|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tabu??
11.7.2006 16:11:02   
Tamauchica
Zgleda da je v Sloveniji sex še vedno ogromen tabu.. že samo če pogledamo forum Spolnost, vsaka druga objava je anonimna, vsak drugi odgovor na post anonimen.. k bi bli stari 12 let pa bi blo koga sram povedat da je luliko vidu user posted image  Zanima me kaj je razlog, da si ne upate odkrito povedat da ste se pa dons dobr dol dale s svojim, da ste mu ga pa fajn potegnile... al pa da ste si kuple igračo pa jo sprobale pred njim ali pa z njih ... haloo.. pa sej to več al manj vsi počnemo. Prov smešno mi je, ali pa sem med izjemami, ki spolnost doživljamo odprto in nas ni sram priznat da če je neki dobr in če nekaj paše.. pač to furamo user posted image user posted image , zato se še ne bo svet podru če bo kdo prebral da sem si jo pa kdaj na roke vrgla. user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tabu??
11.7.2006 16:21:58   
Anonimen
Jaz ti moj razlog lahko povem...vem da njegova ex špionira za nama pa mi je blesav pisat, kuko pa kdaj, pa kaj, pa kuko fajn je blo...čeprov me tega ni sram. Sej vem čudn razlog, sej b blo lahk nej bl smotan brat a ma kaj češ...

lp od anonimne p u p i c euser posted image  

(odgovor članu Tamauchica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tabu??
11.7.2006 16:23:47   
Tamauchica
Hi hi...  mogoče se pa ex rajca nad tvojimi izjavami user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tabu??
11.7.2006 16:24:11   
tipka
Ti tamala se boš morala še marsičesa naučiti, očitno user posted image , če je seks tako izi in naraven, zakaj se ne daš dol pred vsemi? To tu je za mene pred vsemi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tabu??
11.7.2006 16:33:49   
Anonimen
Tamauchica zdej se bo pa psihologinja Tipka nate spravla user posted image

Mojih izjav, da bi polizala mucko, pa da si jo 5x na dan šibnem, po mojem še dans ni prebolela, ne Tipka?

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tabu??
11.7.2006 16:34:10   
Tamauchica
IZVIRNO SPOROČILO: tipka

Ti tamala se boš morala še marsičesa naučiti, očitno user posted image , če je seks tako izi in naraven, zakaj se ne daš dol pred vsemi? To tu je za mene pred vsemi!


Kaj ma pa to veze s tem, če si upaš kle gor kej odkrito napisat ali pa s tem če se dol dajem pred vsemi???  Če ti je pa to dvoje isto... pol mi je jasno za vse tvoje anonimnosti user posted image

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tabu??
11.7.2006 16:43:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tamauchica

Hi hi...  mogoče se pa ex rajca nad tvojimi izjavami user posted image


U huudooo, toj skorej kot incestuser posted image user posted image user posted image user posted image

LP

p u p i c a


(odgovor članu Tamauchica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tabu??
11.7.2006 17:06:34   
Anonimen
mene pa čist tko zanima, kok od vas ima kakšne pripomočke...

ravno zadnjič smo se o tem pogovarjal doma, pa sem mal firbčna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tabu??
11.7.2006 17:11:05   
david
IZVIRNO SPOROČILO: Tamauchica
Zgleda da je v Sloveniji sex še vedno ogromen tabu.. že samo če pogledamo forum Spolnost, vsaka druga objava je anonimna, vsak drugi odgovor na post anonimen.. k bi bli stari 12 let pa bi blo koga sram povedat da je luliko vidu 

Zgleda, da je sex za Tamauchico še vedno ogromen tabu, saj svojih sporočil ne pošilja pod pravim imenom ampak uporablja vzdevek, poleg tega njen email v profilu ni javen, prav tako ni zaslediti njenega domačega naslova in telefonske številke.

Kapiraš ? Napišeš, da sanjaš o seksu z neznancem, pripišeš svoj naslov, ime in telefonsko številko, pa ti garantiram najmanj kakšno telefonsko ponudbo, če ne še kaj hujšega. Narediš to pod svojim vzdevkom in lahko pričakuješ ponudbe na zasebno sporočilo. Tako da obstaja možnost, da ne gre za tabuje ampak samo za zdravo mero previdnosti. Vsaj pri meni bi bilo tako, če bi že čutil potrebo, da objavim kaj "občutljivega" na tem forumu.

d.

(odgovor članu Tamauchica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tabu??
11.7.2006 17:13:56   
tipka
Da si jo 5 x na dan šibneš še nisem čula, a ti si nimfomanka al kaj?user posted image

Da bi ti z žensko, mora biti pa pol s tabo nekaj narobe, bolano, nimam pol jaz kaj prebolet, ti morš, mladost je norost, saj se boš spomnila, ko boš ozdravela. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
11.7.2006 17:14:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tabu??
11.7.2006 17:16:53   
tipka
Bolš da še nekaj napišem, zakaj bolano. Ker Sramžljivka ni niti bi niti homo, to bi počela zaradi zabave, kolkr sem jaz razumela. Nič nimam proti homo in biseksualcem!!!!! user posted image

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tabu??
11.7.2006 17:18:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tipka

Da si jo 5 x na dan šibneš še nisem čula, a ti si nimfomanka al kaj?user posted image

Da bi ti z žensko, mora biti pa pol s tabo nekaj narobe, bolano, nimam pol jaz kaj prebolet, ti morš, mladost je norost, saj se boš spomnila, ko boš ozdravela. user posted image user posted image user posted image



Se sploh ne bom spuščala v razpravo s teboj-sorry. Mam pomembnejše delo-grem rodit user posted image

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tabu??
11.7.2006 17:41:54   
Tamauchica
Tipka mislm da bo bolj da se psihologije držiš... vidm da ti bolj ustreza user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tabu??
11.7.2006 17:47:47   
Tamauchica

Zgleda, da je sex za Tamauchico še vedno ogromen tabu, saj svojih sporočil ne pošilja pod pravim imenom ampak uporablja vzdevek, poleg tega njen email v profilu ni javen, prav tako ni zaslediti njenega domačega naslova in telefonske številke.


