|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 11:42:07   
corfu
A je pri vas kaj ljubosumnosti med vašo taščo in vašo mami, glede otroka?

Koliko kaj pustite, da crkljajo vaše otroke?
Jih puščate veliko v varstvo pri njih (tašča, mama)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 11:45:40   
total
Mislim,da ne,al pa.Včasih se mi zdi,da je mal ljubosumnosti pa ne od moje mami,itak nisem pri njej doma:((.Glede crkljanja pa pustim mal,najraje ga pazim sama:) Pa pri tebi?

Lp:rozica:

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 11:46:08   
babylove
Tašče nimam, mama pa je 1500 km stran. Idealno, se nihče ne vtika v nas!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 11:57:28   
corfu
Mislim, da malo ljubosumnosti je, ampak nič kritičnega, zdi se mi, da se znajo v prihodnosti še orng borit za njegovo naklonjenost. A ni to butasto.

Kar se tiče varstva, ga vsepovsod vlečeva sabo, ali pa nekdo od naju ostane doma. razen v situacijah, ko nič od tega ni mogoče, je v varstvu pri moji mami, ampak res za kratek čas.

Glede crklanja pa sva z možem oba alergična in ne pustiva, malo v naročje in dost. Ker te babice , kar nekaj ujčkajo in pozibavajo, saj bo reveš še morsko bolezen dobil. Pa tudi naju dete, je najraje pri nama in jim ne zaupa kaj dosti, vsaj še zdaj ne , ko je majhen.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 13:02:38   
Pilar
kot pri corfu....sploh pri tašči je nevarnost morske bolezni....:)-

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 15:52:51   
Gina
Joj, joj, punce....ko bom jaz babica, si bom pa želela pocrkljat z otročkom. Sploh ne štekam, a ste tolk posestniške, al kaj.... Jaz bi vse dala, da bi moji otroci sploh imeli babico, pa naj bi jih crkljala, bi bili vsaj deležni veliko ljubezni. Mogoče pa svojih mam ne marate, ali pa ne marate tega, da bi vas crkljale, pojma nimam...oz. ni mi tole čisto jasno. Dajte mi razložit, lepo prosim, ker v resnici ne štekam.

Aja, valjda tašči pustim, da crklja otroke. Babice so za razvajanje. Mene so tudi moje razvajale pa crkljale, pa z veseljem se spomnim tistih dni.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 16:08:28   
Blink1
Pri nas obe crkljata ta malo do onemoglosti.;) Hvala bogu:bravo::bravo: Mala je čist nora nanju, ful vriska ko ju vidi. To pa je vsako nekje 2x na teden.:)- Tako je ko vidi vsako posebej...:zmeden:

ko sta obe skupaj, pa jaz ali moj dragi uravnavala časovne intervale crkljanja:)-:)-


(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 17:47:24   
tesa
Imam mamo in taščo v bližini pa nobena skoraj ne ve, da ima vnučka in vnukinje:(
Nikoli nam ni nobena nič pomagala z varstvom in tudi drugače ne.
Mama je še premlada in preveč v politiki in biznisu, tašča pa bolj bolane sorte in tako smo sami za vse.:((

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 21:07:46   
corfu
Če mi ga bo tašča al pa mama čez dan nosila, pa naj pride še ponoč, ko ga bom jaz do onemoglosti pol nosila.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 21:11:46   
taj2004
Gina :bravo::bravo::bravo::bravo: Jaz bi tudi vse na svetu dala da bi imela mamo in tasco . Tako pa nimam prav nobenega ki bi mojega Tajkota pocrklal.:((

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 21:15:16   
Gina
Vem kako je to, taj. Saj mam jaz tudi taščo čisto na drugem koncu Slovenije. Bo imel tudi bolj malo od nje, ampak vsaj to.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 21:26:47   
taj2004
Gina; BOlje malo kot nic. Mami in tasca so obe pokojne, Tako jih pogesam da ti ne znam povedat.Za vse sem sama, pride dan ko se ne vem kam obrnit z mojim malim divjakcem.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 21:41:37   
Gina
Veš kaj sem jaz zdaj naredila, dala oglas za varstvo, ker včasih bi pa tudi jaz kam šla z mojim lubijem. Ker ni nobene babice, si bom pa plačala eno pomoč. Ne moreš čisto vse skozi sam. To je čisto res.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 21:47:33   
Pia73
Ne ni ljubusumja.

