|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tretji otrok
22.5.2014 10:30:16   
Tejča05
Živjo punce,

po zeloooo dolgem času sem spet na RR.
Doma imamo že dva in sicer 9 letno punčko in 4 letnega fanta. Noben od njiju ni bil načrtovan, zdaj pa smo se odloili še za tretjega otroka.
Nekako se trudimo že od oktobra lansko leto in ni še nič, tako da sem dobila Clomid pri G. Jemati ga moram 5 dan ciklusa in 5 dni po pol tabletke. M mi zamuja
že 3 dan, samo noseča nisem, ker verjetno bi že vedela pa še nekaj me je začelo šraufati. Zanima me, koliko vas je že bilo na Clomidu in kako to poteka.
Koliko več možnosti je, da se kaj prime in po kolikem času jemanja? Res sem čisto zelena na tem področju, ker res nisem še nikoli delala zavedno na otroku
in mi je zdaj kar malo čudno. Rada bi pa videla da je čimpreje, ker že tako bodo velike razlike med otroci.

Hvala za odgovore in lep pozdrav,
S
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tretji otrok
24.5.2014 9:38:14   
Katte
Pa si sploh delala test? Simptomi so lahko zelo podobni, zato ne predvidevaj, da nisi noseča.
Izkušnje s klomifenom so različne od primera do primera. Lahko se prime ali ne, lahko so dvojčki, lahko dobiš luteinsko cisto in M zamuja kljub temu, da nisi noseča...
Jaz sem jemala klomifen dvakrat, obakrat takoj zanosila, vendar drugič splavila.
Ti pa le polulaj testek in sporoči! Pa srečno!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tretji otrok
24.5.2014 9:50:31   
Tejča05
Čau,
Ravno vceraj naredila test, ki je negativen samo M pa se vedno ni,
tako da se kar cakam M, da startamo s Clomidom.
Ne vem kaj se to dogaja, ker imam drugace kar redne.

Lp S

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tretji otrok
24.5.2014 11:03:05   
witch
Jaz sem bila na clomidu 3 mesece. Zanosila nisem, nisem imela občutka da bi deloval, niti nobenih stranskih učinkov, nič. M sem pa dobila takoj, oziroma normalno kot vedno. Jedla sem pa po eno tabletko. Dobila sem ga pa po dveh letih ne zanositve.
No, drugič sem ga imela samo en mesec. Tokrat sem imela vse možne stranske učinke. Smo imeli pa takrat postopek IUI. In s tem postopkom sem tudi zanosila.
Tak da je čisto odvisno. So te spremljali z UZ kako si reagirala? Počakaj še kakšen teden in če ne bo M naredi spet test. Drugače pa počakaj M. Ali pa pokliči g.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tretji otrok
24.5.2014 23:41:28   
Tejča05
S clomidom sploh se zacela nisem ker cakam M in je ni ze 5 dan.
Test sem delala vceraj (CB) in je bil negativen. Mi je pa ta trenutek kar nekaj slabo ratalo.
Ne vem kaj se z mano dogaja samo noseca ocitno nisem, ce CB tako pravim. :S

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tretji otrok
26.5.2014 11:30:22   
Tejča05
No pa je prišla ta pričakovana M. Zdaj moram peti dan vzeti polovičko Clomida potem pa upam, da končno zagledamo ta +, ki ga čakamo že nekaj časa.

lp ;)

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tretji otrok
5.6.2014 17:42:57   
Teya D.
Pozdrav punce!

Kje ste borke? Tudi jaz se pridružujem za III. krog :).

Kako kaže vam?

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tretji otrok
17.7.2014 21:34:58   
Anonimen
evo še ena, ki okleva kdaj bo pravi čas za to!;)
imam dva fanta ta mlajši je ravno napolnil dve leti! pri meni se zatika, ker naj bi v službi napredovala, pa ne vem kako bo to izgledalo ko jim povem da sem noseča...po moje jih bo kap!
ah ne vem...včasih se tudi vprašam kako bom vse to sfolgala! ina ja kaj bi dala da nam uspe dobit eno pupiko!!!jojžeš

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?