|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telovadba za nosečnice
28.7.2005 15:30:27   
katjandraž
Eno vprašanje imam. Rada bi hodila na kakšno telovadbo za nosečnice, pa ne vem, kam naj se obrnem. Sem iz Lj. Včasih so imeli v babiški šoli za porodnišnico organizirano, pa še zastonj je bilo, zdaj pa baje ni več. Katera kaj ve? Spomnim se, da v času šolskih počitnic telovadbe ni bilo, ampak zdaj imam čas mal surfat po RR, po koncu dopusta bo pa časa manj.
Drugače pa nisem ravno kakšna športnica, tako da na kakšno intenzivno vadbo ne bi hodila.

Hvala vam za pomoč.:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Telovadba za nosečnice
28.7.2005 15:38:46   
AlenkaIST
Se tudi jaz odločam za nekaj takega. Mislim pa, da telovadbo priporočajo s 4 mesecem. V Moj fit na Brnčičevi jo imajo sigurno. Malo po netu poglej. Jaz bom, če je kje v Domžalskem (Mengeš) koncu, da se ne bi ravno v Lj vozila.

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Telovadba za nosečnice
28.7.2005 16:07:53   
AlenkaIST
Iščem in iščem, pa je tako malo ponudb.
Zaenkrat Moj fit, fakult za šport, center štorklja Lj, plavanje...

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Telovadba za nosečnice
28.7.2005 16:43:57   
Anonimen
Kam pa hodiš h G? Jaz jo imam v zdravstvenem domu Fužine in imajo kar tam organizirano telovadbo za nosečke od 12. tedna dalje, pa še brezplačno je. Pa tudi dopust so že dale skozi in mislim, da bo zdaj skoz trajalo, brez prekinitev.

(odgovor članu katjandraž)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Telovadba za nosečnice
28.7.2005 18:04:41   
katjandraž
Tašonka, jaz hodim v Leonišče, tam so mi pred tremi leti povedali za babiško šolo, tokrat pa sem pozabila vprašat, naslednji pregled imam pa šele 7.9., ker je moj G ves avgust na dopustu. Bom pa čimprej v Fužine vprašala, bi mi ful ustrezalo, k bi mela blizu, sm namreč iz Kašlja:).
Hvala obema!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Telovadba za nosečnice
28.7.2005 20:57:14   
Nannn
Jest se tud odlocam da bom na jesen zacela hoditi na kaksno telovadbo...najraje bi hodila na plavanje ampak me je strah raznoraznih okuzb...bom pa probala kako je pri centru Storklja baje imajo kar fajn telovadbo in za nas ravno pravsnjo...

LP Nannn :sloncek:

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Telovadba za nosečnice
29.7.2005 7:42:48   
pikica*
Jaz bom verjetno hodila kar v Sportclub, ki se nahaja na DIF-u. Po videnem na netu bo kar fino. Samo odločit se moram kdaj grem. Vadba traja celo poletje, tako da ni več izgovorov:) Gre še katera za motivacijo?:)

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Telovadba za nosečnice
29.7.2005 9:17:12   
mml
Jaz več ali manj pridno hodim v Sportklub na DIF-u, aerobika je ob poendeljkih in četrkih, samo v tejle grozljivi vročini je v telovadnici kot v savni, tako da sem včeraj špricala. Sicer je pa povsem zabavno in koristno.

Vroč pozdravček vsem

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Telovadba za nosečnice
29.7.2005 9:50:59   
pikica*
mml, vidim, da ti tudi hodiš na DIF. Kdaj približno pa začnejo tja punce hodit (v katerem tednu)? In...a je ponavadi gužva?

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Telovadba za nosečnice
29.7.2005 10:13:10   
mml
trenutno je večina punc že tam proti koncu nosečnosti, tako. Mislim pa da večina pride tam nekje po 12T. Jaz sem začela hodit po NS, ki sem jo imela v 12T. Hujšega drean trenutno ni, večinoma nas je okrog 10, enkrat nas je bilo okrog 15, ampak je bilo še OK, mislim ,da kar bi bilo pa več kot bi bil pa že konkreten dren. Ampak trenutno je glavni problem vročina, ker je telovadnica v kleti, brez kakšnega konkretnega zračenja ali klime. Meni je OK, ker mi je relativno blizu in poteka vadba tudi v poletnih mesecih.

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Telovadba za nosečnice
29.7.2005 16:16:02   
Anonimen
Hej, katjandraž! Jaz sem tud včasih hodila v leonišče, pa sem šla potem na Fužine, ker mi ni pasal njihov delavnik tam, pa to da zaračunavajo.
No, v glavnem, glede na to, da si iz Kašlja, najbrž ne bo problema, mislim pa, da se ti itak ni treba nič prijavit, samo prideš. Jaz še nisem uspela it, pa ti kaj več še ne vem povedat.

(odgovor članu katjandraž)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Telovadba za nosečnice
29.7.2005 16:17:02   
Anonimen
Mml, koliko pa stane telovadba za nosečnice tam na DIF-u?

