|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ta nova
26.9.2005 18:53:27   
*Katja*
Pozdravljene punce. Odločila sem se, da se vam pridružim, saj tudi mi "delamo" na novem članu. Sem Katja, stara sem 24 let.Imam eno grenko izkušnjo (splav) v življenju, ki pa upam, ni pustila posledic.
Upam, da bosta kmalu 2 črtici na testu in da bomo počasi trije. Še dva dni in potem naredim test. Imam takšne, nevem kako naj vam povem, pekoče bolečine v spodnjem delu trebuha.Upam, da to "mora" biti za user posted image !

Ko bo kaj novega vam takoj sporočim

LP


_____________________________

Katja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ta nova
26.9.2005 20:01:47   
Marogica
Pozdravljena *Katja*, lepo , da si tudi ti med nami.
Najbolje bo, da počakaš na test, ker znak, ki si ga ti opisala, ti res težko pove, če si noseča ali ne. Ostali znaki so še: napet trebuh, boleče prsi, občutljive bratavice, okus po kovini...No to so bili znaki, ki sem jih na sebi opazila.
Držim pesti zate, pa sporoči, kako bo.
lp

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu *Katja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ta nova
26.9.2005 20:16:15   
total
Dorodošla med nami im želim ti čimprej da zagledaš dveuser posted image .

(odgovor članu *Katja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ta nova
26.9.2005 20:35:20   
riatia



Dobrodošla Katja! Držim pesti , da čimprej zagledaš user posted image .



(odgovor članu *Katja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ta nova
26.9.2005 20:55:17   
tinkamiška
Pozdravljena Katja!

Držim pesti, da bo test pozitiven!!

Glede bolečin ti pa ne znam povedat, sama jih nisem imela, ampak pri vsaki je drugače, tako, da upam, da pri tebi pomeni to, da je ratalouser posted image

Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu riatia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ta nova
26.9.2005 21:08:19   
Azaleja
Dobrodošla! user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu *Katja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ta nova
27.9.2005 8:54:33   
malicki
Tudi jaz sem nova. Ta mesec ozir. pred parimi dnevi sva začela delati na user posted image  in upam da bom kmalu zagledala user posted image  ali user posted image . S tem da jaz moram še skoraj cel mesec počakati preden naredim test. 

(odgovor članu Azaleja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ta nova
27.9.2005 9:20:59   
AlinaPrapi
Pozdravljena *Katja*. Mislim, da sva v podobni situaciji (žalostne izkušnje sicer še nisem imela), smo pa v pričakovanju in upanju na prve znake... Stara sem 28 let in "delamo" na prvem. Pet dni mi je bilo slabo (ne le zjutraj, ampak cel dan in celo ponoči) že pred 14 dnevi, vendar si ne upam preveč obetati. M bi morala priti danes, vendar to pri meni glede na nerednost ni zadosten znak. Odločila sem se, da počakam še nekaj dni in če je še ne bo user posted image  naredim test. Upam, da zagledava težko pričakovani črtici... Poročaj, kako bo, pa naj nama in vsem podobnim čimhitreje mine teh nekaj dni!
Pozdravček!

(odgovor članu *Katja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ta nova
27.9.2005 9:37:43   
SANDRA
Pozdravljena *KATJA*
Držim pesti da zagledaš čimprejuser posted image .Tudi mi delamouser posted image  in upam da nam bo kmalu uspelo....
 
          LP   user posted image

(odgovor članu *Katja*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ta nova
27.9.2005 20:09:11   
mulan
Pozdrav vsem! Tudi jaz sem nova (oziroma midva, dragi in jaz), stara (mlada) sem 26 let in se že drugi mesec trudiva na tretjem clanu najine druzinice. user posted image  
Danes je ˝že˝ 27. dan mojega cikla, ma to še nič ne pomeni, saj je navadno dolgo od 30 do 36 dni.. Še bo treba čakat... user posted image  
Upam, da bova imela ta mesec več sreče kot prejšnji, saj mi je bilo tako hudo ko sem dobila user posted image  Ne bi rada še enkrat to dajala skozi..
Vesela sem, da nisem edina v taki situaciji in upam da si bomo v veliko oporo druga drugi.
LP!!

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ta nova
27.9.2005 21:45:22   
Nely
Lepo pozdravljena v naši družbi! Tudi jaz sem bolj nova tukaj, ker smo avgusta začeli delati na user posted image . Stara sem 28 let in to bo moj prvi otroček. V prvo ni uspelo, bomo videli kaj bo v drugo. Plodni dnevi so mimo, delali smo pospešeno user posted image  in zdaj čakam na user posted image . Js upam, da bo uspelo, ker so se mi že začeli pojavljati znaki, kot ste jih nekatere napisale. Pa še slabo mi je že par dni in to popoldan. Pa kr neki sem omotična, pa še zadnjič me je ornk špikalo v jajčnikih... Najrajši bi naredila test, samo ko se kr bojim razočaranja. Lahko da je vsemu temu kriva ovulacija, zaradi česar sem že enkrat pristala v bolnici, le da so takrat mislili, da je kriv slepič, na koncu pa ugotovili, da imam očitno tako močno ovulacijo. Hmmm... le kam je šla prejšnji mesec?user posted image  

Bom kr lepo počakala na drug teden, pa upam, da bomo videli user posted image . Držim pesti za vse nas, ki čakamo in želim, da nam vsem čimprej uspe. user posted image

(odgovor članu mulan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ta nova
28.9.2005 8:18:53   
Nataša R.
Tudi mi smo se sedaj lotili in tudi upamo da bosta kmalu se pokazali dve črtici. Sicer imava že enega navihančka tako da bo pomoje v drugo lažje. Bomo videli. Ko bo kaj uspelo sporočim.
Vsem pa želim da bi čimprej videli dve črtici.

