|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trebuh po porodu
26.8.2007 15:45:46   
Anonimen
Kako zgleda trebuh takoj po porodu, ko user posted image ni več noter?

Ali uplahne, se povesi koža navzdol, ali pa je koža kolikor toliko napetauser posted image . Ker res še nisem nikoli videla nobenega trebuha po porodu, pa me zanima kam gre vsa ta koža, ki je sedaj komaj napeta čez cel trebuh?

Po kolikem času je trebuh spet podoben tistemu pred user posted image user posted image .
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trebuh po porodu
26.8.2007 15:47:29   
hubi
Mehko, vibrirajoče, se trese kot žele....user posted image
Kdaj bo pa nazaj v prvotnem oz. željenem stanju je pa čisto odvisno od tvoje discipline...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trebuh po porodu
26.8.2007 15:48:57   
sayuri
Men je bil tok smešen filing po porodu, ko je bil kar naenkrat trebuh prazen. user posted image  Men osebno je bil trebuh grozen tiste dni v porodnišniciuser posted image  - povešen in nič lep za videt. Ga kar nisem mogla gledat. Pa nisem imela nič strij, le tko grdo je bilo vse povešeno. user posted image   Mi je pa kar hitro šel v prvotno stanje - po 14 dneh je bilo tko, kot pred nosečnostjo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trebuh po porodu
26.8.2007 16:11:02   
Maxica
Pri meni je trebuh kar hitro splahnel, že v porodnišnici sem imela kar "normalnega". Seveda je občutek krasen, končno spet vidiš svoje prste na nogahuser posted image , je pa precej odvečne kože še vedno. Sem pa videla kar nekaj punc, ki so imele kakšen dan, dva po porodu še prav orng trebuh, kot v kakšnem sedmem mesecu nosečnosti. Sem prav čudno gledala, kaj delajo na našem oddelku, ampak so vse pravile, da so že rodile.user posted image  Ne vem, morda je to odvisno tudi od "hitrosti" krčenja maternice, kaj pa jaz vem.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trebuh po porodu
26.8.2007 16:50:42   
crci06
Zanimivo vprašanje: jaz v user posted image  nisem nikoli pomislila na to. No, v življenju prej še nisem pomislila na to.

je pa: mehko, vibrajoče, jaz sem se ga komaj kaj dotaknila...
brr... plapolajoče. (bil je pa ogrooomen, v 7m ravno pravi, da bi že lahko šla rodit)


Prvi vtis je pa zgledal tako:user posted image
moj mi reče po porodu: "poglej zdaj trebuh" (in to, ko sem še dol ležala, ko se je tudi vsa koža povesila levo-desno) jaz pa glasen OJOJ in so takoj sestre poskočile, ko so bile ravno v sobi, kaj da je narobe: jaz pa: ni več bušija!?! Njihov pogled je bil šele čuden.
Če bi pa mene na oddelku videl, pa sem tudi imela (imam) še večji trebuh kot katera v 7m. Odvisno, kolk ti "vzhaja". Men je kar user posted image .

Pa kr tko žal mi je bilo, da ne bom več mogla bušija božat... no, ampak seveda je bistvena bebica...
Poznam pa suhice, ki se ne morejo zredit, v user posted image  dobijo 9 kg, 1 teden po porodu fit kot vedno.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trebuh po porodu
26.8.2007 17:18:07   
suzanamai
Pri meni je bil že drugi dan tak kot vedno, pomoje zaradi nenormalno hitrega krčenja maternice. Sem bila itak fenomen, pa so me vsi stažisti in ostali hodil gledat kot deveto čudo. Še sedaj me je najbolj groza tega, da bom mela spet skoz tamalo na ogled za vsakega k bo mel vsaj 5 min. časa.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trebuh po porodu
26.8.2007 17:43:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai

Pri meni je bil že drugi dan tak kot vedno,


Lepo! Ah, da bi bilo tudi pri meni tako...
Pa si bila pred porodom bolj močne postave al si bila suhica?

