|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Torte v Mariboru
4.1.2007 22:38:59   
tajš@
Naš sonček bo v sobto star 2 leti in si je zaželel torto s telebajski.
Ali ima morda katera izkušnjo z nakupom takšne torte v Mariboru oz.okolici?
Lep pozdrav,
Tajš@
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Torte v Mariboru
4.1.2007 22:45:29   
LuLu
Ojla, na tem linku sem našla torto s telebajski... če sem kaj pomagala user posted image

http://www.slascicarna-romansa.com/katalog_figure.html

user posted image

< Sporočilo je popravil LuLu -- 4.1.2007 22:46:26 >

(odgovor članu tajš@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Torte v Mariboru
4.1.2007 22:47:15   
Blacky30
Zelo dobre in zelo poceni dobiš v Slaščičarstvu Simona na Ptujski cesti v Miklavžu na Dravskem polju. Mi smo imeli lani januarja medvedka za 35 ljudi, cena pa je bila okoli 7.500 sit. In bila je zelo dobra. Tam lahko dobiš tudi ostalo pecivo. Tudi mi gremo še ta mesec po njo in prav tako za 2. rojstni dan, le da jaz razmišljam o Nodiju.user posted image

(odgovor članu tajš@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Torte v Mariboru
4.1.2007 22:55:37   
violinski
Samo eno opozorilo iz izkušenj prijateljičinega otroka: da ne bo joka, ko boste rezali Telebajska (torto, jasno), ga morda raje dajte narisati na okroglo torto ali še bolje, postavite zraven kakšnega plišastega..... Saj ne, da bi rada pokvarila žur, ampak včasih znajo biti otroci precej občutljivi (moja svakinja je pri svojih treh letih neutolažljivo jokala, ko je torte zmanjkalo in se je nekdo pošalil, da so "pojedli rojstni dan"). Vsekakor pa je to odvisno od starosti otroka.

Sicer pa veselo praznujte in VSE NAJBOLJŠE!!!

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Torte v Mariboru
5.1.2007 7:10:14   
Anonimen
Telebajska ti naredi vsaka slaščičarna, v taki ali drugačni obliki. Poglej si njihove albume. Zelo dobre torte so v Pohorski kavarni (vendar kar precej drage), jaz pa naročam v Slaščičarni in pekarni Missia v Bresternici, ki ima prav tako odlične torte in po ugodni ceni. Delajo tudi slikice za na torto, kot je že bilo omenjeno. Dobro je tudi njihovo skutno-slano pecivo user posted image

(odgovor članu violinski)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Torte v Mariboru
5.1.2007 7:28:02   
Marogica
Najboljše so v Pohorski kavarni, res malo drežje(niti ne preveč), dobre pa tako, da so enostavno vredne svojega denarja. Jaz osebno ne kupujem torte nikjer več, razen tu. Izjema je samo, če jo naredi moja sestra.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Torte v Mariboru
5.1.2007 7:58:36   
Anonimen
Meni pa se zdi 9.000 za torto avtek (20 oseb) precej drago. V Missiji pa je bil za 30 oseb 6.000. Pa ravno tako čisto sveže in zelo dobro.

Da ne govorim, kakšna je bila razlika v ceni poročne torte user posted image user posted image user posted image  

Sicer pa je Pohorska kavarna super, nič ne rečem!

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Torte v Mariboru
5.1.2007 8:29:54   
Blacky30
Jaz tudi ne morem prehvaliti Pohorske kavarne, res imajo dobre torte. Samo za primer vam povem, da ko sem vprašala za ceno torte za krst pri njih za 25 ljudi, brez posebne oblike, kar štirioglata, je povedal ceno 25.000 sit, potem pa sem jo kupila v Slaščičarni Simona za 6.000 sit. Prišparali smo ogromnoooooooo, dobra pa je bila vseeno. Pohorsko pa si privoščimo le po koščkih,user posted image user posted image user posted image , cele torte pa ne, ker pretiravajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Torte v Mariboru
5.1.2007 8:40:55   
kofetek2010
slaščičarna Pika Nogavička na Hočkem Pohorju ima tud dobre, naša dva sicer nista imela Telebajskov, ampak pikapolonico (višnjevo) in nogometno žogo (čokoladno) in sta bili obe super (lepi in dobri), za cca. 20 ljudi je bila pred mesecem dni cca. 8 tisoč sit user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Torte v Mariboru
5.1.2007 12:29:58   
Blink1
Mi pa že od nekdaj naročamo vse torte na Živilski šoli Maribor. (moja mama tam dela). vedno smo bili zadovoljni in tudi ostali, ki so tam naročili. Naredijo kar želiš in je ceneje kot drugje.

Npr. Kolega in kolegica sta za svojo poročno torto (7 nadstropno) dala 25.000. Vsaka torta je bila druganega okusa.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Torte v Mariboru
5.1.2007 13:02:31   
doroteja23
Jaz se strinjam z jano73. Pika Nogavička ima naboljše torte in pa veliko izbiro!

(odgovor članu tajš@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Torte v Mariboru
5.1.2007 13:18:15   
al1*
Meni so tudi najboljše iz Pohorske kavarne, ampak Telebajskov pa mislim, da nimajo. Tudi v Piki nogavički so dobre, na torto ti preslikajo tudi sliko, ki jo prineseš s seboj. 

_____________________________

lp


(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Torte v Mariboru
5.1.2007 13:20:21   
malika
Romanso odsvetujem, ker čistoča pri njih ni ravno na prvem mestu, žal user posted image

Drugače pa Pohorska kavarna, pa Pika nogavička user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Torte v Mariboru
17.1.2012 16:23:16   
ursYY
meni najboljša do zdaj pohorska kavarna (okus piškotek), bom pa obiskala tudi draž center, sem veliko dobrega slišala o njegovih slaščicah...mi je pa ravno danes povedal očka, da ne bo naročil torte v pohorski kavarni, ker uporabljajo preveč umetna živila...moj odgovor na tole...v kateri pa ne:)....sem pa zdaj malo pobrskala po spletu o pohorski kavarni in o živih katere uporabljajo, pa so samo pohvale...

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Torte v Mariboru
19.1.2012 8:46:05   
Poloma
Trenutno so moji favorit torte v Hiši dobrot na Tryševi ulici.
Velika izbira, naravni okusi (ni tistega umetnega priokusa), pa tudi cene so zmerne (embalaže in dostave menda niti ne kasirajo).
Pojdi pogledat, mogoče najdeš tapravo torto prav tam :)

(odgovor članu ursYY)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?