|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tešč
9.4.2012 21:58:18   
Anonimen
Koliko ur pred abrazijo ne smeš jesti?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tešč
10.4.2012 9:13:10   
Anonimen
Živjo,
mene so zjutraj na urgenci spraševali, če sem tešča in če tudi od polnoči naprej nisem nič pila. Tik pred abrazijo (popoldne) pa so me še enkrat vprašali, če sem zagotovo tešča od 8 zjutraj. Tako da v bistvu ne vem koliko ur moraš biti tešča, najboljše, da tisti dan dejansko nič ne ješ in ne piješ, si pa vzami s sabo kaj za prigriznit, ker ko bo konec boš zelo lačna.
Drži se.
Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tešč
10.4.2012 20:40:55   
MioBambino
Zeželjeno je, da od 24h do abrazije nič ne ješ/ne piješ/ne zvečiš zvečilnih,... če pa je "sila", pa so zadovoljni tudi, če si manj časa tešča.

Če boš imela slučajno endometrijsko aspiracijo- takrat lahko ješ(preveri!).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tešč
10.4.2012 21:05:05   
čiba
Jaz sem morala biti 24 ur. Srečnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tešč
11.4.2012 10:05:33   
Anonimen
jaz sem morala biti tešča od polnoči naprej, nasldnji dan zjutraj pa sem imela abrazijo. v bolnici pa sem dobila en letak, na katerem piše, da naj bi bil tešč 6 ur pred posegom, do 2 ure prej pa lahko narediš kakšen požirek vode.

(odgovor članu čiba)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?