|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tale primer ...
13.12.2004 12:57:16   
leah
Zanimame tole...recimo, da bom v porodnišnici rodila ponoči,tam recimo okrog 2.oo zjutraj.Zdej kako urico te najbrž še rihtajo pa to...in ker bo moj dragi zravn in ker še nimava avta,bo on bolj težko ponoči hodil domov-rodila bom namrač v Postojni.Ali pustijo,da je potem še s tabo do zjutraj ali kaj.Ker,bi ga pol full rada mela še mal zraven...A kej veste kako se da to uredit?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tale primer ...
13.12.2004 13:07:04   
Primoza
Jaz sem bil ob ženi, ko je rodila ob polnoči do treh, nato sem šel. Ampak me ni noben podil.

Je pa res, da so jo nato odpeljali na oddelek, kjer ponoči ni obiskov.

Rekel bi, da je situacija močno odvisna od "gužve", oziroma zasedenosti porodne sobe.

Na koncu še vedno ostane taksi.

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tale primer ...
13.12.2004 13:07:18   
Anonimen
Ne vem, kako imajo v Postojni urejeno z nadstandardom. Ponekod je lahko, če imaš svojo sobo, mož pri tebi podnevi in ponoči. Mogoče bo vedela katera, ki je tam že rodila, drugače pa kar v porodnišnico vprašaj.

(odgovor članu leah)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tale primer ...
14.12.2004 9:17:18   
lidia
Jaz bi rekla, nič se pustit odpravit domov...razloži jim situacijo.

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tale primer ...
14.12.2004 10:22:51   
malika
Sicer je odvisno od enega do drugega, ampak jaz sem šla v porodnišnico ob 4 zjutraj, do takrat nisem nič spala, rodila sem potem ob pol enih opoldan in čisto odkrito in po pravici povedano sem komaj čakala, da se spočijem in naspim.Ati je bil pri meni še kakšne pol ure uro, potem pa je tudi on šel. Podili ga pa niso(rodila sem v Mb)

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Tale primer ...
14.12.2004 17:21:08   
Anonimen
Pozanimaj se. Jaz sem sicer rodila ob 14h, pa sem prišla na oddelek v sobo ob 16h. Z mano je šel tudi mož, vendar je sestra rekla, naj hitro gre, daniso več obiski :zmeden2:
Ostal je še pol urce, potem je pa šel.

Če boš vzela nadstandardno sobo, bo lahko skoz ob tebi.

(odgovor članu leah)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Tale primer ...
14.12.2004 19:35:26   
Erika 1
Ker sem jaz expert za tele nadstandare v Postojni, je to urejeno tako. Če plačaš na dan 10.000,00 sit, je lahko ata zdraven kadar hoče. Če ne pa TAXI.

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Tale primer ...
16.12.2004 16:37:05   
Gina
V Postojni je bil moj zraven ves čas, razen ko so me klistirali, pa nisem imela popadkov in bila odprta 3 prste. Nihče ni nič težil, še poklicali so ga, naj gre z mano. Prišla sem ob 6.00 in rodila ob 14.00. Nisem imela nadstandarda, tudi vprašala nisem zanj, ker bi mi bilo tam dolgčas. Če bi moral počakati, so v nadstropju in spodaj itak sedeži. LP:)

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?