|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TRIP TRAP - razlike med njimi?
12.4.2006 11:41:24   
pravljica
kupujem trip trap stolček in vidim, da jih je kar nekaj (že na bolhi je več različnih)...v čem se razlikujejo (razen cene) in na kaj naj bom pozorna user posted image  vem, da so eni spodaj na črko A drugi pa L...nekako sem se odločila za tiste z L varjanto, ampak tudi teh je veliko in vsak je drugačen user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
12.4.2006 11:43:28   
April
a ni sam en originalen,
ostale so pa več ali manj podone različiceuser posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
12.4.2006 11:51:41   
kapesanta
originalni Trip trap je od firme Strokke - nekaj podatkov najdeš na linku http://www.backinaction.co.uk/tripptrapp

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
12.4.2006 11:54:59   
Anonimen
Enkrat je tukaj na forumu ena povedala, da se je en od neoriginalnih modelov trip trap stolčka prevrnil nazaj... Tako da poglej, da bo zadnja noga dovolj dolga.

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
12.4.2006 11:59:50   
rija
Pravljica, trip trap je eden in edini. Vse ostalo so bolj ali manj posrečene imitacije.
Jaz bi se vsekakor odločila za originalnega, pač malo dražjega. Pa itak ga imaš ful dolgo......kot vse stvari od Stokke. Pa še 7 let garancije....potem ga pa itak več ne rabišuser posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
12.4.2006 12:00:07   
bskrle
Predvsem mora biti stolček stabilen, zato zagovarjam nakup originalnega, v Medvodah v komisijski trgovini jih imajo po 10-14.000 SIT.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
12.4.2006 12:01:48   
rija
http://www.stokke.com/

user posted image

Se mi je zdela fajn slikica....pa čeprav ni trip trap.

< Sporočilo je popravil rija -- 12.4.2006 12:03:12 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
12.4.2006 12:53:24   
pravljica
ja rija, ta zadnja slikica mi ful pomaga pri odločitvi user posted image

ta mi je všeč - a je uredu?

user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
12.4.2006 14:17:12   
Anonimen
Točno tega imamo mi. Zelo v redu.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
12.4.2006 14:53:39   
pravljica
točno to sem rabila user posted image ...meta, hvala ti! hvala tudi vsem ostalim seveda

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
12.4.2006 16:35:08   
April
ja to je originalen trip trapuser posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
12.4.2006 16:45:46   
mami od Filipa
user posted image
Mi imamo pa tega - Slovenski proizvod in smo tudi zelo zadovoljni.
V trgovini Spona zraven Baby centra 10.000 sit.
Se pa ne strinjam, da so stolčki samo za sedem let. Jaz imam še danes originalnega trip trap svojega (33let), samo je brez varovala, pa se mi fržmaga dati 6.000 sit za varovalo, če dobim za 10.000 sit novega celega + mizico. Nam je super!

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
12.4.2006 18:08:00   
barbara b
Meni je žal, da nisem kupila malo dražji stolček in to zato, ker je mali škrat že prvi dan poštudiral, da se lahko prav fino gunca na zadnjih nogah stola. user posted image
Razmišljam o nakupu novega stola, ker na tem ga ne upam pustiti niti ta sekundo samega za mizo.

(odgovor članu mami od Filipa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
12.4.2006 21:14:49   
spacey
Stolčki na "L" so varni, tisti na "A" pa nevarni!

Mi smo za nagrado dobili TT od Stokke in je super. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
12.4.2006 22:09:41   
teta beta
Tudi jaz imam originalnega od Stokkeja, smo pa ravno enkrat te dni dobili domov prospekt od lesnine in je bil notri stolček isto v L obliki, le kot pri L je bil malo odebeljen. Cena je bila okrog 7 jurjev. Mimogrede, tudi jaz sem svoj trip-trap kupila preko bolhe, nov, še nerabljen in ne sestavljen. Sem imela občutek, da jih tista ženska uvaža dol s severa, ker ni ponujala samo enega user posted image . A kdo mogoče ve, koliko stanejo v tujini?