Jaz pa sem bila vedno vesela, da je kdo otroka crkljal. Saj to vendarle pomeni, da ga ima rad. Pa nikoli nismio imeli zaradi tega problemov,........

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 21:52:32   
Pilar
Verjetno sem res bolj posesivna.....:zmeden:

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 21:55:52   
anajmad
Moja tašča je pa ful smotana.Ne zato,ker je tašča,ampak na splošno.Moje Pie sploh ne povoha,ko pa slučajno pridemo skupaj in bohnedaj,da bi bila zraven moja sestra ali moja mami,pa zganja takšno ljubosumnost,da je kr hudo.Naša tamala noče tudi k njej na počitnice in jst in mož,sva si rekla,da je pač ne bova več silila.Zakaj bi hodila eni ženski,ki je ni sposobna niti po tri mesce poklicat po telefonu in se spomni nanjo samo takrat,ko jo njena lastna hči postavi pred vrata:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:
en lp:morje:D.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 22:09:08   
Donja
Se pridružujem Gininem prvem postu. Hvala bogu, da moja mama in tašča obe radi cartata mojega tamalega, pa dedi tudi. Babice so dragocenost za otroke. Jaz bi bila presrečna, če bi imela babico h kateri bi se lahko zatekla. Ampak eno sem izgubila, ko sem bila stara 6 let, druga pa je več kot 500 km stran. Se pa vedno rada spominjam trenutkov, ki sem jih preživela z njimi. Hvala bogu, da ima moj otrok to veselje z njimi in upam da bo trajalo še dolgo.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 23:00:16   
Vera*
Tudi jaz se strinjam z Gino.Tako kot je mene crtlala moja babica,tako zdaj crtlata babici mojega Roka.Pa še zdaleč ni razvajen.On ve,kaj lahko dela doma,kaj pa pri babici.Na srečo imam obedve pri roki,in da jima 100% zaupam.Zelo jih ima rad.Pa dedija tudi.In ni lepšega pogleda na poljubček babice in vnuka.Mi je prijateljica nekoč rekla,da dajmo možnost našim staršem biti stari starši,ker nikoli ne vemo kdaj se to lahko konča(trkam na les).Vsem babicam pšiljam :rozica:.(Neva tebi še posebej.Zato ti žrlim čim več cartanja z tvojim vnukecom)

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 23:06:42   
pegy
:rozica:Babice in dediji so na svetu zato da otroke razvajajo in jih cartajo mi imamo obe babici ,oba dedija in še pra babico pa upam da bodo še dolgo z nami .:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 23:07:46   
Vera*
Pegy :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   TAŠČA IN MAMA
26.3.2005 23:26:29   
polona2
Pri meni je isto kot pri Pegy, vsi mi pomagajo :bravo:, vedno so pripravljeni vzeti Hano v varstvo, vsi jo crkljajo in se z njo :love:radi ukvarjajo,saj mi včasih moja mama kaj pametuje glede Hane, pač, mi gre skozi eno uho noter in skozi drugo ven, ji ne zamerim, ne vem, kaj bi brez nje, naj se sliši še tako osladno,
s taščo pa tudi nimam nobenih težav, o kakšni ljubosumnosti ne duha ne sluha :zmeden:,imam res srečo...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   TAŠČA IN MAMA
27.3.2005 12:47:02   
Anonimen
:love:Tudi jaz dam tašči in tastu, moji mami in očiju zelor ada ta malega.:love: In mali jih ima tako rad. Oni pa njega:sloncek:

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   TAŠČA IN MAMA
27.3.2005 15:28:28   
kalimero
Ne, nihče ni ljubomsumen. Kjer ni foušije je za vse dovolj!
Res punce, pomislite, kako vam, ko boste same babice in vam bo nekdo omejeval stike?!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   TAŠČA IN MAMA
27.3.2005 22:02:57   
Bela
Naša mama je 20 km stran in je ni ne blizu ne poleg, tašča pa skor vsak dan veselo obiskuje Bora:)...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   TAŠČA IN MAMA
27.3.2005 22:10:36   
cmokec
Pri nas so pa moji starši za crtljanje, tast in tašča jo pa tako premetavata in mečkata, da je ža prav hudo. Ju tamala komaj dohaja, a je že tolk velika, da se sama postavi zase in ju umiri.

So pa stari starši sigurno pomembni, jaz se imela po mamini strani tak cortkan par babice in dedka, kot bi ju naročila Božičku. Dedek je že odšel na oni svet, pa ga še danes nisem prebolela. Mi je pa nudil najlepše, kar sem od njega lahko dobila.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?