|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tekoči problemi!
4.11.2004 9:43:57   
*
Živio bejbe!8)

Ker sem opazila, da vam je dolgčas…pa tele uganke rešite:
Tekoči problemi prvič::)-

Flaške…ojej…dve luknjici na flaški sta preveč za čaj..kaj pa za mlekeca ali kašico?:zmeden:
Koliko luknjic za rižolino, koliko za čaj, koliko za mlekeca??? Se mi zdi, da iz ene luknjice ne gre rižolino ven tako kot bi moralo…
Kako flaške umivate? Cet+krtačka al kako drugače?
Kako je sedaj, ko se je ura premaknila? Bodo malčki hodili ves ta čas uro prej spat in uro prej bili pokonci?:zmeden:
Kako ga naj kopam, če pa tako dela..čičkati ga še ne morem dati, ker čiča že, sam ne tako samostojno toliko časa, da bi ga lahko konkretno umila. Kdaj oz. do katerega meseca mora biti voda ogreta na 37 stopinj C? :zmeden2::zmeden2::zmeden2:

Kape: obstajajo kape, ki ne lezejo na oči???? Sicer princ nič ne reče, ko ima kapo na očeh..mene moti!:(

Kako spraviti korenček iz pajaca?:((
Katera mi pride zlikati perilo?:((:((
Kaj danes kuhati?:zmeden:
Kje je sonček?:zmeden::zmeden::zmeden:

Bejbe, če mi tole pojasnite…bova presrečna!9nebesa



Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tekoči problemi!
4.11.2004 9:46:33   
Anonimen
Uh, jst bi smao glede kuhanja rekla:)
riž+pečene hrenovke
makarone
svaljke
....
lp,:fis:

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tekoči problemi!
4.11.2004 9:58:23   
beti 1
Odgovor na prvi problem:
- za čaj magični nastavek
- za mlekca dve luknjici
- za rižolino ipd. variabilni cucelj od Aventa (3-6 luknjic) pa zbiraš pretok glede na to kako gosta je kašica.

Korenček- še nisem pogruntala
likanje- ti meni, jaz tebi
kosilo- tud mene zanima
sonček- le zakaj nisem ta teden ostala na Primorskem, ampak menda bo jutri bolje

lp
:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tekoči problemi!
4.11.2004 10:02:40   
Anonimen
Pozdravljena....

Evo poiskus reševanja ugank....

1. glede flaše, za čaj imam eno luknjo, za čisto mleko 2 za mleko z dodatki (kašica z banano npr., da je bolj gosto) pa 3 luknjice, ker drugače ne gre kaj ven
2. flaške pa perem kar z vodo in cetom pa je
3. moj se ne ozira kaj dosti na prestavljanje ure, ker itak bedi 3/4 dneva, tako da je njemu vseeno koliko je ura :)
4. glede kopanja, pa moj tudi še včasih kdaj pade ko sedi, tak da še ne mora sedet sam in se mu kupila tisti obroč za kopanje in ga not posadim in se on zabava jaz pa ga umivam....in sma v bani tud pol ure, včasih se jaz zraven v bano uštulim...
5. kapo pa si moj isto na oči vleče, tak da ne vem kaj tu storit...tudi če je zavezana pod bradico jo nekak zvleče na sebe in ga tudi ne moti kaj, ne vem kak to....
6. za korenček pa mogoče probaj z oljem 31 če poznaš, malo pokapaš gor, zribaš in opereš.....jaz vse madeže skoraj tako ven dobim...al pa mogoče tisti vanish al kaj ja, če bi to pomagalo....
7. za likanje pa tud jaz rabim nekoga :)
8. za kosilo pa jaz delam pečen krompir v kosih in sojine polpete....pa to ti je en, dva, tri :)

Pa lepo se imejta...