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
13.4.2006 11:55:14   
urška76
Mi mamo tud original in ravno prejšni vikend smo kupili še enega preko bolhe. Za drugega škrata, do takrat, ko ga bomo rabili bo pa pri babi.
S severa jih pa sigurno ne uvaža tista z bolhe. Ker te stolčke delajo v SLO, ravno tako kot stokkejeve posteljice. user posted image  Severnjaška ideja in slovenska kakovost bi se lahko reklo user posted image  

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
13.4.2006 11:56:09   
urška76
Aja, pa v tujini so cene zelo identične našim. Sva midva gledala na netu, predno sva mela prvega user posted image .

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
13.4.2006 13:39:27   
pravljica
očitno vse poznate "to, z bolhe" user posted image  mi laho katera kaj več napiše o njej? ima trenutno gor oglas? je to tisti za 20 000 sit? jaz iščem cenejšo varjanto (do 10 000 sit), ker rabim 2 za k staršem user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
13.4.2006 21:29:04   
spacey
Ja res je, Stokke proizvode sestavljajo pri nas, če ne celo izdelujejo. user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
13.4.2006 22:30:49   
rija
Izdelujejo. Preverjeno.user posted image

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
14.4.2006 9:23:37   
makica
Stokke proizvode izdelujejo v Kočevju v podjetju Lik. Na žalost se ne da dobiti pri njih nič ceneje, razen če kakšnega poznaš. Dejansko lahko vsak delavec kupi 1 stol/leto za ceno 9.000 SIT. Več pa ji žal ne more. Dobiš jih lahko v različnih barvah (bukev, češnja in mislim da oreh). So pa res fajn. Mi jih imamo 3. Enega še iz mojega otroštva pa je še kot nov. 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
15.4.2006 22:37:02   
teta beta
Jaz sem ga kupila za 18.000 od ene gospe iz NM. Prodajala je 3, ker jih je dobila za darilo, ker pa se mi je zgodilo, da mi ga je pred nosom prodala drugemu in sem bila ful razočarana, ker sva se predtem že menile po mailu, se je kar naenkrat spomnila, da ima tudi njen brat enega viška, ker ga je tudi dobil za darilo in mogoče bi ga pa on tudi prodal user posted image . Pa sva zakšeftale, meni je bilo pač vseeno, odkod ji ... user posted image

Je pa res bil še nesestavljen in original, oznake so gor, natur barve. Novega ne boš dobila ceneje. Drugače pa si poglej tistega od lesnine ali kje drugje pri drugih mizarstvih. Je videt fajn, sploh pa če je eden samo rezerven za k staršem.

< Sporočilo je popravil teta beta -- 15.4.2006 22:41:20 >


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
6.11.2011 12:40:25   
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Drage moje, imam tri otroke, vsak ima drugačno znamko stolčka in noben ni nevaren imamo obe varianti izvedbe. Imamo Stokke-ja ki je star 10 let, tri leta starega Delta - Yami in prav toliko starega sigma. Jasno je, da so stolčki ki jih prodajajo vsi testirani, drugače ne bi bili v prodaji in jasno je da vsak otrok LAHKO prevrne stolček, tudi Stokkeja! če se na njem a.... Zmotno je tudi da so drugi stolčki ponaredki, kar ne morem zagovarjati. Ali je potemtakem avto avdi ponaredek mercedesa? je zato nevaren, ker ne izpolnjuje vseh kapric mercedesa? Pač so različni proizvajalci, vsak pa ima svoj model in svojo ceno. Kako bi pa npr. zgledal pri makaronih, če bi jih delala samo barilla?! So od mlinotesta ponaredek? Lepo vas prosim, dekleta razmislite malo, ali ni mogoče tudi kaj na zaslužkarjih ki še kako nabijajo cene tam kjer, smo najbolj ranljivi  in ko gre za naše otroke. Za varnost pa to jasno povedano povsod: Otroka nikoli ne puščajte v otroški opremi brez nadzora!



(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: TRIP TRAP - razlike med njimi?
6.11.2011 12:56:10   
mateyka
aaaaaaaaaaaaaa, podpis user posted image

ups, to je pa stara tema.. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 6.11.2011 12:57:14 >

(odgovor članu aaaaaaaaaaaaaaaaaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?