|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tricikel
24.5.2009 20:34:14   
maca m
Našemu skoraj 10 mesečniku bi radi kupili tricikel. Do zdaj naju je še najbolj očaral Smart trike dx

http://b2c.baby-center.si/Article.asp?ArticleID=197465.

Če ga slučajno katera ima.....ste zadovoljni z njim?
Ali priporočate katerega drugega?





_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tricikel
24.5.2009 20:43:04   
Splišni
Meni se zdi v redu, edino probati morate, če je palica za ptiskat dovolj dolga. Ta zna včasih biti malo kratka, posebno, če ste bolj pri velikih.
Drugače pa izgleda tole prav fajn, sploh za tako mičkenega otroka.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tricikel
24.5.2009 21:04:26   
glen
edino probati morate, če je palica za ptiskat dovolj dolga.


se podpišem,

drugače pa je tudi meni zlo všeč

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tricikel
24.5.2009 21:18:38   
Anonimen
Ravno tega (no punčkasto verzijo) mi je moj dragi učeri kazal kolk je super in oh in sploh naj naj in da ga to najina punca nujno mora met ... no in kako naj mu razložim, da je pri 6ih mesecih še enmalček premajhna za tako zadevo? user posted image

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tricikel
24.5.2009 22:18:24   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: glen

edino probati morate, če je palica za ptiskat dovolj dolga.



Pa močna, nam se je (pri nekemu drugemu modelu) zvila.user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tricikel
24.5.2009 22:20:24   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: glen

edino probati morate, če je palica za ptiskat dovolj dolga.



Pa močna, nam se je (pri nekemu drugemu modelu) zvila.user posted image

nam tud.... sicer ne pri tem modelu sam vseeno priporočam dober sprobat to palico ker se jo veliko rabi in da ne bo po 2 mesecih uporabe čist zvita in razmajana

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tricikel
25.5.2009 12:50:09   
Zofy
Jaz imam okrnjeno verzijo tega tricikla. Sem 178cm visoka in palica je glih za glih. Samo mislim, da daljših palic sploh ni.
Malo je okoren, ni najbolj vodljiv, samo vseeno sem zelo zadovoljna z njim, ker ima celo kovinsko ogrodje in gumijast trak čez kolesa, tako, da se lepo oprime cestišča. Po moje je dober nakup. Najboljše, da greš v BC, postaviš svojega malega škratka vanj in preveriš koliko ti odgovarja.


_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tricikel
25.5.2009 14:02:51   
tana-2
Tega vozička res ne poznam, vendar doma prisegamo na trpežne kovinske. Sami smo bili najbolj zadovoljni s Kettlerjevim:http://www.igrarija.com/. Mislim, da vse te strehice in ostala navlaka bolj moti kot kaj drugega. Sin, ki je imel kovinskega kettlerja, se je vozil kot zmešan, še kasneje za afnanje (po hribu navzdol), pa je isto kolo že pri tretjih prijateljih. zelo so mi všeč tudi njihovi tricikli, ki se dajo povečati (raztegniti), kar je zelo praktično.Tako da, pazi na kvaliteto ogrodja in koles. Pa dobro vožnjouser posted image .

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tricikel
25.5.2009 14:03:38   
tana-2
Tega vozička
Se opravičujem. TRICIKLA, seveda.

(odgovor članu tana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tricikel
25.5.2009 18:54:42   
maca m
Evo, mi smo ga kupili.
Mali je ful zadovoljen notri. Lepo se ga da kretat, ogrodje je močno, koles se skoraj nič ne sliši.  Palica je dovolj velika in močna, tako da s tem ne bo problemov. Se jo pa da naštelat po višini. Moj mož je velik 183cm pa mu je še zmeraj dost velika.
Na triciklu piše, da je namenjem otroku do 5. leta starosti, v kar pa malo dvomim, ker se mi ne zdi tako velik. Ne vem pa tud ne do katerega leta se ponavadi otroci še vozijo v tem.

