|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tek žensk DM v Ljubljani
1.6.2012 10:19:04   
Nusika35
Babnce, a gre katera tečt jutri na DMov tek? Jaz sem se prijavila na 10ko in mi sploh ni jasno kako jo bom pretekla user posted image

Je katera že bila, kakšne imate izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tek žensk DM v Ljubljani
1.6.2012 12:40:21   
Aika77
Pa ni tako grozno, če boš tekla bolj zadaj je tempo zmeren oziroma bolj počasen. Jat grem tudi 10 km odtečt. Ste opazile, da so v vrečkah za darilo samo 2 slovenska izdelka? Šumečke in voda? Meni se zdi to katastrofalno, da DM izpodrinja slovenske blagovne znamke.

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tek žensk DM v Ljubljani
1.6.2012 13:58:37   
sazi
Tudi jaz grem letos (spet).
Je kar gužva, ampak 10-ka bistveno bolj sprejemljiva od 5-ke. Če tečeš sam, ni panike, ker tempo prilagajaš sebi - hodiš v klanec, ob robovih prehitevaš, pač kakor ti paše. Meni je bila to lani prva tekaška tekma, potem sem pa nadaljevala s polmaratoni (ki so zame ravno na meji, če ne čez, zmogljivosti), tako da bo tale 10-ka zdajle ravno pravšnja.

Uspešen tek jutri, punce - se "vidimo" - čeprav nobene ne poznam
Aja, po paket pa še nisem šla. Grem zdajle v kratkem po štartno št., tako da nič ne vem o slovenski opremljenosti vrečke.

(odgovor članu Aika77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tek žensk DM v Ljubljani
1.6.2012 14:47:05   
Mipka
Jaz sem se prijavila, grem vsako leto na ta DM-ov tek, samo sem pa iz leta v leto bolj razočarana nad temi darilnimi torbicami. Pobirajo prijave kot da tečemo maraton v New Yorku, dobimo pa bolj malo. V preteklosti je bilo tole boljše organizirano. Pa tudi izdelke ki so postavili v vrečo so ena sama katastrofa, sami tuji proizvodi, namesto da bi prednost dali slovenskim, pa ne glede na to da je to tuja firma. Pričakovala bi vsaj 1/3 izdelkov slovenskih proizvajalcev. Da o prodajenm segmentu na policah drogerij DM sploh ne govorim. Nikjer več Subrine, Palome, Stelexa, 1001 cvet in še bi lahko našetvela. Sramotno no...bom razmislila kaj naredit drugo leto, ampak mislim, da me ne bodo več videli!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tek žensk DM v Ljubljani
1.6.2012 18:49:22   
Felicita
Jest sem bla lani, precej slabi izkušnja (čeprov sem pretekla svojo petko) - gužva, soparno, proga v slabem stanju (nekje na 4,5 km je blo tako ozko grlo da smo več kot 5 min zgubile...).

Sicer pa ne vem, jest sem lani računala, da je vrednost zadev v vrečki skor 2x vrednost prijavnine. Glede 'slovenskih' zadev pa tko - slovenske firme so v krizi in se ne grejo sponzorstev. dm daje pa večinoma svoje zadeve (balea, alverde) in tiste, ki podpišejo sponzorstvo. na svoje stroške pa valda na bojo dajali samo zato, da bo 'slovensko' (+ da so sami itak tuja firma in jim verjetno sladko dol binglja za naše gospodarstvo).

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Mipka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tek žensk DM v Ljubljani
3.6.2012 14:31:40   
Aika77
Kako ste tekle punce? Jaz sem še kar zadovoljna, težava je bila v tem, ker se nikakor ni dalo prehitevat na posameznih odsekih, ker večina punc ne pozna osnove pravil teka. Makaroni so mi res pasali, me je pa blazno zmotilo, ker je bila vsa pijača za plačat in potem so prodajali na mini štantih še neke lipglose in maskare - roj žensk naokoli, kako si naj karkoli pogledam?
Se pa strinjam s Felicito kar se tiče izbora sponzorskih blagovnih znamk, samo to ni prav. Vprašanje kakšne pogoje ima DM tukaj. Verjetno ni računice za Palomo, Subrino, 1001 cvet, sicer bi bili prisotni na policah ali v vrečki, kajne?
Garderoba je bila super poštimana in vreme je zdržalo, vsaj nekaj :)

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tek žensk DM v Ljubljani
3.6.2012 17:11:06   
sazi
S zekom sem zadovoljna. Nekaj gužve, sicer, ampka sem prehitevala kolikor se je dalo (pa po kanalčkih, bankinah, okoli dreves...) Sem pa na ta načinizgubila precej energije. Mi je pa zagon za drugo leto dalo dejstvo, da sem imela letos skoraj 6 minut boljši čas od lanskega.