(odgovor članu katjandraž)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Telovadba za nosečnice
10.8.2006 9:20:23   
Nina06
V Aerofitu v Kranju (v ONC centru pri Mercatorju in Merkurju) je zelo kvalitetna vadba za nosečnice (aerobna vadba, uteži, pilates, sproščanje, žoge...). Sedaj v poletnih mesecih smo imele vadbo le enkrat na teden (sreda ob 18.30), drugače pa je 2x na teden. Najbolj mi je všeč, da si se naročal sproti in so te vedno poklicali, če prideš. V primeru, da nas je bilo premalo prijavljenih, so nas poklicali in povedali, da vadba odpade. Še ena super stvar je, da lahko karto zamrzneš (zaradi dopusta, bolezni...) in tako, ne da bi izgubil kak obisk, izkoristiš mesečno karto tudi v nasl. mesecu ali celo kasneje (npr. v primeru poroda karto zamrzneš in obiske, ki so ti ostali koristiš kasneje za vadbo mamica in dojenček). Mesečna karta stane 7000 Sit (8 obiskov). Lahko pa kupite karto za 10 obiskov po 10.000 in jo izkoristite v 3 mesecih.

lp  Nina

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Telovadba za nosečnice
23.8.2006 13:25:17   
Ženkica
Punce, tole sem našla na netu:
http://www.sportclub.si/html/aerobika.html

zanima me, če bo katera šla user posted image  - meni se zdi fajn.

lp

Ženkica

(odgovor članu Nina06)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Telovadba za nosečnice
25.8.2006 11:53:37   
družabnica
Kaj pa Štorklja v Savskem naselju? Ali je katera hodila tja? Tam imajo vadbe samo za nosečnice: aerobiko, trebušni ples(ful dobr) in sprostitvene vaje. Začne se v septembru.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Telovadba za nosečnice
28.8.2006 20:06:13   
srursa
jaz razmišlajm v tej smeri, da bi šla na telovadbo, ampak nimam pojma kam. Kam bi šla ti?

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Telovadba za nosečnice
1.9.2006 15:15:09   
Dajadada
Tudi jaz se odločam za neko telovadbo v Ljubljani. Še najraje bi videla, da bi bila brezplačna. Kaj pravite o telovadbi v ljublj. porodnišnici oz. šoli za starše? A je katera že bila?

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Telovadba za nosečnice
3.9.2006 9:50:03   
tinaaja
Sunny je tudi zacel z aerobiko za nosecke.. A je kaksna ze bila?
je pa pon/sre ob 18h.

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Telovadba za nosečnice
3.9.2006 12:57:35   
Anol
Jaz sem prejšnjo nosečnost obiskovala Fit&Fun je bilo fino, nosečnicam ni bilo treba plačati članarine. Drago pa je tako ali tako povsod.
Razmišljam, da bi se tudi tokrat odpravila tja oz. moram preverit če se poteka ta vadba.

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Telovadba za nosečnice
7.9.2006 21:08:21   
Žabika
Jaz hodim v Fit&Fun in sem zelo zadovoljna! Je zelo strokovno - skratka vse kar se dela, se dela prav! Priporočam!
Lp,
Ž.

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Telovadba za nosečnice
8.9.2006 14:53:24   
tinaaja
zabika - kok je cena, pa kokrat na teden. a vpisnina je? kok pa je guzve?

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Telovadba za nosečnice
13.9.2006 14:08:51   
Dajadada
Mene tudi ful zanima, kako je v Fit&fun. Žabika, daj povej malo, koliko stane, pa kako zgleda. 

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Telovadba za nosečnice
19.9.2006 11:45:45   
husa
Živjo!

Telovadba poteka v Domžalah v FIT-FITu vsak to in čet ob 17:30.
Cena je 6500 sit za cel mesec.

www.fit-fit.net

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Telovadba za nosečnice
19.9.2006 16:11:43   
Valle
Ojla,

sicer sem tole že napisla pod temo: Trebušni ples za nosečnice, ampak sem mi je zdelo vmesno da omenim še tu. Orientalski ples kot tak pomeni pripravo na porod in je zelo priporočljiv za nosečnice.  Imajo ga v plesnem centru Bu-ba: www.bu-ba.si tu si lahko pogledate podrobnosti in pokličete za kakšno info več.

lp V

(odgovor članu husa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Telovadba za nosečnice
20.9.2006 22:31:31   
ana101
Sama sem do maja meseca obiskovala jogo za nosečnice V JOGA STUDIU SADHANA na Viču v Ljubljani. RES PRIPOROČAM!
Skoraj do zadnjega tedna nosečnosti sem vadila jogo user posted image user posted image . Pripraviš telo in tudi psiho na porod. Različne vaje za hrbtenico, medenično dno in veliko dihalnih tehnik, ki te pripravljajo na porod. V starševski šoli je vse skupaj premalo poudarka na dihanju.
Bila je majhna skupina 5 -7 oseb, fina učiteljica, ki je mimogrede tudi mamica. Mal čudno se mi zdi, da razne telovadbe učijo frajle, ki niso nikoli bile noseče. Čisto drugače je, če ima vaditeljica tudi lastno izkušnjo, čeprav je vsaka izkušnaj tako različna.
Ravno sem dobila obvestilo, da so v septembru spet začeli z jogo za nosečnice.

Evo tu je več informacij www.sadhana.si

Aja, zdaj po porodu sem se vpisala v klasičen program joge. Lahko rečem, da mi ful paše, veliko naredimo tudi za trebušne mišice in res je odlična sprostitev.


_____________________________

Ana

(odgovor članu Valle)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?