|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trbovlje- EA?
6.10.2009 14:24:07   
Maja_77
Zanima me, katera je zadnje čase rodila v Trbovljah z EA- oz. ali že imajo EA 24 ur?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trbovlje- EA?
6.10.2009 17:18:46   
Zala01
Nisem ravno 100% prepričana, ma mislim, da ne.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Maja_77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trbovlje- EA?
6.10.2009 21:42:53   
Belika
24 ur še ni na voljo... se pa da zmeniti zanjo...

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trbovlje- EA?
8.10.2009 8:42:19   
nenanov
Ne EA je samo če je anastezist prost pa še EA traja samo do potiskanja potem pa ti jo izklučijo vem zato ker je moja sestra v začetku septembra rodila v trbovski porodnišnici in je bila z EA zadovolna samo babce so jo potem gledale postrani čez lejo ko se ni mogla mal pomatrat
no jaz pa imam 10.10. Rok pa bom šla vrjetno rodit v celje pri prvem pred tremi leti sem rodila v trbovljah pa nisem bila glih zadovolna

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 8.10.2009 19:09:12 >

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?