(odgovor članu suzanamai)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trebuh po porodu
26.8.2007 18:36:43   
Sisy
tudi jaz sem imela trebuh že par dni po porodu skoraj enak kot prej..Tist "špehec" ki je bil pa že prej,pred nosečnostjo pa je na žalost ostal user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trebuh po porodu
26.8.2007 20:40:40   
Spark
Jaz se pa nisem mogla dotaknit svojega trebuha. Mi je bilo tko čudno, ko je bilo notri vse mehko. No čez nekaj dni pa se je začelo vračati v normalo. Pomojem se 14 dni nisem upala dotakniti trebuha. Me zanima kako bo sedaj.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Trebuh po porodu
26.8.2007 21:10:39   
2 Sraki
Jaz sem imela trebuh takoj po porodu čisto majhen. Mi je še babica rekla, da izgledam, kot da ne bi ravnokar rodila.

No v pravo formo pa mi je prišel tako cca 6 mesecev po porodu.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Trebuh po porodu
26.8.2007 21:15:35   
MiRaNi
žele - ja to bo pravi izrazuser posted image  Meni je bil trebuh prav čuden, nič več napet. Popek pa taaako velik.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Trebuh po porodu
26.8.2007 22:50:15   
pika30
Srček glavno ta boš zdravo bebo rodila za trebuh se ne obremenuj preveč,vsaka ima po porodu še  plavajočega,vibrajočega,mehkega v glavnem povešenega in še vsaki je eni prej eni kasneje po določenem času  splahnel.Jaz sem imela takšnega kot v 6 mesecu nosečnosti,groza ampak hvala bogu ne za dolgo.Odvečne kile pa imam še zdaj po 8 mesecu,no vsaj trebuha nimam.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Trebuh po porodu
27.8.2007 6:58:00   
srki
Meni je kar nekaj tiste odvečne kože ostalo, ni še ravno v prvotno stanje. Mi je bilo pa zanimivo to, ko sem bila v porodnišnici totalen ploh, potem pa sem spet malo vzhajalauser posted image .

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Trebuh po porodu
27.8.2007 8:51:20   
masna
Koliko časa pa ste imele trebušček kot da bi bile še noseče po porodu? Jaz sem cca 6 tednov po porodu, pa mam trebuh lep zaobljen in napet kot bi bila res še vedno v 5 mesecu nosečnosti ...
Pričakovala sem namreč da bom imela odvečno kožo ki mi bo ostajala ne pa tak lep trebušček še toliko časa user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Trebuh po porodu
27.8.2007 10:11:13   
Majchi
Meni je pa najbolj ostal v spominu grozen občutek praznine v trebuhu. Še posebej, ko sem v porodni po 3 urah vstala iz porodne postelje in se prestavila na tisto, s katero te peljejo na oddelek in ki jo potem vsaj 3 dni greješ. Takrat je prvič gravitacija svoje naredila, ko ti tisti žele proti tlom potegne. Zgoraj, kjer so bile pa prej brce, pa neverjetna praznina. Ful sem bila rada noseča in vmes sem si želela, da bi lahko nosila ene 2 letiuser posted image . No, saj to takoj pozabiš, ko imaš user posted image  v naročjuuser posted image .

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Trebuh po porodu
27.8.2007 11:43:10   
kaya2007
men se trebuh še vedno pozna (dobre 3 mesece po porodu) pa sem bila prej full suhica user posted image  prou grozen mi je! zdaj sem pa sploh slabe volje, ko berem, da ste imele takoj normalnega!

< Sporočilo je popravil kaya2007 -- 27.8.2007 11:46:31 >

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Trebuh po porodu
27.8.2007 12:37:01   
neja24062007
Jaz takoj po porodu nisem več imela trebuha, dva dni - še v porodnišnici pa sem imela lepši trebuh kot pa pred zanositvijo. No sedaj, slabih 9 tednov po porodu pa sem ga malo pridobila nazaj - se moram malo v roke vzet in začeti user posted image . Ampak takoj po porodu ni čas za user posted image , tako da se ne sekiraj. Pravijo, da gre 9 mesecev gor in 9 mesecev dol. Po porodu se posveti predvsem malčku in sebi, telo bo že počakalo.
Sem pa 14 dni pred porodom zelo 'popokala' (strije) ampak se tudi s tem ne sekiram, kožo negujem z oljem, vem pa da nikoli ne bo več tako kot je bilo (čisto brez strij).