Jim pa razdalje ne štimajo. 10-km proga je imela v resnici le 9 km, 5km pa manj kot 4,5 km. Sem videla tabro 9km malo pred ciljem (pa že ta je narobe postavljena) in sploh nisem šprintala do cilja, kers sem mislial, da nas bodo še kaj naokrog peljali, da dobimo noter še tisti manjkajoči kilometer...
No, drugo leto grem spet. V boljši formi in postavljena bolj spredaj - bo manj za prehitevat.

(odgovor članu Aika77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tek žensk DM v Ljubljani
5.6.2012 11:21:09   
Mimona29
Jaz sem razočarana z vsem, tako z organizacijo, kot tudi darilno torbo. Ta tek je preveč skomercializiran in je samo neka krinka, da se masa žensk zgrinja v Tivoli, pogojev za normalen tek pa ni, ker je preozka proga in ne moraš prehitevat. DM na ta način promovira svoje blagovne znamke, zapostavlja pa vse ostalo. Tako nekaterih slovenskih izdelkov nimajo ne na policah drogerij, v darilni vrečki pa jih niti nisem pričakovala. Se je pa celo našel eden. Vse ostalo obup. Naslednje leto me zagotovo več ne vidijo.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tek žensk DM v Ljubljani
5.6.2012 12:06:43   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: Mimona29

Jaz sem razočarana z vsem, tako z organizacijo, kot tudi darilno torbo. Ta tek je preveč skomercializiran in je samo neka krinka, da se masa žensk zgrinja v Tivoli, pogojev za normalen tek pa ni, ker je preozka proga in ne moraš prehitevat. DM na ta način promovira svoje blagovne znamke, zapostavlja pa vse ostalo. Tako nekaterih slovenskih izdelkov nimajo ne na policah drogerij, v darilni vrečki pa jih niti nisem pričakovala. Se je pa celo našel eden. Vse ostalo obup. Naslednje leto me zagotovo več ne vidijo.

Se strinjam - res je skomercializirano, res je prehuda gužva. Bi morali razmisliti o reorganizaciji - sprememba programa ali lokacije.
Glede torbe - ne vem, zakaj bi morali biti nujno slovenski izdelki - očitno slovenska podjetja ne morejo prispevati v tolikšni meri, kot tuja - saj teh izdelkov ne daje zastonj DM ampak njihovi dobavitelji.
So pa s tem tekom vseeno naredili precej dobrega. Poznam kar nekaj punc, ki so ravno zaradi tega teka začele teči, se rekreirati in s športom začele skrbeti za svoje zdravje. Tako je z vsemi teki v SLoveniji - jih je ful veliko, ampak tudi narod čedalje več teče - poceni in zdrav šport.

(odgovor članu Mimona29)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tek žensk DM v Ljubljani
5.6.2012 12:12:53   
benika
A ve greste na DM tek zato, da dobite torbo z darili al zato, da tečete? A če torbe ne bi bilo ne bi šle laufat?

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tek žensk DM v Ljubljani
5.6.2012 12:20:27   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: benika

A ve greste na DM tek zato, da dobite torbo z darili al zato, da tečete? A če torbe ne bi bilo ne bi šle laufat?


Jaz grem laufat. Startnina je itak podobna, kot na drugih tekih, le da drugje (povečini) ne dobiš (skoraj)nič zraven. Če mi ob prijavi dajo še vatke in šampone, jih pač porabim. Če jih ne bi dali, pa tudi prav.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tek žensk DM v Ljubljani
7.6.2012 10:35:39   
Mipka
Ta tek pač ni več tisto kar je bil recimo 5 let nazaj. Jaz ne grem laufat zato da dobim vrečko ampak če se že gredo to, potem bi lahko bili vsaj malo bolj dosledni. Moti me to, da dobiš neko darilno vrečko v kateri potem ne dobiš skoraj nobenega slovenskega izdelka. Same neke tuje kreme. Če je že tako bi lahko vrečko vsaj tako naredili da ne bi bilo preveč očitno. Pa sej tudi če greš pogledat v drogerije DM na policah zagotovo ne boš videla nekaterih slovenskih izdelkov. Recimo izdelkov Subrine že kar dolgo časa več ni, da ne naštevam ostalih. Žal bodo morali organizacijo malce urediti, drugače bo to drugo leto cirkus :)

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?