Kdo pa govori o tem da bi k svoji izjavi moral priložiti osebno izkaznico user posted image user posted image


Kapiraš ? Napišeš, da sanjaš o seksu z neznancem, pripišeš svoj naslov, ime in telefonsko številko, pa ti garantiram najmanj kakšno telefonsko ponudbo, če ne še kaj hujšega. Narediš to pod svojim vzdevkom in lahko pričakuješ ponudbe na zasebno sporočilo. Tako da obstaja možnost, da ne gre za tabuje ampak samo za zdravo mero previdnosti. Vsaj pri meni bi bilo tako, če bi že čutil potrebo, da objavim kaj "občutljivega" na tem forumu.


Zgleda da si zgrešil forum... to je pač forum Spolnost in ne Ona išče-On išče... Če bi hotla kogarkoli spoznati tega sigurno ne bi počela na spletu. Zdrava mera previdnosti.... ??? Pri čem oz pred kom?

(odgovor članu david)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tabu??
11.7.2006 18:11:29   
Anonimen
Tamauchica, tudi jaz ne razumem zakaj povezuješ anonimnost s tabujem??? A to če ne želim vsej Slovenski javnosti razkrit da si midva želiva vibrator ali da ne želim da sosed bere o mojih posteljnih radostih pomeni da je seks zame tabu??? Mislim da je tu anonimnost iz drugačnih razlogov kot jo ti omenjaš, če bi bila tabu nobena anonimna nebi niti pod Anonimnim upala vprašat kaj takega kaj šele si kaj takega želet kot je naprimer v troje ali vibrator ali karkoli drugega....

Mislim da si le ti malo zgrešila pomen besede ali pa si le malo radovednauser posted image kdo se skriva pod Anonimnostjouser posted image

Pa bom še jaz Anonimnauser posted image

(odgovor članu Tamauchica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tabu??
11.7.2006 18:18:07   
G in T
IZVIRNO SPOROČILO: sramezljivka

Tamauchica zdej se bo pa psihologinja Tipka nate spravla user posted image

Mojih izjav, da bi polizala mucko, pa da si jo 5x na dan šibnem, po mojem še dans ni prebolela, ne Tipka?


Muser posted image ogoče pa naša sramežljivka mislila, kakšen poljubček na smrček mucike-mijav mucke.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
11.7.2006 20:53:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tamauchica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tabu??
11.7.2006 21:09:23   
G in T
mah ja, eni se še svoje sence bojijouser posted image


user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tabu??
11.7.2006 21:12:06   
Anonimen
Pol pa najbolj da še kakšno slikco prilepte da bo fejst vidnouser posted image user posted image pa obvezno tako da se obrazi vidijo da boste postale zvezde brez tabujev!!!!

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tabu??
11.7.2006 21:19:39   
G in T
Ni nujno, lahko nalepimo slikco, user posted image al si pa izmislimo nick, in ga vemo samo mi. A niso zato nicki spljoh??? da se zavaruješ pred odkritjem indetitete??
Al je to, sam za hecuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tabu??
11.7.2006 21:26:25   
Anonimen
Nekatere osebe poznajo moj nik, vejo da sodelujem na tem forumu pod nikom "blabla" in se jih prav nič ne tiče  kolikokrat na dan si jo šibnem kot pravi ta-sramežljiva................kapiš??????????

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tabu??
11.7.2006 21:35:38   
G in T
Ok, sama ne uporabljam funkcije anonime, pač na bolj diskretna uprašanja potem raje ne odgovorim a ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tabu??
11.7.2006 22:30:22   
david
IZVIRNO SPOROČILO: Tamauchica
Kdo pa govori o tem da bi k svoji izjavi moral priložiti osebno izkaznico user posted image user posted image

Če Tamauchice nihče osebno ne pozna in je niti nima možnosti prepoznati potem je popolnoma vseeno ali si Tamauchica ali Anonimen, kajne ? Kar se mene tiče nisi kot Tamauchica čisto nič manj anonimna kot Anonimen. In nič bolj pogumna.

IZVIRNO SPOROČILO: Tamauchica
Zgleda da si zgrešil forum... to je pač forum Spolnost in ne Ona išče-On išče... Če bi hotla kogarkoli spoznati tega sigurno ne bi počela na spletu. Zdrava mera previdnosti.... ??? Pri čem oz pred kom?

Zgleda, da ne razumeš. Ne gre za to kaj ti želiš. To je internet. Ni nujno, da iščeš ti. Morda išče kdo drug. Če ti sproščeno govoriš o svojih spolnih navadah in željah v polni čakalnici zdravstvenega doma v domačem kraju, potem seveda ni problema. Če pa ne, potem pa raje malo razmisli kaj in kako objavljaš na internetu. Na internetu je tudi Anonimen največkrat anonimen samo tako dolgo, dokler prave osebe ne začne dovolj močno zanimati za koga gre.

Potencialni delodajalec bo morda nekoč na razgovoru za službo Sramezljivko vprašal, če si še vedno želi polizati mucko in če si jo še vedno šibne 5x na dan. user posted image

d.

(odgovor članu Tamauchica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tabu??
11.7.2006 22:48:37   
Anonimen
Tamauchica, david je zajel vso bistvo anonimnosti. Konec debate.

(odgovor članu david)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?