|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Termoakomulacijska peč
26.11.2007 12:10:52   
anabanana
Zanimajo me vaše izkušnje z ogrevanjem na termoakomulacijsko peč? S fantom imava dobro priložnost vzeti v najem manjšo vrstno hiško sam me malo skrbi to ogrevanje ... sem navajena na centralno. A potem ti samo en prostor greje ali ti, če imaš odprta vrata, greje tudi druge prostore?user posted image

Kako pa kaj stroški?

_____________________________

krepat ma ne molat
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Termoakomulacijska peč
26.11.2007 12:39:42   
sneška_
Odvisno je od tega koliko je velika.Sicer jaz to ne bi vzela ker porabi elektriko ko user posted image  in se ogreješ samo če si zraven.Mi smo tega hudiča imeli doma in je bilo hladno.Rajši vzamem šporet na drva no tole. 

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Termoakomulacijska peč
26.11.2007 12:51:10   
anabanana
Ma ja da nebi slučajno še drva sekala :) Ja sej verjamem, da požre elektrike sam tudi centralna je draga kotuser posted image  glede na to, da jo plačuješ celo leto ...

Še kdo?user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Termoakomulacijska peč
26.11.2007 13:26:16   
Anonimen
Midva z mojim user posted image imama termoakumulacijsko peč. Je kar velika, tako da fajn zagreje najinih slabih 60 kvadratov stanovanja. Mamo pa tak razpored - peč je v dnevni, iz dnevne se gre na eni strani v spalnico, na drugi strani pa v kuhinjo, iz kuhinje naprej se pa gre v otroško sobo. Midva mama okol 22-23 stopinj čez dan in noč in nas ne zebe. Je pa peč vklopljena samo ponoči, čez dan itak drži temperaturo. Elektrike imamo mesečno okol 55 evrov, s tem da imamo sušilca in pomivalni stroj( od luksuznihuser posted image stvari) in imamo vedno mesec, dva al pa tri v dobrem, ko pride proračun za elektriko.

SEVEDA PA BOMO, KO SE BO OTROK "ODSELIL" v svojo sobo nabavli še kak radiator.

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Termoakomulacijska peč
26.11.2007 13:48:07   
anabanana
user posted image user posted image user posted image  jasna81, to me je zanimalo. Tudi ta hiška ki jo bova midva vzela v najem ima slabih 60m2 in podoben razpored kot vajino stanovanje. A potem imate vsa vrata odprta ?

Tudi stroški se mi zdijo dokaj zmerni, še posebej, ker vem, da ful požre sušilni. Kopalnico pa verjetno posebej grejete?

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Termoakomulacijska peč
28.11.2007 23:58:34   
Anonimen
Sorry ker se tako pozno javljam, včeraj se nisem spomnila pogledat na to temo! user posted image

Glede vrat - ja, vsa so odprta. Če bi bila zaprta, pol itak nebi grelo povsod. Kopalnice pa ne grejemo posebej, ker je kopalnica cca 2 m oddaljena od peči. Najbolje je, da peč postavita v center stanovanja. Sej bota vidla, kako in kaj. Mi smo zadovoljni, poceni je, ne smetim z drvi, ogljem, oljem... Pa še stroški so majhni!user posted image

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?