|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tiste,ki ste se več zredile...
2.3.2007 19:34:45   
Maleal
...to je 15,20 kg in še več,a ste še sploh kdaj prišle na svojo težo,če ste po kolikem času vam je uspelo?V prvi nosečnosti sem se zredila 14,zdaj pa kaže slabo,saj sem že do zdaj pridelala skoraj tolko,pa še imam 2 meseca do cilja.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
2.3.2007 19:39:08   
Marogica
Jaz sem se v prvi nosečnosti zredila 25 kg. Na svojo težo oz. celo -2 kg pa sem prišla nekje po 4 mesecih(okvirno, ker se ne spomnim točno). V drugi nosečnosti sem se zredila "samo" 16 kg (nedonošenček), pa sem bila s kilogrami enako kot pred porodom nekje po 4-5 mesecih.

Jedla sem vse, telovadila nisem(razen vsak dan v postleji sem naredila par vaj za trebuh-beri 5 minuser posted image ).

Najbrž imam preprosto srečo. Ne najbrž, imam jo, ja.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
2.3.2007 19:40:55   
Jelenche
moja prijateljica se je zredila za 18 kg v nosečnosti,... rodila je 10.decembra in je sedaj že pod svojo začetno težo,... sicer je imela neke težave z dojenjem in je res pazila kaj je,...
pa zaradi kil se res ni treba sekirat, sploh pa ne v user posted image

Uživajmo ...

LP

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
2.3.2007 19:41:22   
triša
Jaz sem se zredila 25kg, pa mi je sedaj po 10m ostalo 10kg. 

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
2.3.2007 19:47:05   
metkica1
Moja zgodba nosečnosti je bila taka, da sem pridelala + 30kg. torej več kot ogromno.
Štartala sem z 57 kg, šla rodit v 87kg. Redila sem se tudi po 5 kg na mesec, groza. Nisem si upala na tehtnico, jedla sem ogromno, ker sem imela tak apetit.
Da se pohvalim danes imam 56 kg in sem noseča skoraj 2 meseca.
Shujšati na to sedanjo težo mi je uspelo, ko je imela pupika 11 mesecev. Bilo je veliko, veliko odpovedovanja telovadbe, in pa nenormalna volja, katero ne vem od kje sem črpala. Imela sem samo to v glavi, da se ne smem zapustit, ker sem bila prej prava baba. Bilo me je bilo skoraj sram. Cot polna omara, fajne kavbojke jaz pa sem jih dobila le do kolen. O groza. No še to dojila sem 5 mesecev.
Upam, da v drugo sedaj ne bo tako, jem ne toliko, temveč zdravo, no prej sem se basala, bila sem tudi doma brez obveznosti, sedaj sem hvala bogu v službi.
Nimam pa nič strij po trebuhu, malo po nogah pa ni panike.
Mislim, da se ti nimaš kaj sekirat, boš shujšala, samo volja je potrebna.
Lepo nosečnost ti želim še naprej.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
2.3.2007 19:51:33   
yaris
V nosečnosti sem se zredila 22 kg. Po porodu pa sem v roku treh mesecev prišla skoraj nazaj na svoje kile. 2 kg sta mi ostala , tako da imam sedaj 50 kg.
Če dojiš, takoj zgubiš pridobljene kilograme v nosečnosti.user posted image

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
2.3.2007 20:05:57   
April
Prvič sem se zredila 17 kg. Domov sem prišla že z desetimi manj. Tistih sedem je pa hitrio skopnelo v dveh mescih, ko sem zelo pazila kaj jem zaradi dojenja.

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
2.3.2007 20:23:24   
eya
Zredila sem se dobrih 15 kg. Pa je šlo hitro dol, v 4 mesecih sem bila že na svoji teži. Ne sekiraj se, s trdno voljo bo šlo vse dol.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
2.3.2007 20:26:57   
Strawberrie Cherrie
Jaz sem se za 20kg user posted image , pa sem po 2,5meseca na 0 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
2.3.2007 20:56:44   
Naja31
Jaz sem se tudi zredila tam nekje 25 kg. Proti koncu sem se kar nehala tehtati.
Iz porodnišnice sem prišla z 14 kg plusa.  In mi nikakor ni uspelo shujšati nazaj. Pa moram priznati, da se niti nisem preveč trudila. Zdaj se se končno vzela v roke in sem na resni dijeti in na zelo dobri poti do prednosečniške teže.
Na žalost nisem ena izmed tistih, ki so se jim kile kar topile po porodu.

