|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Terme Olimia
24.2.2007 17:52:31   
Maxica
Nujno potrebujemo mal spremembe v našem vsakdanjiku, pa sem rekla, da bi šli za par dni v Terme Olimia. Zanima me, če so primerne za mamico in očka z dvema otročičkoma, starima 2,5 let in 4 mesece. Izkušnje prosim.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Terme Olimia
24.2.2007 18:45:01   
Ninica
Mi smo bili z našo tam, ko je bila stara 5 mesecev. Zelo je bilo fajn. Tudi kopala se je že. Za starejše otroke sem videla, da so imeli organizirane animacije. Mislim, da so Olimije ravno za takšne mlade družine. Tudi sama okolica term je zelo fajn za sprehode in igro. Upam, da sem ti kaj pomagala.
p.s. mi smo bili v apartmaju, tak da ne vem kako je v hotelu.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Terme Olimia
24.2.2007 18:46:28   
*maja
Ja so ja zelo primerne za take družine. Mi gremo vsako leto in letos v aprilu prav tako.

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Terme Olimia
24.2.2007 18:47:59   
Anonimen
ja sam pejte! če le lahko pejte v aprat hotel..imate fine sobe, sami se lahko kuhate, na bazen greste pa po podhodnem hodniku tako da se v kopalk preoblečete že v sobi pa kopalne plašče gor pa je! super!

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Terme Olimia
25.2.2007 9:36:25   
viv_
Maxica - jaz sem bila pred 14 dnevi tam sama z obema user posted image . Pa še fajn imaš za okrog hodit... Mam slikce v albumu! Super je! Tako kot LARA, priporočam Aparthotel Rosa.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Terme Olimia
25.2.2007 9:42:27   
Maxica
U, super, hvala za informacije. Viv, Lara, a v temu hotelu imaš tudi hrano vključeno ali sam kuhaš? To ravno ne bi na dopustu.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Terme Olimia
25.2.2007 19:40:52   
viv_
Pomoje je lahko ali/ali... Mi smo kuhali sami, kar smo kuhali... Pokliči pa praši user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Terme Olimia
26.2.2007 7:56:43   
TANCIKARIN
Ali je kdo stanoval v apartmajih v vasi Lipa APP tip B. Kakšni so kaj? Pa še zanima me če je zelo vroče, ker niso klimatizirani....

Ciao!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Terme Olimia
3.3.2007 0:07:59   
StBarbara
Mi smo bili poleti v hotelu SOTELIA, pa je res super;
meni npr. ni, da bi kuhala na dopustu, ne vem no user posted image .

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu TANCIKARIN)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Terme Olimia
3.3.2007 13:16:05   
pearl
Če grede v Olimje, ne pozabit v Kumrovec, par km vstan in je super, se lahko sprehajah v starem vaškem jedru z vozičkom.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Terme Olimia
7.3.2007 9:35:10   
Tia27
Sotelia je res mega ja, sam mal preveč stopnic je, če imaš voziček je mal smotan no...drgač pa Sotelia je zakon, mi tudi gremo velikokrat v Terme Olimia,tavečja je vsa navdušena, sploh v tistem bazenu,ki lahko v vodici za šankom sokec piješ:))user posted image

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Terme Olimia
15.3.2007 10:02:28   
Nika v službi
Ja, točno to sem hotela opozoriti. Zgrešeno pri obeh hotelih (Aparthotel Rosa in predvsem Sotelia) so te stopnice v podzemnem hodniku. Hodiš dol oz navkreber in prenašaš voziček, ker ni opcije dvigala. Sploh Sotelia je problematična, čeprav je sicer izjemno lep hotel.

Aparthotel je apartmajski hotel, kjer kuhaš sam, lahko pa za doplačilo obroke naročiš v restavraciji hotela Sotelia ali pa greš jest v restavracijo Lipa.

Mi imamo apartma v Vasi Lipa, ni klimatiziran, ima talno gretje kar je super pozimi oz. spomladi. Poleti je precej vroče, sedaj pa je prav primeren. Slabost je, da nima hodnika in moraš pač do Termalnega parka iti peš po svežem zraku. Poleti je to fino, pozimi in ob slabem vremenu pa malce manj.

Kaj pa hotel Breza? Ta je tudi povsem o.k.

Za sprehode pa je ta predel Slovenije res lep. Meni osebno Termalija ni preveč všeč, sploh tisti balon je čisto klaustrofobičen. Pa še velika gneča je običajno. Za malo večje otroke ni kakšnih posebnih zanimivosti, zato je boljša poletna varianta pri kampu s tobogani in ostalimi zanimivostmi. Imajo pa krasen savna park, mi hodimo tja predvsem zaradi tega.

Se pa da dobit tudi privatne apartmaje - recimo Jelenov greben (tudi odlična domača restavracija), Haler, Pirc ipd.

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Terme Olimia
17.3.2007 18:32:24   
jooly
Ali je kdo stanoval v apartmajih v vasi Lipa APP tip B. Kakšni so kaj? Pa še zanima me če je zelo vroče, ker niso klimatizirani....


Mi smo bli decembra (takrat še ni vroče user posted image , tko da klime nismo pogrešali) v Mercatorjevi hiški. Je prijetna, s precej veliko kuhinjo in dnevno sobo, kjer sta 2 raztegljiva kavča, pa še posebej spalnica z eno zakonsko in eno enojno posteljo. Fina je tud terasa. Porajtala sem masivne lesene žaluzije, ki pomoje kar zadovoljivo ščitijo pred vročino. Meni sicer bazeni niso všeč, prav tako ne ostala ponudba. Navajena sem na Čatežke, kjer so bazeni fenomenalni, športne dejavnosti - badminton, tenis, pinkponk, bowling, otroška igralnica, biljard, razni otroški avtomati...

(odgovor članu TANCIKARIN)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Terme Olimia
19.3.2007 15:00:06   
Nina1312
Jaz sem bila s svojo družino v Kampu Natura tam kjer je adrenalinski park Aqualuna in bilo je super imeli smo lepo leseno brunarico, ki  je bila sodobno opremljena in zelo prostorna saj je imela dve spalnici s CTV v mansardi, kopalnica (s tuš kabino, WC, bide in umivalnik), prostorni predprostor(hodnik-omarica za čevlje), kuhinja z električno in plinsko kuhalno ploščo in hladilnikom ter zmrzovalnikom, prostorna jedilnica s radijem, dnevna soba s CTV ter velika pokrita letna terasa z žarom. user posted image Hišica je oddaljena le 50m od adrenalinskega kopališča AQUALUNA ! Res je bilo super pa tako zelo čista in lepa hiška z velikim dvoriščem in hčerka je spala v vozku pred hiško jaz sem pa kuhala notri res smo se imeli lepouser posted image  če koga zanima naj pokliče pove pa mu bom posredovala tel. št...user posted image

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi na dopustu ne pozabimo na okolje!
Ali ste vedeli, da je turizem odgovoren za kar 14 % vseh nastalih komunalnih odpadkov na globalni ravni in da evropski d...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?