|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telefoni na preklop
14.2.2007 18:29:18   
Meggi
Morn si tel zamenjat, ker mi batarija glih neki ur drži. Všeč so mi oni na preklop-ki se odprejo s pokrovčkom, kako se obnesejo?

Kako se obnesejo, Sony Ericsson, Motorola? Nokia vem da je drgač zakon.

         

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Telefoni na preklop
14.2.2007 18:30:04   
Meggi
A ja še to, a ima katera Alcatel, rdeč v akciji sedaj mi je vizualno všeč, sam se mi zdi da je bolj šit?


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Telefoni na preklop
14.2.2007 18:40:27   
Lunc_a
Jaz imam motorolo V3 in se ji ne odrečem,čerpav sem bila prej zagovornica Nokij,ampak nič več.Baterija mi zdrži od 4-7 dni

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Telefoni na preklop
14.2.2007 18:56:00   
Anonimen
Jaz imam Motorolo VGA pa ne vem kolk številko, k ne piše na telefonu, in sem zaenkrat zadovoljna. Je pa res še dokaj nov. Si lahko še premislim.user posted image

(odgovor članu Lunc_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Telefoni na preklop
14.2.2007 19:27:51   
soncece24
Jaz mam sony ericssona Z520i in sem ful zadovoljna. Nokia je tolko zaspala na tem področju, da jaz, ki sem prej same nokie imela sem šla na ericsson. Ful več muzike za isti ali še manjši denar. zdaj maš ful izbiro teh preklopnih eriscssonov pa vsi so kr ugodni (okoli 100€) na mobitelu.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Telefoni na preklop
15.2.2007 8:52:26   
Nixxon
A nova baterija pa ne pride v poštev? Jaz sem za svojega dal za novo baterijo 4kSIT.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Telefoni na preklop
15.2.2007 14:35:08   
hruša
Nokia 7390 k ma še kar nek blago gor pršit... ta je zakon!!!
Sony Ericsson Z610i je pa tudi precej lep

Ja jaz na telefonih na lepoto padam:)

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Telefoni na preklop
15.2.2007 15:41:44   
Meggi
http://www.first-handyshop.de/handy/Sony-Ericsson/K610i/sony-ericsson-k610i-1.jpg

Si misla tega, baje ga dobim za Povalentinovo! Nima pokrova a mi raztura.



_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu hruša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Telefoni na preklop
15.2.2007 16:02:44   
hruša
Jaz sem tega mislila... http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_z610-pictures-1665.php
Ko govoriš, se ti baje kar tam na zunanji strani neka animacija odvija. Nice:)

Sicer je pa tudi tale za povalentinovo super:)))


(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Telefoni na preklop
15.2.2007 16:08:50   
lemavrica
Imam Motorlo V360 in sem popolnoma zadovoljna. Imam sicer še eno Motorlo E1070 ki je nisem skoraj nič rabila ampak mi zdej doma leži in se je moram nekako znebit user posted image

< Sporočilo je popravil lemavrica -- 15.2.2007 16:09:22 >


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu hruša)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Telefoni na preklop
15.2.2007 17:30:42   
Meggi
Hruša- kje se pa dobi ta tvoj. On barvast pinki, men zažge. Pa cena?



_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Telefoni na preklop
15.2.2007 19:50:44   
noely

IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Imam Motorlo V360 in sem popolnoma zadovoljna. Imam sicer še eno Motorlo E1070 ki je nisem skoraj nič rabila ampak mi zdej doma leži in se je moram nekako znebit user posted image


In zakaj je ne prodaš?


(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Telefoni na preklop
16.2.2007 13:11:52   
hruša
Meggi, zdaj te moram pa razočart... žal.

Ok, ne vem katerega operaterja maš, ampak Simobil tega modela sploh nima, Mobitel ga ima pa zdaj samo v črni barvi. Meli so jih tudi nekaj v roza, ampak so jih valda takoj prodali.

So mi rekli, da naj pokličem spet v sredini naslednjega tedna... ti dam kar cifro, če boš rabila... 041 700 216 (trgovina v BTCju). Sam ne mi tazadnjega vzet:)

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Telefoni na preklop
16.2.2007 13:14:27   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: noely


IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Imam Motorlo V360 in sem popolnoma zadovoljna. Imam sicer še eno Motorlo E1070 ki je nisem skoraj nič rabila ampak mi zdej doma leži in se je moram nekako znebit user posted image

In zakaj je ne prodaš?




Ker zadnje čase ni ravno lahko prodati rabljenega telefon. Sej se trudim, Samo glede na to kako poceni so novi gre malo težje.



_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Telefoni na preklop
16.2.2007 18:45:31   
Anonimen
Jaz že mam tretjega na preklp.Prvi dve sem mela motoroli zdaj pa mam philipsa modrega in mi je zelo všeč.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?