|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tenerifi
23.10.2006 10:52:33   
al1*
Je bil mogoče kdo na Tenerifih?
Mi gremo konec februarja in imam nekaj vprašanj:
- kaj vse se splača iti pogledat,
- kateri izmed parkov z živalmi je najbolj zanimiv za otroke (4 in 8 let),
- ali so tam komarji?
Hvala za odgovore!



_____________________________

lp

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tenerifi
23.10.2006 11:48:15   
BLAŽIKA
Jaz sem bila na Tenerifih pred 10 leti in tudi v februarju. Iamjo en park z živalmi in predstavami, ki se splača ogledat ampak imena žal več ne vem sicer pa imaš vsepovsod velike reklame. Lahko si pogledate tudi nasade bananovcev imajo pa tudi izlet na najvišji njihov vrh kjer se lahko tudi smučate, zato ne pozabite vzeti toplih oblačil. Je še nekaj stvari, ki so zanimivi za oglede.
Jaz osebno sem bila na tenerifih kar razočarana sem pričakovala veliko več, mogoče pa je bilo krivo tudi to da sem bila tam z napačno osebo in se mi je kraj neverjetno zameril.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tenerifi
23.10.2006 11:48:53   
BLAŽIKA
Komarjev pa tam ni bilo in ta čas je bilo tudi kar hladno.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tenerifi
23.10.2006 20:47:44   
al1*
Hvala za odgovor, Blažika!

To, da ni vroče, vem, ampak upam, da bo vsaj prijetno toplo.


_____________________________

lp


(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tenerifi
24.10.2006 10:34:31   
Mojca78
Pozdravljena!

Z možem sva bila na Tenerifih septembra pred 6 leti(poročno potovanje), bila sva na zahodnem predelu otoka-Play de Las Americas, ki oma prekrasno promenado s palmami ob obali(nekaj kilometrov), lepe peščene plaže(pesek je pepelnate barve), zabaviščni park(primern mogoče za malo večje otroke-ne spomnim se dobro) in seveda ogeomno nočnih barov in igralnic in.... 
V hotelih agencije ponujajo različne izlete: z ladjicami, na Pico del Teide(vulkanski vrh), ogledi botaničnih vrtov (tropsko rastlinje, kaktusi, ...).
v sosednjem kraju - Costa adey/le(ne spomnim se točo) je tudi safari park, kjer lahko jahaš kamele.
Izleti,ki jih organizirajo agencije so mogoče malo dragi (4 osebe), zato ti predlagam, da vzamete renta car(saj ni treba najdražjega avtomobila) in se v lastni režiji idpeljete raziskovat otok(ne vem pa če imajo otroške avtosedeže).
Midva sva takrat najela Corso za tri dni za ceno enega izleta za en dan za 1 osebo.
Pogledala sva si: Pico del Teide( z avtomobilom se po dobri cesti povzpneš na višino 2200 m -zelo priporočam, ker je res vredno ogleda)
                          Puerto Crus(mesto na severu otoka) in tam
                          Loro park ( botanični-zoo park; nastopajo are, delfini, morski levi, imajo pa tdi akvari z morskimi pesi in vse druge živali, in ogromno zelenja, za oglede tega parka rabiš skoraj cel dan, verjemi se splača)
                           petstoletno drevo DRAGO, znamenitost Tenerif
                           vasico Los Balkonos, znano po svojih balkonih
                           glavno mesto Santa Cruz de Teneriffe, pristanišče
                           jahala sva kamele, ...
Toliko naj bo za skomine, prijetno si mi obudila spomine, želim ti da se imate noro dobro in da užijete lepote tega bisera in po svoje tudi posebnega otočka. Prelagam da si nabaviš ali sposodiš kakšen vodnik po Kanarskih otočkih ali pa uporabi internet in si pogledate kaj vas utegne zanimati.
Če imaš še kakšno vprašenje - na dan znjim!

Lp, Mojca

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tenerifi
24.10.2006 13:02:21   
al1*
Mojca78, najlepša hvala za izčrpno poročilo!

Kupili smo si že Lonley Planet, ampak nismo še uspeli prebrati.

Tudi mi razmišljamo o renta car varianti za kakšne tri dni, ostalo pa bi namenili poležavanju in počivanju.
Gremo pa v Costa Adeje, kjer si napisala, da je park s kamelami. To bodo otroci uživali!

Kaj pa na opazovanje delfinov in kitov sta šla? Koliko je to primerno za otroke in kakšna je verjetnost, da res vidiš kakšnega?


_____________________________

lp


(odgovor članu Mojca78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tenerifi
24.10.2006 14:07:52   
Mojca78
Ne nisva šla opazovat delfinov in kitov, ker se da kite videti samo januarja in februarja. Delfine pa boste zagotovo videli, ker smo jih mi že neštetokrat videli na jadranu, in se po moje ne skrivajo.
Mislim, no če sodim po svojih otrocih, so ladje otrokom zanimive, kite in delfine boste pa verjetno tudi videli,..

Lepo se imej,

Mojca

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tenerifi
24.10.2006 14:14:14   
al1*
Mojca - še enkrat hvala. Če se še kaj spomnim, te bom kontaktirala na privat.

_____________________________

lp


(odgovor članu Mojca78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tenerifi
26.10.2006 8:39:04   
Anonimen
MIdva sva bila februarja 3 leta nazaj. Sva si za vsak dan rezervirala in tudi plačala en izlet. No drugi dan sva šla v živalski vrt, pa tam jedla on piščanca in jaz steak, pa sva se oba zastrupila in driskala do konca dopusta. Tako, da so vsi nadaljni izleti odpadli, midva sva pa bila le na camomille tea in na prepečencu user posted image . Ko sva pa prišla domov, pa direkt napotnice za bolnišnico, ker sva bila oba totalno zdehidrirana.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tenerifi
26.10.2006 12:07:37   
al1*
Ojej, torej je treba tudi pri hrani biti previden! Pa Linex in oglje v potovalno lekarno!
Kako pa je bilo s temperaturami? Za kratke hlače ali bolj za dolge?
Sta se tudi kopala (v bazenu)?


