|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TRMA ali TRENUTNE MUHE
2.11.2006 23:22:32   
SSARA
Imamo dva sončka, hčerkico staro štiri leta in sinka 3 mesece. Pri hčeri zadnje dva meseca opažamo, da jo precej manj zanimajo aktivnosti z drugimi če se tako izrazim...s tem mislim na situacije ko jo odpeljemo na aktivnost ki traja recimo eno urico potem pa bi jo prišli iskat, a ona so kot sem že omenil v zadnjem času s stem ne strinja ...kot da bi imela nek strah da jo bomo "pozabili". S prihodom drugega otroka nikakor ni zapostvaljena še naprej se trudimo da se ima skrajno lepo in tudi samo ima bratca izredno rada..odpove se tudi risanki da ga le objame.

Pred tem nismo imeli s tem nobenih težav zelo rada je ostala tudi "sama" z vrstniki. Sedaj pa želi da je vseskozi nekdo zraven....jo ne silimo in ji dajemo tudi možnost da se odloči sama a kaj ko je zadeve "trenutno" ne zanimajo in je najraje doma...

Ste morda imeli podobne težave ob prihodu drugega otroka, kako ste jih reševali...sami si ne delamo skrbi vsaj zaenkrat a nas zanima kakšne so vaše izkušnje!?user posted image  je to trma ali le trenutna "situacija" v kateri se še ne "znajde"user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TRMA ali TRENUTNE MUHE
2.11.2006 23:31:02   
lelaval
Jaz mislim, da enostavno ne želi, da bi v času, ko bi se igrala z vrstniki, ti kot mamica preživela čas le z bratcem. Lahko bi rekla, da je malce ljubosumna, čeprav je po drugi strani zelo ljubezniva do njega. Ko bo videla, da imata oba tudi njo enako rada, kot prej, ko je še bila v središču pozornosti in sta se posvečala le njej, jo bo to minilo. Ampak do takrat pa jo bo ta "črv ljubosumlja le nažiral".

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu SSARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TRMA ali TRENUTNE MUHE
3.11.2006 10:12:41   
tulip
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Jaz mislim, da enostavno ne želi, da bi v času, ko bi se igrala z vrstniki, ti kot mamica preživela čas le z bratcem. Lahko bi rekla, da je malce ljubosumna, čeprav je po drugi strani zelo ljubezniva do njega. Ko bo videla, da imata oba tudi njo enako rada, kot prej, ko je še bila v središču pozornosti in sta se posvečala le njej, jo bo to minilo. Ampak do takrat pa jo bo ta "črv ljubosumlja le nažiral".


Se strinjam, otroci pokažejo reakcijo na prihod novega člana različno, takoj ali kasneje, ko v svoji glavici 'preštudirajo'... Saj bo šlo mimo, do takrat pa se ji pač prilagodita in jo malo bolj pocartajta kot sicer!user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TRMA ali TRENUTNE MUHE
4.11.2006 12:42:58   
tananejka
Pri nas je podobna situacija. Dvojčici sta stari 4-leta dojenčica pa 7mesecev. Ena od dvojčici ima podobne "fore" kot tvoja punčka. Tudi sama se sprašujem, če to ni mogoče malo ljubosumja, čeprav sem do zdaj mislila, da ni - zato ji posvečamo malo več pozornosti  (vseeno pa ne popuščamo pri določenih stvareh). Jaz sem prepričana, da bo minilo.

Se slišimo čez kak mesec ali dva, da pokomentiramouser posted image

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TRMA ali TRENUTNE MUHE
5.11.2006 17:18:29   
Čupka
Nič ne skrbi. Trenutna krizica ob prihodu novega družinskega člana, ki bo verjetno hitro minila. Ko se je nam rodil drugi otrok, prvi ravno tako ni hotel nikamor brez nas. Prej je vedno zelo rad šibal z dedijem naokoli, po tem ni bilo niti govora, da bi kam šel, še k babici v spodnje nadstropje ne. Po 4 mesecih pregovarjanja in prepričevanja smo ga kar malo na silo odpokali na izlet z dedijem. Grozno me je skrbelo, kako bo in sem imela precej slabo vest, ker je pač jokal ob odhodu.
Domov je prišel ves žareč in razposajen. Imel se je čudovito in krizica je s tistim trenutkom minila.

(odgovor članu SSARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?