodu na njihove storitve v bližnji prihodnosti.

Trenutno imamo klasičen (analogen) telefonski priključek na Telekomu, kabelsko TV in internet pa pri Telemachu.

Odločam se za prehod k enemu ali drugemu T2 ali Telemach za vse - telefon, TV in internet.

Kakšen je postopek pri T2, kako se vse skupaj začne (a je že zdaj pomembno, ko napeljujejo kable, da mi kaj pripeljejo v hišo ali kaj?!)?

Sem za Bežigradom v Ljubljani. Če ima kdo lastne izkušnje, se toplo priporočam, prosim za tudi za vaša mnenja, kako ste s T2 zadovoljni, cenovno in glede kvalitete storitev.

Skratka, čim več informacij, prosim.

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: T2 ali Telemach? Izkušnje, prosim!
25.7.2007 11:55:41   
Anonimen
Imava T2. Nama so poslali samo neko pogodbo, prišli neki merit in potem priklopit. Vse skupaj je trajalo malo več kot mesec.
Sva pa zelo zadovoljna.

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: T2 ali Telemach? Izkušnje, prosim!
25.7.2007 11:58:03   
Anonimen
T-2 internet je 14 €/mesec. Imam ga eno leto in do sedaj mi ni delal le en dan in še to zvečer. Ne rabiš se pogodbeno vezat.
Rabili so en teden od podpisa pogodbe do priklopa.
Navijam za T-2.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: T2 ali Telemach? Izkušnje, prosim!
25.7.2007 12:36:23   
Špelca21
Pri nas smo tudi imeli T2. Od začetka vse super potem pa so se po cca. 2 mesecih začele težave. Telefon kar naenkrat ni delal, brez kakršnega koli obvestila (na tel. imamo alarm in je zelo zoprno, če kam greš v dobri veri da ti vse dela pa ti v bistvu ne), enako z internetom, slika na televiziji je kar zamrznila in tudi po pol ure ni delalo. Vsakič ko smo jih klicali so samo rekli, da ne vedo kaj je narobe in da ne morejo nič. Niti ni nihče prišel pogledat, če bi bila napaka v teh "priključkih" ki so nam jih od začetku dali, tako da smo šli nazaj na Siol in od takrat nimamo nobenih problemov več. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: T2 ali Telemach? Izkušnje, prosim!
25.7.2007 12:42:19   
Nika v službi
Vsem hvala. Špelca, iz katerega konca pa si in kdaj (koliko časa nazaj) so bile te težave s T2? Sprašujem ravno zato, ker sem že od nekaterih slišala podobne zgodbe, je pa res, da je šlo za Kranj in to že pred časom.

Sedaj sem s Telemachom povsem zadovoljna, pa ne bi rada naredila napake in šla k slabšemu ponudniku, pa čeprav je cena konkurenčnega ponudnika bolj ugodna.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: T2 ali Telemach? Izkušnje, prosim!
25.7.2007 12:45:06   
Snowflake
IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

Pri nas smo tudi imeli T2. Od začetka vse super potem pa so se po cca. 2 mesecih začele težave. Telefon kar naenkrat ni delal, brez kakršnega koli obvestila (na tel. imamo alarm in je zelo zoprno, če kam greš v dobri veri da ti vse dela pa ti v bistvu ne), enako z internetom, slika na televiziji je kar zamrznila in tudi po pol ure ni delalo. Vsakič ko smo jih klicali so samo rekli, da ne vedo kaj je narobe in da ne morejo nič. Niti ni nihče prišel pogledat, če bi bila napaka v teh "priključkih" ki so nam jih od začetku dali, tako da smo šli nazaj na Siol in od takrat nimamo nobenih problemov več. 


tudi moja sodelavka ima take izkušnje. ostani pri Telemach...pa bouser posted image

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: T2 ali Telemach? Izkušnje, prosim!
25.7.2007 13:22:11   
Anonimen
Verjetno je to tudi malce odvisno od sreče h kateremu operaterju...v stanovanju smo imeli Telemach pa je tudi enkrat delalo, drugič ne...sedaj imamo SIOL-ov trio paket pa Internet dela super, ok telefona se ravno ne poslužujemo veliko, s TVjem pa vedno nekaj narobe, stalno nekaj ven meče, skratka za pop... moji  doma in sodelavec ima tudi SIOL tri pa dela vse kot po maslu...user posted image  očitno je z nami nekaj narobe...

(odgovor članu Snowflake)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: T2 ali Telemach? Izkušnje, prosim!
25.7.2007 14:31:49   
mojsoncek
Mi imamo na T2 vse in smo zelo zadovoljni. Ne internet, ne televizija nikoli ne strajkata (razen kadar se zares bliska zna za nekaj trenutkov zmrzniti slika). Za telefon pa ne vem, ker ga ne uporabljamo.