Hiter in čimmanj boleč porod ti želim.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Trebuh po porodu
27.8.2007 13:37:32   
birdy
Jaz sem mela pa ful ogromen trebuh. Sem nosila spredaj, mala je bla precej velka (4060g, 54cm) pa še preveč sem se zredila (2 tedna pred PDP-jem sem se nehala tehtat k sem se zredila 30kguser posted image , rodila sem pa 3 dni čez rok). Pa moram rečt da mam po treh tednih skor tak trebuh k prej, majčken večji. Sam jst sem mela mal trebuha že prej k nisem glih suhica, pa še vse mi gre v trebuh.
Mene sam trebuh še ne mot tok, bl me motjo strije na trebuhu, ki pa jih je ogrooooomnoooouser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Trebuh po porodu
27.8.2007 14:00:32   
suzanamai
Lepo! Ah, da bi bilo tudi pri meni tako...
Pa si bila pred porodom bolj močne postave al si bila suhica?

Vedno bolj suha kot ne. V nosečnosti sem pridobila 9 kg. Moja teža je bila sicer po prihodu iz porodnišnice 2 kg manj kot pred zanositvijo. No sedaj v drugo sem malo bolj pridna in sem do 33t pridelala celih 8,5 kg.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Trebuh po porodu
27.8.2007 14:10:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

men se trebuh še vedno pozna (dobre 3 mesece po porodu) pa sem bila prej full suhica user posted image  prou grozen mi je! zdaj sem pa sploh slabe volje, ko berem, da ste imele takoj normalnega!


No, jaz ga še 5 mesecev po porodu nimam takšnega kot prej... pa sploh nisem imela velikega nosečniškega trebuha.user posted image

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Trebuh po porodu
27.8.2007 14:12:59   
saskija
hja tudi pri meni je bilo prvič tako, da sem zelo hitro bila brez trebuha, že v porodnišnici ni bilo več duha ne sluha o velikem  trebuščku, drugič sem šla v prvotno kompaktno stanje nekje 6 mersecev po porodu, v prvem mecesu je tudi se trebuh skrčil. Zdaj v tretje sem pa bila po porodu takšna kot da sem v šestem mesecu nosečnosti. Sem prišla domov prav obupanauser posted image  - pa ni imelo veze z maternico, ker sem mi je zelo lepo krčila ampak s tem da gre za tretji porod in tudi emšo ni zanemarljiv.

Sem se v roke vzela, vsak dan od prihoda iz porodnišnice telovadim vaje, ki sem jih tam dobila in gre lepo skupaj pa tudi hrana je brez pregreh zaradi dojenja in gre lepo dol kile in trebuh.

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Trebuh po porodu
28.8.2007 12:42:45   
Anonimen
Prvič je bil kar kmalu čist normalen.

Zdaj v drugo pa je bil prve dni tak, kot bi bila v šestem ali sedmem mesecu. Za zjokat. Poleg tega dobro dene še moralna podpora. Možu bom večno hvaležna za to, ko me je nekaj dni po porodu vprašal, kdaj bom šla še ta drugega rodit.

Zdaj, po dobrem mesecu je trebuh še daleč od zadovoljivega. Je pa mnogo bolje, kot na začetku.

(odgovor članu saskija)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Trebuh po porodu
28.8.2007 14:37:58   
Morgaine
Moj trebuh takoj po porodu je bil še vedno skoraj kot nosečniški in tudi ko sem po enem tednu prišla domov iz porodnišnice, sem bila videt, kot da še sploh nisem rodila. Potem sem šla tri tedne po porodu na ponovno čiščenje posteljice in šele takrat je trebuh postajal vidno manjši.
Takšnega, kot sem ga imela pred nosečnostjo, pa ne bom imela več nikoli, že zaradi strij ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Trebuh po porodu
28.8.2007 14:59:04   
crci06
IZVIRNO SPOROČILO: Ezica
Možu bom večno hvaležna za to, ko me je nekaj dni po porodu vprašal, kdaj bom šla še ta drugega rodit.

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Trebuh po porodu
29.8.2007 13:44:47   
Anonimen
moj_moj vem. Meni bi tudi bilo smešno, če se ne bi meni zgodilo.

(odgovor članu crci06)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?