|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tista ročna ura - Ben 10
26.11.2008 22:01:52   
frutka_
Pozna kdo? Ko gor udariš in se kao spremeniš, da lahko premagaš hudobne. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tista ročna ura - Ben 10
26.11.2008 22:06:32   
max23
Ja, poznamouser posted image user posted image user posted image ! Ravno včeraj videla v Muellerju- imajo dve vrsti in ena je baje sam igrica, druga pa deluje kot ena zelooo velika ročna ura. Sicer ne vem kaj dela, se pa vidi da lahko nekaj premikaš. Cena: ali 19,99€ ali pa 24,90€.

Bo pa kar treba pohitet, da ne zmanjka.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tista ročna ura - Ben 10
26.11.2008 22:08:50   
frutka_
Ej, jaz grem v MB v Mullerja gledat, če še jih imajo. Upam, da dobim! Sicer bom mogla koga fehtat da v LJ pogleda.

Stokrat hvala!

P.S.: tale risanka glih ni med lepšimi, če se ne motim. Ali je?! Ker mojega Ninje in Spiderman variante niti podrazno ne zanimajo.

(odgovor članu max23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tista ročna ura - Ben 10
26.11.2008 22:11:26   
dmavrel
Naš je imel uro BEN10! Mi smo jo kupili v toy`s-u v Celovcu in smo dali 25eur!


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tista ročna ura - Ben 10
26.11.2008 22:15:06   
frutka_
Uuuu...super! Jaz sem gledala stran od Cartoona in je gor ampak ne pošiljajo v Evropo. No, očitno bom našla kje bližje.user posted image

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tista ročna ura - Ben 10
26.11.2008 23:29:26   
Marogica
Tudi moja dva imata Ben Ten uri...še spat je ta mlajši hodil z njo...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tista ročna ura - Ben 10
27.11.2008 10:27:04   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: dmavrel

Naš je imel uro BEN10! Mi smo jo kupili v toy`s-u v Celovcu in smo dali 25eur!




In? Kaj počne ta ura?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tista ročna ura - Ben 10
27.11.2008 13:46:13   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: dmavrel

Naš je imel uro BEN10! Mi smo jo kupili v toy`s-u v Celovcu in smo dali 25eur!




In? Kaj počne ta ura?


Gor z roko udariš in se odločiš kera pošast boš.  Imaš taki mali ekranček, ura je velika ko pes, in gor si nastavljaš pošasti. Pol pa neke točke zbiraš. Danes sem kupila v Mullerju.tane 19.99.  Malemu se bo zmešalo, ko jo bo videl!
Včeraj sem ga vprašala če bo božićku pisal za ben10. In me je fuuuull pogledal, okice so se mu zasvetile in je rekel "kaj ti poznaš bena?". Jaz sem mislila da bom crknila od smeha...po mojem bo full vesel.
Vprašaj malega, če pozna Ben10?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tista ročna ura - Ben 10
27.11.2008 14:05:13   
Mišni
Ja, ja, saj T pozna Ben10, samo te ure pa res še nisva vidla, ker se vedno v velikem loku poskušam izognit policam s to navlako, ker potem navijanja ni ne konca ne kraja. Ampak, O.K., za Božička ... ga bom malo povprašala, nekako tako, kot ti, Frutka.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tista ročna ura - Ben 10
27.11.2008 14:51:13   
blaža
Naš petletnik jo ima in še spat hodi z njouser posted image . jo je dobil cca. dva meseca nazaj iz Mullerja. Je pa taka kot so že opisali. Midva z možem mu jo nisva takoj kupila, se je pa zapalil zanjo, ko jo je dobil en njegov prijateljček, katerega oče je bil na službenem potovanju v Tajlandu. In pol je fantaziral skozi o njej. Vsak dan mi je pravil o njej. Pol so jo dobili tudi pri nas in mu jo je dedi kupil. user posted image . se pa res vsak dan z njo igra in mi ni žal, da jo ima, čeprav se mi ni zdela nekaj preveč konstruktivna igrača, ma fantazijo mu pa definitivno spodbujauser posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tista ročna ura - Ben 10
2.12.2008 17:48:46   
botrca
Hvala, da ste povedale kje naj jo dobim, ker si jo nečak že dolgo želi pa je nikjer ne najdem. Bom pogledala v milerju, če jo še imajo.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tista ročna ura - Ben 10
2.12.2008 23:23:15   
sabina9
Ojla!
Sem ravno danes gledala v Mullerju in jih imajo še velikouser posted image .(SUPERNOVA-Lj)

Še dobro, da nisem imela naših treh fantičev s seboj, ker so mi ure totalno brez veze.Otroci pa so druga pesem...user posted image user posted image user posted image Še dobro, da jih imamo.user posted image

Pa-pa

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tista ročna ura - Ben 10
7.12.2008 17:23:16   
botrca
Super pa sem kupila to uro-meni nič posebnega bom videla nečakovo reakcijo, za božička jo dobi. Našla sem jo v mulerju in dala 20€user posted image . Drago ful za tako bedarijo. 

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu sabina9)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tista ročna ura - Ben 10
7.12.2008 17:39:30   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Super pa sem kupila to uro-meni nič posebnega bom videla nečakovo reakcijo, za božička jo dobi. Našla sem jo v mulerju in dala 20€user posted image . Drago ful za tako bedarijo. 


Zate je bedarija, zame tudi...boš pa spremenila mnenje, ko boš videla, kako se bodo nečaku oči zasvetile. Moja dva sta bila blaženauser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tista ročna ura - Ben 10
21.1.2009 9:23:55   
Volga
U, hvala za tole temo. Naš bi jo rad za RD, pa sem že mislila, da se jih ne dobi.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tista ročna ura - Ben 10
21.1.2009 9:37:05   
zvezdica05
Tudi sama iščem darilo za 5-letnika in se mi zdi tole super ideja. Zanima me le, če te ure še imajo v Mullerju. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tista ročna ura - Ben 10
21.1.2009 9:39:01   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica05

Tudi sama iščem darilo za 5-letnika in se mi zdi tole super ideja. Zanima me le, če te ure še imajo v Mullerju. user posted image


ne vem, bo treba pogledat.

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?