|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Taborniki
16.8.2011 12:18:42   
hubi
Razmišljamo, da bi se z novim šolskim letom naša vpisala k tabornikom. A imate kakšne izkušnje z njimi, pa kako spoteka, če so otroci zadovoljni...

Hvala.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Taborniki
16.8.2011 17:51:49   
PinaNina
Naš je že 3 leto tabornik. Meni je všeč, da se druži še izven šolskega kroga, da imajo tekmovanja, izlete, piknike in podobno. Ni pa tega toliko, da bi bilo preveč. Mlajši komaj čaka, da bo tudi on tabornik.

Če te zanima še kaj, vprašaj ?

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Taborniki
16.8.2011 18:34:06   
hubi
V bistvu me zanima vse user posted image . Kam pa gredo na izlete, kolikokrat na teden se dobivajo, koliko so starši vključeni....

(odgovor članu PinaNina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Taborniki
17.8.2011 8:41:42   
PinaNina
Naši se dobijo vsak četrtek ob 17h v klubski sobici. Pri nas je skupina 5 fantov. Imajo 1 uro, včasih se ''igrajo'', če jih ni veliko, drugič imajo pohajkovanje po gozdu, iskanje dračja za ogenj, priprave na tekomovanja, ogled kakšnega filma. Izleti-tekmovanja- zbori-pikniki-orientacijo, predvsem v sobotah so npr. 1 na mesec, kakor kdaj. Starši imajo nalogo, pripeljat na avtobusno postajo ali zborno mesto. Včasih en starš odpelje na zborovanje, drug gre iskat. Prevoz z javnim prevoznim sredstvom plačamo sproti.
Med zimskimi počitnicami, gredo otroci na zimovanje ca. 5 dni. Poleti gredo od 7 do 10 dni (starost otroka ali je MČ, GG). Pri nas je skupina 5 fantov. Cena tam okoli 110-140 EUR. Tu izvajajo raznorazne veščine. Delajo dobra dela.
Cena je 40 eur, ena sezona, zraven dobiva na dom 1 x na mesec taborniško revijo. Dobi rutko, ko napreduje dobi druge barve. Ko je star ca. 10 let, mora imeti še taborniški kroj (srajčka ca. 25 eur stane).

Nama osebno ni žal, da sva ga vpisala. Je sicer bolj živahen fant. Mlajši kot sem napisala komaj čaka, da ga bomo vpisali. Jaz sem ga dala v skupino izven šole.

Naš rod je tak, drugi imajo vrjetno malce drugačno organizirano. Še splošna internetna stran http://www.rutka.net/ , kjer so posamezni rodi, tu si najdeš svoj rod (v okolici kjer živite), pa jih povprašajte kako poteka pri njih.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Taborniki
17.8.2011 9:04:29   
Julija08
Koliko je pa starostna omejitev za tabornike?

Tudi jaz bi sina dala k tabornikom, ko bo malo starejši, sem jaz tud hodila in je bilo ful super.

Ampak a so tole na linku skavti ali taborniki???

(odgovor članu PinaNina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Taborniki
17.8.2011 10:28:15   
PinaNina
Pomoje ja. Midva sva ga dala z 8, mlajšega pa letos oz. drugo leto, ko gre v prvi razred (sva ga prestavila za 1 leto- RD december).
Link je do tabornikov(morda pa tudi skavti operirajo preko te strani- ne vem). Vsi rodi imajo preko rutke.net strežnika svoje strani.

Evo npr. link od Domžalskih tabornikov: http://rst.rutka.net/

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Taborniki
17.8.2011 12:26:34   
Julija08
Aha, zgleda da imajo tudi za manjše otroke, ampak pri nas jih nimamo, bom morala poiskati kje v bližini.

Ampak tukaj kot vidim imajo to samo posmezne OŠ, ne pa kar tako....

(odgovor članu PinaNina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Taborniki
17.8.2011 13:54:27   
PinaNina
Obrni se na sebi najbljižji rod tabornikov, te ti bodo zagotovo pomagali. Naš rod ne vzema otrok pred 6 letom.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Taborniki
18.8.2011 9:46:33   
Julija08
Saj v bližnjem kraju (cca. 10 km stran) jih imajo, ko bo čas za to se bom obrnila na njih. Mogoče bodo pa do takrat tudi pri nas.

Saj sin je star šele 3 leta, ampak ko sem ravno videla temo sem se spomnila kako je bilo luštno biti tabornik in hoditi na vsa taborjenja in plazit po gozdu...user posted image user posted image user posted image

Pri vsej tej poplavi računalnikov in ostalih zadevščin se mi zdi to res super dejavnost za otroka, da gre malo ven in spozna tudi takšno življenja.user posted image

(odgovor članu PinaNina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Taborniki
28.11.2011 19:44:52   
raziskovalka
Pozdravljeni.

Moje ime Marjana, sem študentka 2. stopnje programa Družboslovna informatika. V okviru predmeta Nove tehnologije v družboslovnem raziskovanju izvajam raziskavo o tem, kako taborništvo vpliva na razvoj otroka.

Zanima me, pri kolikih letih vpišete svojega malčka k tabornikom?

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Taborniki
29.11.2011 13:53:14   
Brbs
A pozna kdo kakšne tabornike v okolici MB?

(odgovor članu raziskovalka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Taborniki
14.9.2022 6:59:20   
otis
Thanks for the information, I will try to figure it out for more. framed game Keep sharing such informative post keep suggesting such post.

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?