Papa

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tekoči problemi!
4.11.2004 10:07:27   
Ro-La
Za čaj ima Lanej na flaši 2 luknjici, prav tako za alpsko mleko, za adaptirano mleko ali linota na flašo pa 3 luknjice. Pretočni cucelj mu ne odgovarja, ker se mu preveč vliva.
Glede spanja- spat hodimo ob osmih enako kot prej, vendar že dva tedna ne spimo. Danes se je zbujal na pol ure ali manj:((:((:(( . Nič ne pomaga, se samo joka. Ne vem ali ga more tlačijo:zmeden: Podoživlja padce in vse NE-je :zmeden:
Kape- sem ti že rekla, da mu kupi manjšo kapico:)-
Likat se mi ne da, kuhat tudi ne, sonček pa je v Europarku v prvi etaži zraven Big Banga.
O korenčku pa nimam pojma.


(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Tekoči problemi!
4.11.2004 10:08:51   
puncica
mi smo kupl kar cucl ki je za vse 3 stopnje (avent), drugač pa za mlek uporabljamo 1 pa za čaj, za rižolino in kašice pa sprememljivga.

Flaške umivam z gobico pa čistilom. Ne kompliciram.

Pri nas smo jo najprej dal pol ure poznej spat, potem pa uro , očitn se je navadla na novo uro. PRvi dan pa je bla kriza.

Problem s kopanjem je tud pri nas in čakam da bo znala dobro sedet, jaz jo komi lovim po banci:((

Za vodo ne vem, jaz jo ogrejem kr po občutku pa ni glih 37, pa tamala se tud pritožuje ne.

Kapa tud pri nas je bil problem pa smo naš tako z ušeski in je zdej bolje, pa zaveže se

Za madeže morda ajax al pa vanish oxi. Ne vem ugibam.

Perilo zlikat mam še sama pa odpade.

Ne kuhamo, tašča prinese iz šole:bravo:

Sončka ni že en teden pri nas:)- Tak da sploh ne vem več kak zgleda, vem pa kakšna je megla:)-

A ja pa welcome back. Dolg te ni blo

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Tekoči problemi!
4.11.2004 13:05:59   
kimi
1) Jaz imam aventovo flaško in na njej cucelj z 3 različnimi pretoki, če pijeva čaj 1 črtico o brnem proti njegovemu nosku in teče za dve luknji, mleko obrnem na drugo črto in teče za 3 luknje, čokolino ali korenčkov sok obrnem na 3 luknjo in teče za 4 luknje.

2) Jaz flaške 1 krat na teden prekuham vsak dan zvečer pa jih operem z malo ceta fino vročo vodo ter krtačko aventovo.

3) No moj malček je že ujela takt hodi spat ob 22 tko kokr prej in se zbudi ob 6 kot prej ga nahranim in spiva še nekje do 9 zjutraj.

4)Jaz ga kopam kar v kadi nalijem 1 dcl vode visoko pod glavo mu dam brisačo da ušeska nima v vodi. Temperaturo vode pa po občutku če jo jaz prenesem na notranji strani zapestja jo ponavadi tudi on lepo sprejme.

5)No midva imava kapo ki se zaveže in je ravno prava zanj nič kaj prevelika od zadaj mu jo fino dol potegnem če pa vidim da mu gre na oči jo pa takoj še malo nazaj zaviham. Ni dobro da jim gre na oči ker lahko baje škilit začnejo.

6)No tale korenček pa tudi meni dela težave moram it danes kupit vanisk oxi action k ga k prašku zmešaš meni je prejšnjič full pomagu sem ga najprej mal z vodo zmešala pustila na madežu 10 minut dala v pralni stroj ter še malo prašku dodala in to je blo to.

7) Zlikat perilo? Kera ga pride k men jaz delam za 6 ljudi s tem da se vsak dan preoblačmo in je treba vsak dan 2 krat prat in vsak dan obvezno likat.

8)Danes kuhati makarone s špinačo hitro narejeno nasitno ter super tukaj je recept:)-

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=19445&idk=101

9) Danes pa sonček pančka za oblaki. In se ne bo zbudil;)



Upam da sta presrečna:)-

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Tekoči problemi!
4.11.2004 21:30:57   
Dadi
Hmmm...meni tudi korenček ne gre dol iz slinčka...pa mam vanish gel. Se bom mogla sprijaznit z novo barvo slinčka.:)- Drugače pa pošlji perilo na privat, pa ga zlikam. :)-:)- Mam glih tukile dilo pa nekaj malega cunj gor...zdej zdej mi bo zmanjkalo cot. ;) Če verjameš.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?