|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tabletke cerazette
23.7.2010 18:17:52   
Anonimen
 Lep pozdrav!
Sem že skoraj 4 mesce po porodu,že dva meseca jem tabletke cerazette.Sem prebrala ,da so stranski učinki,meni full lasi odpadajo,krvavitve so ne redne v mali količini ..katastrofa.Kakšne izkušnje imate ve z temi tabletkam..lp...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tabletke cerazette
23.7.2010 19:23:18   
ledenaa
Pri vseh kt so stranski učinki.lasi ti odpadajo zaradi hormonov in kt niso nič krive ,to je čisto normalen pojav po porodu. Krvavitve se uredijo po cca 3 mesecih jemanja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tabletke cerazette
23.7.2010 20:11:30   
melanija
Edine kon. tablete s katerimi sem bila ful zadovoljna. Dokler sem morala z njimi prekinit zaradi drugih razlogov.

< Sporočilo je popravil melanija -- 23.7.2010 20:12:35 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tabletke cerazette
23.7.2010 21:44:12   
Ribica **
Ups, napacna tema user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tabletke cerazette
24.7.2010 21:40:37   
Adelina
Jaz pa imam 3 originalno zapakirane škatlice teh tablet (rok september 2011). Če jih katera hoče, jih z veseljem dam. Sem se odločila za njih, potem pa sem se premislila in ne bom jemala nobenih KT.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tabletke cerazette
24.7.2010 21:41:58   
lilip
Za izpadanje las sigurno niso krive tabletke. Kot so ti že povedale predhodnice, je to 2, 3 mesece po porodu povsem običajno. Sama sem jih zdaj drugič začela jemati 5 mesecev po porodu, zaenkrat brez težav.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tabletke cerazette
24.7.2010 21:42:18   
ledenaa
Vrni v lekarno ali pa odnesi nazaj h G

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tabletke cerazette
25.7.2010 15:31:42   
izgubljena_ovcka
Jaz sem z njimi začela takoj po porodu pa sem s tremi meseci prekinila. Vsakič, ko sem imela krvavitev (in te so bile itak kar naprej) je otrok štrajkal pri dojenju. Znanka pediatrinja mi je rekla, da je možno, da toliko spremenijo hormonsko ravnovesje v telesu, da le-to "misli", da ima menstruacijo, ta pa kot je že splošno znano včasih malo zmeša štrene dojenju oziroma spremeni okus mleka.

V glavnem, meni niso ustrezale tako da sem zdaj pač brez zaščite (okej pač polno dojim ampak se na to itak ni za zanašat). Na splošno sem se takoj po jemanju začela slabo počutit, dobila sem neke čudne mozolje po obrazu in kar naprej me je bolela glava.

Vem, da bi morala dlje vztrajat, da bi se t.i. stranski učinki omilili ampak mi ni bilo za prenašat.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tabletke cerazette
20.8.2010 14:35:51   
Anonimen
Rodila sem marca, en mesec kasneje sem že dobla M- torej še preden sem imela prvi pregled pri G. Priporočila mi je cerazette, ki sem jih jemala 3 mesece, nato sem jih prenehala. Zakaj? Zato, ker sem vseskozi krvavela, počutila sem se izredno slabo, kar naenkrat sem postala jokava, razdražljiva, po domače povedano zatežena oz. kr mal deprsivna in kot je že ena napisala ni me bilo za prenašat. Zdaj ko jih ne jemljem več, so vsi ti simptomi izginiliuser posted image , tko da mene nihče več ne prepriča v kakršne koli tabletke.

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tabletke cerazette
20.8.2010 19:22:53   
Anonimen
Nosečka24 so se ti pojavljale bolečine v spodnjem delu tudi,pa erjavkasti rdeči izcedki...lpp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tabletke cerazette
4.9.2010 18:41:43   
Anonimen
ma bolečin sploh nisem imela, imela sem pa rjavkaste izcedke, ki jim ni bilo ne konca ne kraja, tako da sem imela non stop vložke, pa še odnosov nisva mogla normalno imeti-mene je pač to motilo. Zdaj jih ne jemljem že drugi mesec,M sem dobila normalno, trajala je 4 dni, bila je popolnoma taka, kot pred zanositvijo...upam da se mi spravi v red ta ciklus.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tabletke cerazette
13.9.2010 9:16:22   
scarlett_
živjo!
jst sem tudi dobila te tabletke, pa me zanima a jih je res treba začet jemat s prvim dnem menstruacije? ker sem prvo že imela, potem en teden nič, pa spet drugo, ampak smo bili na dopustu in ker je nisem pričakovala jih nisem imela s sabo .. moram čakat naslednjo ali lahko začnem jest? hvala!! user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tabletke cerazette
13.9.2010 9:27:18   
egleria
po mojem ti vse piše v navodilih..
jaz sem slišala veliko pripomb čez te tabletke user posted image
js itak nisem sploh razmišljala o njih ker nočem več videt od blizu hormonske kontracepcije..