Mi smo se za T2 odlocili zaradi dobre ponudbe interneta cena/hitrost, ki je pri njih naprav konkurenci najugodnejsa.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: T2 ali Telemach? Izkušnje, prosim!
27.7.2007 14:53:17   
loti3
Mi se tudi odločamo med t2 in telemach. Mogoče še kakšna izkušnja od  telemacha. Ker imamo telefon in internet že preko telemacha, se bolj nagibam k možnosti da bi ostala pri njih.

Lp,


(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: T2 ali Telemach? Izkušnje, prosim!
27.7.2007 15:02:08   
Špelca21
Oj. Jaz sem iz okolice Lj. To je bilo pred cca. 3 meseci, ko smo šli stran.

(odgovor članu loti3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: T2 ali Telemach? Izkušnje, prosim!
27.7.2007 15:02:51   
Nika v službi
loti3, mi pa imamo Telemachovo kabelsko TV in internet - smo zadovoljni, do sedaj prav nobenih težav, sedaj pa razmišljam še o prehodu na telefon.

Kako si pa ti s telefonom zadovoljna?
In kako je bilo s priklopom? Ali si bila prej na Telekomu?

(odgovor članu loti3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: T2 ali Telemach? Izkušnje, prosim!
27.7.2007 15:18:09   
blue sky
Tudi mi imamo T2, čeprav so nas na začetku malo nategovali oz. Telekom njih user posted image .

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: T2 ali Telemach? Izkušnje, prosim!
29.7.2007 1:36:33   
saving
Nika, če T2 polaga nove kable, so to optični kabli, ki so čisto druga pesem kot razvezana Telekomova parica. Če imaš kakršnokoli varianto za optiko, go for it - po moje ti ne bo žal!
Kar se tiče podpore, lahko SiOL, T2 in Telemach ocenim iz prve roke. Vsi trije so katastrofa. Največja katastrofa je bil Telemach. Tam je po 15h ali v soboto telefon zvonil v prazno. To je tudi edini ponudnik, s katerim sem iz protesta prekinil pogodbo z vezavo (in plačal pogodbeno kazen). Na SiOL sicer nekdo dvigne, pa žal večinoma nima pojma. Če hočeš kaj urediti, moraš počakati na delovnik. Zelo podobno je na T2, čeprav tisti, ki dvigne, lahko dobi osnovno diagnostiko tvoje povezave in ti pomaga pri odpravi najbolj osnovnih napak. Ti pa čakanje na "prostega operaterja" ne uide - ta zabava lahko traja tudi po 20 minut.
Še nekaj. Če si v kraju, kjer pogosto zmanjka elektrike, T2 lahko pogosto zaštrajka. Baje na strani DSL centrale sploh nimajo UPS-ov!
Kar se kvalitete tiče, lahko ocenim SiOL trojček in T2 trojček iz prve roke. Prek parice delata oba kar dobro, T2 pa nese kar nekaj dlje od centrale. Preko optike je stvar še boljša.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: T2 ali Telemach? Izkušnje, prosim!
30.7.2007 9:20:21   
Nika v službi
Saving, iskrena hvala tvoje informacije. Ja, gre za optiko, mi je sosed tudi povedal. Torej, pravite, da se splača.

Jaz osebno sicer s Telemachom nisem imela prav nobenih težav - pa imamo internet že 2 leti, TV pa že od vsega začetka, ko je bil še Meglič.user posted image

Očitno bom tale T2 res vzela v podroben pregled, sicer pa itak naj ne bi bilo kakšnih posebnih obveznosti, tako da ga lahko kadar koli zamenjam z drugim ponudnikom, če zadeve ne bi špilale tako, kot si predstavljam in pričakujem, a ne?


(odgovor članu saving)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: T2 ali Telemach? Izkušnje, prosim!
31.7.2007 13:31:45   
Saša27
Tudi mi imamo T2. V začetku so nas malo za nos vlekli pri priklopu, no sedaj ko pa imam vse , se pravi telefon, internet in televizijo, pa sem zelo zadovoljna. Le tako, kot pravi Mojsoncek, ko se res bliska, včasih slika zamrzne, pa to samo za kakšno minutko, pol je pa OK.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: T2 ali Telemach? Izkušnje, prosim!
14.10.2007 23:24:35   
Annny
Mi imamo z internetom preko Telemacha zadnje čase dnevne probleme..malo dela, malo ne..in sem ga že pošteno sita.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?