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tenerifi
27.10.2006 19:48:12   
Anonimen
odvisno na kakšno vreme naletiš. Midva sva imela smolo tudi pri vremenu, ko je 4 dni deževalo. Bilo je za dolge rokave. En dan skoraj za bundo.
3 dni je pa bilo za kratke - kot pri nas spomladi. Februrja je namreč tam pomlad. Koko je pa spomladi vreme pa veš. Lahko, da je vroče, lahko pa da mrzlo. Poglej si vremensko napoved, preden boš šla.

Ja pred hranjenjem je najboljše en štopelc ruknituser posted image , da razkužiš.
Imajo fa ful dobro rdeče vino, ki gre super s fanto skupaj. Jaz sem to pila kot sokuser posted image .

Kopala se torej skoraj nisva. Spoh ne vem, če sva se. Moj se ziher ni, ker je takoj drislal in sploh iz sobe ni 4 dni šel. Jaz sem se pa zadnje 2-3 dni za par ur sončila, s tem, da ne vem, če je bilo 20 stopinjuser posted image .

Je pa takšen letni čas super za izlete.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tenerifi
27.10.2006 19:52:10   
Anonimen
Aja, pa četudi bi bilo super vreme se midva itak ne kopava rada, ker sva v takih službah, kjer imava "veliko banjo" zastonj, in se nama zato več ne ljubi kopatiuser posted image

< Sporočilo je popravil URSKA -- 27.10.2006 19:53:21 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tenerifi
27.10.2006 20:00:45   
al1*
Urška, hvala!

Midva torej obvezno s seboj šnops!
Upam, torej na lepo vreme, bomo pa itak veliko hodili naokoli. Gremo pa v neki hotel, ki ima bazene s segrevano vodo, tako da upam, da se bomo lahko vsaj malo namočili.

p.s.
v "tvoje" bazene pa gremo v novoletnih počitnicah.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
27.10.2006 20:10:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tenerifi
27.10.2006 20:18:57   
Anonimen
al1 potem me pa kontaktiraj, grava na kavo, ker takrat bom pa že dalala.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tenerifi
2.11.2006 13:25:58   
Špelca21
Ojla!

Midva s fantom sva bila na Tenerifih dve leti nazaj. Za otroke je poleg Loro Parque definitivno ful fajn Monkey park (sicer ni tok znan) je pa blizu Costa Adeje (se vidi z glavne ceste) in je ful fajn ker se sprehajaš med takimi malimi opicami in jih hraniš. Mislim, da zna bit tvojima malčkoma nadvse všeč.

Pa veliko užitkov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tenerifi
4.11.2006 21:56:12   
Babaloo
Sva že bila tam, sam ne z otroki, tako da ne vem vseh turističnih točk, ki bi jih lahko obiskal z otroki. Sva pa pohajkovala po celem otoku in zelo priporočan najem avtomobila, ker lahko potem res greš kamorkoli.
Zahod (Maska) je zelo lep, pa sever tudi (pragozd), vrh otoka je prava lunina puščava, skratka otok je zelo raznolik in se ga splača malo prečesat tudi v lastni režiji.
Na Pico del Teide se pa ne da smučat- vsaj takrat, ko sva midva bila tam ne! Vrh je sicer imel sneg, ampak gor ne more vsak. Gondola namreč ne gre do vrha in naprej greš samo peš- pa še tisto se mi zdi, da je omejeno.
Oblačila: Na jugu je fajn toplo- ob morju je lahko tudi do 30 C. Bolj ko greš v hribe, bolj je hladno. Kak windstopper je priporočljiv, ker te lahko na vrhu otoka ujame snežna viha, ob obali je pa 25 stopinj!
Midva sva imela super vreme in še v hribih smo nosili švic majice na dolge rokave bolj zaradi sonca kot zaradi mraza.
Pri kopanju pa pazite. Po navadi so na Atlantiku valovi, ki te kaj hitro poderejo! Lahko nevarno za otroke!
Pa lep dopust.
Midva sva že bila na 5 otokih, tako da nama ne ostane več veliko. In vsak otok je po svoje zanimiv! Še posebej, če imaš malo raziskovalne žilice.
Upam, da bo naslednje leto padel šesti otok!

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tenerifi
4.11.2006 22:22:58   
al1*
Hvala vsem za odgovore!
Komaj čakam, da bo februar!


_____________________________

lp


(odgovor članu Babaloo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tenerifi
8.11.2006 10:43:08   
Klarita
Midva sva bila lani junija. Bilo je čudovito. Nama je v spominu ostal Loro park in Junge park (velik živalski vrt, narejen kot džungla). Komarjev ni bilo, vreme je bilo odlično, hrano pa sva imela v hotelu All inclusive, sicer sva jedla tudi na izletu in nisva imela problemov s prebavo ali pa zastrupitev.
Bila sva navdušena nad celotnim otokom in bi se z veseljem takoj vrnila. Želim ti lep dopust.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...




KOLEDAR
Lelly28 RR

Kje kupite stenski koledar?

naredimo ga sami (17%)

kupimo v trgovini (17%)

dobimo reklamnega od podjetja (58%)

dobimo gar za da (8%)


Število vseh glasov: 12

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!