Čeprav sem celo nosečnost sama sebe prepričevala, da se zaradi kg pa res ne smem sekirati, pa mislim, da je bilo to full narobe. Že od nekdaj sem nagnjena k rejenju in pred nosečnostjo sem morala res paziti kaj sem jedla, full sem telovadila, da sem bila na primerni teži. V času nosečnosti so mi popustile vse zavore in to še zdaj "plačujem". Če bom še kdaj noseča, bom vsekakor zelo pazila.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
2.3.2007 21:27:07   
sjug
V prvi nosečnosti sem pridobila 9 kg, tako da sem bila na poporodnem pregledu že 2 kg lažja. Povdariti pa moram, da mi je bilo full slabo - ampak res zelo zelo slabo kar 4 mesece, pa še potem sem imela stresno službo do začetka porodniške. No v drugi nosečnosti pa je ško gor 16 kg, tudi dol je šlo bolj počasi kot prvič. Nekje v četrtem mesecu je bila teža mislim da že kar v redu. Sem pa veliko tekla, skakala z mulci na morju, itd. Sedaj ko sem v službi sem pa spet malo pridobila - očitno pokurim več energije, če se ukvarjam z otroki kot v službi user posted image . Pa seveda sedeti za računalnikom ni isto, kot hoditi na dolge sprehode, prevažati otroke v prikolici na kolesu, ...
Se mi je kar stožilo po lanski sezoni ...


_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
2.3.2007 21:38:33   
klaja
Jaz sem se zredila za 15 kilogramov in mi je uspelo v 5. mesecih priti na svojo prvotno težo.

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
2.3.2007 22:00:12   
Samoyedka
Zredila sem se 18 kg, ostalo jih je še 8- od poroda. jaz pa ne grem nikamor...mislim s kilami, kr držijo se moje riti user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
3.3.2007 8:26:51   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Jaz sem se tudi zredila tam nekje 25 kg. Proti koncu sem se kar nehala tehtati.
Iz porodnišnice sem prišla z 14 kg plusa.  In mi nikakor ni uspelo shujšati nazaj. Pa moram priznati, da se niti nisem preveč trudila... Na žalost nisem ena izmed tistih, ki so se jim kile kar topile po porodu.



Pri meni je skoraj isto, le da se prišla iz porodnišnice s +18 kg. Zdaj sem v treh mesecih izgubila kake 3-4, ker pa še dojim, zaenkrat ne razmišljam o dieti, potem pa takoj v akcijo.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
3.3.2007 8:29:30   
Anonimen
Zredila sem se 25 kil, do naslednje zanositve 9 mesecev po porodu mi jih je ostalo 6, zdaj jih pa spet pridno pridobivam in upam, da ne bo tako hudo kot prvič. Po drugem porodu bom pa tud jaz morala jekleno voljo zbrat za hujšanje.
Aja, še to - trditev, da dojenje topi kile, pri meni ni niti najmanj držala. Dokler sem dojila, mi dobesedno ni šel niti gram stran, čeprav se nisem nažirala, ko sem nehala, so se pa začele počasi topit. Seveda ob pomoči diete.

(odgovor članu Samoyedka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
3.3.2007 8:39:28   
tjaga
Jaz sem se v prvi nosečnopsti zredila 20 kg, ki sem jih, sicer mukoma, spravila dol v enem letu. Pri drugi nosečnosti sem se zredila 26 kg. Zdaj sem 2,5 let po porodu, pa mi do moje prednosečniške teže dela zgago še 10 kg. Res je, da sem bila preveč suha, vendar mi upad cca. 5 kilc ne bi prav nič škodoval.
Se mi zdi, da je izgubljanje kilogramov po drugi nosečnosti precej težje. Trenutno sem v fazi hujšanja, vendar po sistemu jej večkrat po malo. Po vseh ostalih dietah sem ali kmalu začela grešiti ali pa sem obupala. Tole pa mi nekako ustreza. Kako že pravijo: Počasi se daleč pride. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
3.3.2007 9:50:14   
Majchi
Imarcel, mislim, da sva v zelo podobni situaciji user posted image . Tudi jaz imam do konca še cca. 2,5 meseca (PDP je 20.5.), na sebi pa že +14 kg. Moram rečt, da se ne nažiram, šparam pa tudi ne. Jem, kar in kadar mi paše oz. ko sem lačna. Če se primerjam sedaj in pred nosečnostjo (kar se tiče hrane), moram rečt, da jem približno enako, le da sem prej vedno imela slabo vest, če sem si privoščila tortico, sedaj je pa nimam niti malo.
Moram pa vseen priznat, da me potihem gloda misel, kaj se bo dogajalo po porodu. Ponavadi hitro izgubim tistih nekaj kg, ampak tokrat jih bo pa verjetno 20 user posted image .
Drugi mi sicer pravijo, da jih verjetno dobivam v trebuh, pa tud sama sebi se ne zdim tok porejena. Sigurno sem nekaj dobila v rito, malo v noge in pa malo v roke. Ne vem... Tud mene ta misel bremeni, pa se skušam ne ukvarjat z njo user posted image . Vem pa, da mi ne uide...

Uživajte v nosečnosti, pa si bomo potem shujševalne recepte delile user posted image .