(odgovor članu *Katja*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
2.10.2005 19:53:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *Katja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ta nova
2.10.2005 21:19:16   
anne31
Pozdravljena med nami . Želim ti da čimprej zagledaš dve črtici.

(odgovor članu *Katja*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ta nova
4.10.2005 15:54:39   
zojaB
Lep pozdrav vsem skupaj,

Tud jaz sem novinka, v vsakomesečnem upanju, da bomo bogatejši za enega družinskega člana. Res bi bilo lepo, da nam vsem, ki se tako močno trudimo za naše pikice uspe čimprej.
Sama imam 29 let, moj dragi pa 34 in trudiva se za njinega prvega srčka.
Trudiva se od meseca aprila letos in na začetku sva bila presrečna, saj nama je uspelo zanosit že prvi mesec, nato pa razočaranje v 6tednu smo imeli splav. Sedaj pa zopet tisto zoprno čakanje in upanje vsak mesec.
No ja, upanje umre zadnje.

Lep želje in pozdrav vsem skupaj

(odgovor članu anne31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ta nova
4.10.2005 16:12:12   
soni
En lep pozdrav. Tudi jaz že dolgo časa prebiram forum, sedaj pa sem se odločila, da se vam pridružim.
Z mojim delava na user posted image  že od junija in vsak meseca upava na user posted image  ali user posted image .

(odgovor članu zojaB)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ta nova
4.10.2005 19:10:40   
nota32
Hojla!

Da se še jaz pofočkam in vas vse lepo pozdravljam in vam želim, da boste čim prej user posted image .

Tudi midva sva se odločila, da je počasi čas za prvo user posted image . Kmalu bom 32. Prejšnji mesec sva sicer začela, samo ne preveč pridno in je bil tudi rezultat temu primeren. No, ta mesec bova upam da bolj pridna in tako upava, da bova kmalu videla user posted image .


(odgovor članu *Katja*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ta nova
5.10.2005 7:11:52   
girly
dobrodošla!

želim ti, da bi čimprej zagledala user posted image  in se preselila na kakšen spodnji forum...

lep dan
girly

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu nota32)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ta nova
5.10.2005 11:18:34   
zojaB
Čav,

Ja res super, da nas je toliko, ki se trudimo za  user posted image . Želim vam čimprejšnji pozitiven rezultat in upam, da se naslednje leto vse srečamo v porodnišnici.

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ta nova
5.10.2005 11:46:28   
Anonimen
Ojla punce,

Jaz sem že fosilka in se ravno tako trudiva z mojim že 1,5 leta. Sva pa še malda jaz sem 26 in komaj čakava na prvo pikico. Upamo, da bo ta mesec bolj uspešen, saj grem ponovno po klomifen.

vsem želim čim prej user posted image  in čim več užitvkovuser posted image .

(odgovor članu zojaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ta nova
5.10.2005 12:44:09   
Anonimen
ZDRAVO,

TUDI JAZ SEM FRIŠNA IN UPAM, DA KMALU user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ta nova
12.10.2005 19:54:30   
cuckoo
Zivjo, punce user posted image !
Dolgo casa ze brskam po podobnih forumih, zdaj pa sem se le odlocila, da vam pisem. Tudi midva sva se odlocila za user posted image  in upam, da se nama kmalu posreci.  Ne morem verjet, kako se stvari obrnejo. Par let nazaj sem se grozno bala, da slucajno ne bi bilouser posted image , zdaj pa se bojim da bi prislauser posted image . Drzite pesti za user posted image .
Cav, cavuser posted image

(odgovor članu *Katja*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ta nova
12.10.2005 20:25:53   
aisha_
Ojla! Tudi jaz sem med vami, ki se trudim za novega clana, upam, da bo cimprej uspelo, prav tako vsem ostalim user posted image !

(odgovor članu cuckoo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ta nova
12.10.2005 21:51:20   
adrijana
Pozdravljene!

Tudi jaz sem se odločila da se vam pridružim, saj že nekaj časa redno spremljam forum. Tudi midva z mojim dragim bi rada naredila user posted image že od marca. Upam da jutri ne bo prišla user posted image in se bom lahko kmalu pridružila user posted image .

Cao

(odgovor članu aisha_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ta nova
13.10.2005 9:48:02   
Reja
Dober dan!

Tudi jaz sem nova, a žal še ne delava na user posted image . Že več kot eno leto si močno želim user posted image . Ko sem to povedala mojemu dragemu, je bil čisto prestrašen, ker je mislil, da želim, da bi bili v mini garsonjeri trije. Ugotovila sva, da morava najprej kuptit stanovanje, kar nama je požrlo veliko časa in živcev.

Zdaj stanovanje imava, treba ga je urediti, tam do novega leta naj bi bilo gotovo. In potem bova, mi obljublja, začela user posted image . Upam!

Jaz držim pesti za vaše user posted image  in user posted image , upam, da se vam kmalu pridružim!

(odgovor članu *Katja*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?