|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Telefonska št. - malo pomoči 12.6.2006 11:27:42
|
|
|
|
Anonimen
|
Živijo! Glede na to, da tu in tam preletim tudi tele strani na katerih se nahaja toliko zanimivih in uporabnih reči ter prijaznih uporabnici n uooirabnikov, ki z veseljem pomagajo se tudi jaz obračam na vse skupaj. Ja, na žalost tudi jaz spadam v skupino roejno pod zvezdo na kateri piše: Če obstaja možnost, da bo nekja šlo narobe, potem bo tu tudi res šlo narobe! Sicer pa sem v skuopini PCO, pa še imam občutek,da to še ni vse. Ja, ampak se ne damo in se borimo naprej. Ja, da ne bom predolga. Za dragega potrebujem tel. št. klinike oz. ambulante za reprodukcijo v Lj. ali nekaj takega. Potrebno se bo naročiti zaspermiogram! Vem, da se je o tem še pa še pisalo, tako da bom vesela vsakega linka ali informacije, da mi malo olajša iskanje. Pa prav lep sončen dan vsem skupaj! In ne obupajmo!
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiMotnje menstrualnega ciklusa so precej pog...Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Zadnje s foruma
prvič rezane - pa drugič??smeja2A ste bile drugič tudi rezane, če ste bile prvič??Bila sem rezana (
41%)

Nisem bila rezana (
59%)
Število vseh glasov: 233Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!