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
3.3.2007 11:00:36   
ancka1
Jaz imam tudi 2 meseca do PDP pa sem šla tudi že okoli 12, 13 kg gor. Tako, da sklepam, da jih bo do konca tudi še kar nekaj. Mi tako sladko paše, kot še nikoli, pa še miškota zelo nizko nosim in še vedno lahko pojem veliko, ker me nič želodec ne matra. user posted image  Mi je že sedaj kar malo težko padlo..vsi ti kilogrami, ker sem bila prej tudi zelo šlang.
Punce, se bomo v roke vzele pa bo šlo! user posted image  Glede na to, da bodo po porodu topli meseci bomo malo trimčkale z vozički, pa plavale,...na jesen pa kakšna skupinska vadba...pa bo.
Pravijo pa, da toliko časa kot kg lezejo gor, bodo lezli tudi dol. Se ne da prehitevat.
Samo volja punce! user posted image  user posted image  user posted image  No, bom videla, kako bom potem pametna. user posted image

LP, Ančka

_____________________________

29.4.2007 nas je razveselil najlepši deček.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
3.3.2007 20:51:40   
x_srečka_x
Zredila sem se za 20kg user posted image  Sem bila pred nosečnostjo suha zdaj pa bolj okorglolična, Sem prišla domov z -11kg samo so potem spet kar gor šibali user posted image  zdaj sem se pa vzela malo v roke pa sem dol spravila v enem mesecu 5kg user posted image  No nekaj pa je user posted image

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
3.3.2007 22:15:32   
Ženkica
Zredila sem se za cca 16 kg-jev; na poudarku da imam nedonošenko, torej sem bila noseča le 7,5 mesecev. Skratka porazno - priznam. No, danes, 4 mesece po porodu sem že na stari teži, izgubila vseh 16 kil, vendar z redno telovadbo in omejeno in zelo izbrano prehrano. Nič sladkarij, nič junk fooda, sistem ločevalnega prehranjevanja. No, moj cilj sicer še ni čisto dosežen, čeprav sem kar zadovoljna; ko grem nazaj v službo bi imela rada še kakšnih 5-6 kil manj kot zdaj. Imam pa še kar nekaj časa, tako da upam, da mi bo uspelo.

Aja, dojila sem samo 2 dobra meseca, potem je zmanjkalo mleka. Tudi pri meni ni držal rek, da se ob dojenju špeh kar topi. Jaz nisem te sreče.

Sem se pa zaklela, da ko bom naslednjič user posted image  da bom bolj pazila kaj in koliko jem. Prvič se res nisem kaj dosti pazila, jedla sem kadar in kaj mi je pasalo, veliko nezdrave hrane, bureki, mcdonald, sendviči, ni da ni. Same slastne jedi. Dejansko se tako ne prehranjujem, ravno obratno. Pa saj veste, v nosečnosti hormoni delajo svašta. user posted image

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
10.3.2007 21:26:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
12.3.2007 14:43:42   
tatam
Prvič sem se zredila 24kg,ostalo mi jih je kakih 10,ko sem hitro ponovno zanosla spet 24 zraven.Rodit sem šla z okroglimi 100kg!!Rabla potem 2 leti,da sem prišla nazaj na 60kg.
Ko sem tretjič zanosla sem si obljubla,da bom pazla na kg in sem res...Zredila sem se "samo" 30 kg.Res pa sem se pazla in jedla ful malo-nosla sem dvojčke, pa ogromno vode,bla sem kot napihnjen balon.Sedaj 2 meseca po porodu imam le še 3kg viška,ker je voda že šla iz mene user posted image .
Niti pod razno pa pri meni ne drži,da se z dojenjem kg topijo! Obakrat sem dojila več kot lero dni in je šlo z muko dol!!!
Sedaj delno dojim,malo tudi dohranjujem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
12.3.2007 14:49:15   
kofetek2010
prvič sem se zredila za 20 kg, ki jih po 6 mesecih po porodu ni bilo več user posted image  


drugič pa za 30 kg, 1 leto po porodu sem imela le še 5 kg plusa, sedaj imam spet 7-8 kg več kot pred nosečnostjo user posted image

se pa tolažim s tem, da po 30.letu se metabolizem spremeni in zato ne morem tako na hitro shujšat kot sem prvič user posted image

ampak sem se odločila, da hočem spet nase spravit kavbojke 29/34 user posted image  
tako, da hujšam ... in za nagrado si bom šla ene take hude kupit... ene Cavallijeve so mi res všeč user posted image

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
13.3.2007 16:11:36   
solatja
js sm se ene 23kg, pa sem bla 2x kr fajn bolna, pa grejo kile kot bi jih rezal stran! vendar kljub vsemu nikakor ne priporočam!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

sicer pa se ne obremenjuj - baje da na konc porodniške, ko se začne šiht, kr letijo... user posted image user posted image user posted image    jih boš lovila in klicala nazaj... sej si predstavlam: otrok in šiht... user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
14.3.2007 10:16:01   
Mateja82
Zredila sem se ene 20 kg mogoče še kakšnega več. Počela nisem nič posebnega pa so kilogrami izginal v devetih mesecih. No na koncu so tudi mal user posted image  slabosti pomagale, da je šlo hitreje,navzdol. user posted image Slabosti so minile zdaj bom pa počasi spet začela nabirat kilograme, upam da  jih v drugo ne bo tako veliko.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?