|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telovadba za nosečke v Velenju
13.9.2006 16:47:41   
blue sky
Hojla!

Šele danes sem se registrirala na tem forumu, tako da sem nova med vami. Zanima me, če je kakšna nosečka tukaj iz Velenja in če ve za kakšno telovadbo, ki poteka v našem kraju.user posted image
Rada bi počasi začela s telovadbo, saj sem trenutno 16. tednov user posted image .

Hvala za odgovore in lepo nosečnost in materinstvo vsem!!!

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Telovadba za nosečke v Velenju
17.9.2006 0:05:06   
taras1
Živijo,
mislim da imajo telovadbo na plesni šoli Spin ali Step, nisem sigurna. Ker sem jo jaz žal odkrila šele po porodu.
Lepo nosečnost!user posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Telovadba za nosečke v Velenju
17.9.2006 17:30:09   
lencica
Jaz sem tudi iz Velenja in sem prav tako v 16. tednu!!!

_____________________________

Ne bojte se, ko vstopate v novo življenje. Vsako plemenito pridobitev spremlja kanček tveganja. Kdor se boji tveganja ne more pričakovati, da bo kaj pridobil!

(odgovor članu taras1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Telovadba za nosečke v Velenju
5.10.2006 8:46:02   
blue sky
Škoda, da sem šele danes zasledila odgovor od Lenčice. Fajn bi bilo spoznati kako nosečko iz Velenja, saj še ne živim dolgo tukaj in nimam veliko poznanstev!user posted image  

(odgovor članu lencica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Telovadba za nosečke v Velenju
5.10.2006 18:16:01   
NENAJANI
IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

Škoda, da sem šele danes zasledila odgovor od Lenčice. Fajn bi bilo spoznati kako nosečko iz Velenja, saj še ne živim dolgo tukaj in nimam veliko poznanstev!user posted image  


Kaj pa kakšno mamico???user posted image user posted image user posted image


_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Telovadba za nosečke v Velenju
6.10.2006 9:26:38   
barmaz
Pozdravljene!

Za tiste, ki bi rade še malo migale. 18. oktobra ob 17h se prične v rdeči dvorani telovadba za nosečnice. Organizira menda MAGIC step ali nekaj podobnega. Jaz sem poklicala na številko 041 260 364, kjer sem se prijavila. Sicer sem na koncu 23 tedna nosečnosti (PDP 4.2.2007).

Lep dan!

< Sporočilo je popravil barmaz -- 6.10.2006 9:28:40 >

(odgovor članu taras1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Telovadba za nosečke v Velenju
9.10.2006 18:41:08   
lencica
Živjo barmaz in ostale velenjčanke.

Jaz sem pa v 20t. Bomo malo pomigale skupaj. Jaz se še nisem prijavila na nobeno telovadbo, bom pa poklicala na tole, ki jo je objavila Barmaz.

Ja Blue sky res te dolgo ni bilo.

Barmaz, koliko pa je za plačati in kdaj poteka telovadba?

_____________________________

Ne bojte se, ko vstopate v novo življenje. Vsako plemenito pridobitev spremlja kanček tveganja. Kdor se boji tveganja ne more pričakovati, da bo kaj pridobil!

(odgovor članu barmaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Telovadba za nosečke v Velenju
10.10.2006 13:41:27   
barmaz
Stane 5.000 Sit na mesec in hodiš dokler lahko. Ne vem pa, ali je 1x ali 2x na teden. Prej enkrat kot dvakrat. Traja pa 45 minut (ob sredah od 17h do 17.45).  Sicer ti pa prijazna gospodična vse lepo razloži po telefonu!

Lep sončen dan!

(odgovor članu lencica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Telovadba za nosečke v Velenju
16.10.2006 10:17:03   
blue sky
Živjo, nosečke in mamice!


Nenajani, seveda bi rada spoznala tudi kakšno mamico iz Velenja, zakaj pa ne? user posted image

Če bom utegnila, bom tudi sama prišla v sredo, 18. oktobra, v RD na telovadbo. Problem je samo v tem, ker ob sredah delam do 17h. Bom poskusila urediti, da bom lahko prišla.

Lp

(odgovor članu barmaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Telovadba za nosečke v Velenju
28.10.2007 13:03:53   
sabo
OJLA!
jaz sem nova na tem forumu in sem zasledila , da imate debato o telovadbi za nosečnice. Zanima me če že katera hodi in kam ??no jaz sem tudi iz velenja in sem v 15 tednu nosečnosti.....

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?