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tabletke cerazette
22.9.2010 9:52:38   
mayci
Ojej, večina imate slabe izkušnje s temi tabletkami...user posted image Jaz sem jih pričela jemati pred enim tednom, tako da na "stranske učinke" še čakam...user posted image Upam, da bom zadovoljna s temi tabletkami, ker mi do mirene res ni...

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tabletke cerazette
22.9.2010 10:36:58   
Hope2
Slabe izkušnje, non stop krvavela in prenehala z njimi, ostalih stranskih učinkov nisem imela. Z ostalimi KT nimam problemov s krvavitvami

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tabletke cerazette
23.9.2010 10:33:44   
Sonček2x
Moram vam sporočiti, da sem sama zadovoljna uporabnica že dobri dve leti in da jih ne zamenjam. Krvavitve so bile na začetku več kot en mesec, kasneje še mogoče kakšen izcedek. Danes pa jupi! To je to! Včasih me zaskrbi, ker ni menstruacije, ampak odmislim in je kar je. Brez pač en upam bit, saj imam dva nadobudneža, ki sta ratala na varne dneve....user posted image
MI pa moja G ni dala kontracepcije dokler sem dojila in ne vem, kako vam jo dajo druge. Takoj po porodu pa dela toooook hormonov in je tud to treba vzet v zakup in je  verjetno potrebno še mal počakat s hormonskimi tabletkami. Ne vem, to je moje mnenje, ki se ga držim in nisem imela težav.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tabletke cerazette
24.9.2010 21:55:49   
mayci
Sonček2x, Cerazette so tabletke, ki so primerne ravno za uporabo med dojenjem, saj vsebujejo le en hormon, medtem ko ostale dva.. Meni je moja G še posebej naročila, naj pridem po koncu dojenja zamenjat te za običajne tabletke...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Sonček2x)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tabletke cerazette
24.9.2010 22:34:58   
ledenaa
Soncek potem pošlji svojo ginekologinjo malo na izobraževanje ,če še nekih osnov ne zna

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tabletke cerazette
27.9.2010 21:44:25   
izgubljena_ovcka
No, tudi učinek cerazzette ni ravno zanemarljiv. Jaz sem imela kljub temu, da so kao varne za dojenje prejecšen upad mleka. No, pa mogoče niti ne upad ampak mali enostavno ni hotel pit, kadar sem krvavela (kar sem pa itak kar naprej). Po štirih, petih dneh po prenehanju jemanja pa pravo nasprotje, skoraj bi me živo požrl. user posted image  Nihče mi več ne bo trdil, da hormonska kontracepcija na dojenje nima vpliva.


(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tabletke cerazette
6.10.2010 23:00:39   
m_o_i
jemala sem jih en mesec (zacela tri mesece po porodu, ker sem ze imela menstruacijo), potem pa nehala.
sicer je bil razlog "samo" to, da sem se ze itak zarekla, da je blo dovolj 15 let jemanja KT in da se moram pred smrtjo se spucat teh kemikalijuser posted image  ker so me pa tok strasli, da ne smem zanosit se eno leto, sem pokleknila in jih pac jemala en mesec...
rezultat: ma nocem niti vedet, kako s***je dela to v telesu; namrec menstruacije po prenehanju jemanja ze poldrugi mesec sploh nimam!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tabletke cerazette
17.10.2010 17:22:32   
smokyhawk
js jih jemljem že ene 5 mesecev in grem jutri direkt do G da jih menjam....ker je pa absurd,krvavela nisem na začetk nič,zdej pa nonstop-je že za znoret,pa sn klicala in je rekla m.sestra da so najbrž prešvoh,ker krvavim že 1,5 meseca,tak po malem....za pop....!
zdej pa sn slišala da so te tablete samo za v času dojenja,js pa ne dojim več že 2,5 meseca,sn se tolk ustrašla da sn si šla tester kupit(neki sn bla zadne cajte razdražena,kg gor šla...),pa je blo na srečo -(prezgodaj še za enega)user posted image tko da jih menjam čimprej,prej sen mela logest ampak mi tudi niso pasale,tko da jo bom prosila za kej drugega...user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tabletke cerazette
17.10.2010 17:31:37   
Petraa
smokyhawk tele tablete niso samo za v času dojenjauser posted image

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tabletke cerazette
17.10.2010 21:38:44   
mayci
Petraa, meni je tudi G naročila, naj pridem po koncu dojenja nujno zamenjat  za druge tabletke, tako da...
V navodilih pri tabletkah pa nič takega ne piše..


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tabletke cerazette
17.10.2010 21:55:32   
Petraa
Saj nima v navodilih kaj pisat,saj so kt in niso namenjene samo za v času dojenja user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tabletke cerazette
17.10.2010 22:15:07   
mayci
Saj ravno zato se mi pa res čudno zdi, da nas G opozorijo, da moramo po prenehanju dojenja zamenjat.. A ni to čudno user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?