|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tek trojk v Ljubljani
6.5.2010 10:58:17   
Mala_Ajda
Se nisem lep čas oglašala tukaj gor, ker bi morala zamenjati temo na: kako obdržati željeno težo in ne hujšati. No, šalo na stran, da ne bom koga še iritrala po nepotrebnem user posted image . Ja res, kile ne stojijo, se še vedno topijo. Na račun miganja in spomladanske hrane. Beluši npr.

Zanima me, če gre katera od vas na tek trojk. Jaz komaj čakam. Svojevrstno doživetje.
Kaj pa DM? Sin gre na ta datum na neko prireditev in greva skupaj. Prijavila pa se vseeno bom, se nikoli ne ve, itak imam 30% bonusa.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tek trojk v Ljubljani
6.5.2010 11:09:38   
2violina
user posted image Pozdravljena punca, pogrešala sem te tu, saj sem od tebe dobila marsikak pameten nasvet. user posted image  Lep je, da si se javila, še lepše je slišat, da se ti kg topijo. Tudi pri meni se, sicer počasi, počasneje kot se krčijo cm. Vendar sem s svojim dosežkom v letošnjem letu zelo zadovoljna.
Tek trojk ne poznam.
Tudi kak preverjen recept z beluši bi mi prav prišel.
Definitivno grem na DM tek na 10 km.
Še prej (15.05.) grem na tek v Radence, kjer bom tekla na 5,5.
Tekla sem tudi na 2 tradicionalnem teku zdravo hujšam na šmartinskem jezeru in sicer 4 km.
In kar je najpomembneješe pridno vadim, saj tečem skoraj vsak dan neglede na vreme.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
6.5.2010 11:23:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 2violina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tek trojk v Ljubljani
6.5.2010 12:34:33   
Mala_Ajda
user posted image  Živka, ne me preveč hvalit, včasih sem bila mal preveč sarkastična. Si ne morem pomagat...
Ti pa glede tekaških prireditev razturaš. Jaz še nisem bila, razen smuči, na nobeni. Se mi kar ne da. Glede radencev, prvotno sem mislila na maraton, pa sem ugotovila, da bom zapravila ziher okoli 100 € za vse skupaj (bivanje), ker bi morala zjutraj zelo zgodaj na pot. Tako, da bom odtekla omenjene trojke (28 km), pa lokalne tekme, konec maja pa grem na 1. triatlon, ki bo v Čateških Toplicah in ga organizira Dnevnik.

user posted image  za tvoje tekaške uspehe, kar tako naprej user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
6.5.2010 12:43:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mala_Ajda)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tek trojk v Ljubljani
6.5.2010 12:50:19   
Mala_Ajda
Ne Živka, niti najmanj nisem mislila 2violino user posted image user posted image user posted image . zakaj? Men se zdi prav fajn user posted image , da piše o tem kaj počne in vzpodbuja. No, men dela le slabo vest, ker ne tečem toliko kot ona. In prav je tako, nekdo mi mora, če ne v resničenm, pa v virtualnem.

Ups, ja res jeuser posted image user posted image , hvala za popravek, ves čas imam v mislih: najprej tek-potem kolo, na koncu tek user posted image . Triatlon bo poleti na Kolpi, če ga bodo organiziral.
Če koga zanima Dnevnikov duatlon: http://dnk.dnevnik.si/sl/%C5%A0portni+klub/Dnevnikov+duatlon/44/1+Dnevnikova+teka%C5%A1ko-kolesarska+preizku%C5%A1nja

< Sporočilo je popravil Mala_Ajda -- 6.5.2010 12:51:24 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
6.5.2010 13:58:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mala_Ajda)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tek trojk v Ljubljani
6.5.2010 14:10:50   
Mala_Ajda
Kje pa, v soboto 5.6.2010 je vendar DM tek. user posted image
Ja kdo bo pa otroke čuval doma? Mama na DM, ata na duatlon, otroc pa ... Hec user posted image  No, saj imajo tudi vrtec.

Najbrž je pomota na TF. Jaz sem brala v Nedeljcu (mi ni nič simpatičen časopis, samo sem le to čtivo imela...)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
7.5.2010 21:57:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mala_Ajda)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tek trojk v Ljubljani
10.5.2010 9:27:30   
Mala_Ajda
Hja, čas tako ali tako malo bolj kot nerealen. Štartale smo čisto zadaj, tako, da smo rabile slabih 5 min (4:42), da smo prišle do štartnega podija in je registriralo čip. Ja, kar gužva je bila.
Odtekle 28 km v dveh urah in malo več kot 40 minutah -bruto čas. Kar OK.
Mal me je prezeblo, prehlajena sem bila že itak, tako, da ju3 začnem s treningi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
10.5.2010 10:21:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mala_Ajda)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?