Malo me je edino zmotilo, da so pedali in tisti podstavki za nogice preblizu. Mu včasih nogica pobegne s podstavka in ga je pedal udarjal. Pa smo zrihtali tud to, tako da se pedali zdaj več ne vrtijo.user posted image

Otika, lahko ga že zdaj nabaviš, ker je v akciji in stane 20evrov manj (iz 90 na 70)

Hvala vsem za nasvete. Lep dan vam želim.user posted image


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu tana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tricikel
2.6.2009 11:01:38   
luckyy
Tudi mi imamo ta tricikel in nas tudi motijo vrteča pedala, ki se mu zatikajo med nogice. Kako ste rešili to težavo?


(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tricikel
2.6.2009 11:04:54   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: maca m
Na triciklu piše, da je namenjem otroku do 5. leta starosti, v kar pa malo dvomim, ker se mi ne zdi tako velik. Ne vem pa tud ne do katerega leta se ponavadi otroci še vozijo v tem.


Tam do ene treh let, največ, potem pa že rabijo pravo kolo. No, ne nujno rabijo, ampak po navadi jih takrat pač starši kupimo, ker že znajo poganjat pedala.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tricikel
2.6.2009 14:44:30   
Massa26
Mi imamo tudi roza verzijo tega tricikla. Pedala se dajo fiksirat, ne vem že točno, kako, verjetno pa piše v navodilih.

Meni se zdi kar trpežen, naš je sicer v uporabi drugo sezono in je že dobro zrukan, ampak uporabljali smo ga pa ogromno in to po raznoraznih terenih. Edino strehica je brez veze, takoj se je zvila in je samo v napoto.

(odgovor članu luckyy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tricikel
2.6.2009 15:46:07   
maca m
IZVIRNO SPOROČILO: luckyy

Tudi mi imamo ta tricikel in nas tudi motijo vrteča pedala, ki se mu zatikajo med nogice. Kako ste rešili to težavo?




Na prvi gumi je en bel obroček in tega je mož potegnil ven (premaknil proti pedalu). Pedal se kljub temu že zavrti, vendar se ustavi, ko pride nogica do njega. Mene je to še zmeraj motilo in smo pedal zalimali, da se zdaj ne more premaknit.user posted image


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu luckyy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tricikel
3.6.2009 7:59:15   
honey
Mi smo imeli tudi nek 3-cikel in se nam je palica zvila, ko je bil star mali malo manj kot 2 leti, ker je bil enostavno pretežak - pa je bila kovinska palica oz. ne vem, iz kakšnega materiala točno, ni bila plastična, to hočem povedat. Uporabljali smo ga pa tam nekje od 7. meseca do nekje 20., 21. meseca, potem smo ga postavili pa na navadno kolo, saj se s tem niti ni hotel več vozit niti ni bilo več možno, saj je bil enostavno pretežak.

Drugač je pa zelo užival v tem 3-ciklu.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tricikel
5.6.2009 10:16:07   
maja24
Mi ga imamo in je mala super zadovoljna,edino kar je je mal preveč rozauser posted image .Sva ji ga pa kupla ko je bil v akciji.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tricikel
5.6.2009 10:18:59   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: luckyy

Tudi mi imamo ta tricikel in nas tudi motijo vrteča pedala, ki se mu zatikajo med nogice. Kako ste rešili to težavo?




Moja se je pa kr navadla da da nogico na une tačke,tok da se ji nč več pedala ne zatikajo med nogice.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu luckyy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tricikel
10.6.2009 22:39:30   
luckyy
Maca m, hvala za namig, zdaj se tudi naš sonček z veseljem pelje s svojim triciklom. user posted image user posted image

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tricikel
10.6.2009 22:41:21   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Našemu skoraj 10 mesečniku bi radi kupili tricikel. Do zdaj naju je še najbolj očaral Smart trike dx

http://b2c.baby-center.si/Article.asp?ArticleID=197465.

Če ga slučajno katera ima.....ste zadovoljni z njim?
Ali priporočate katerega drugega?






Mi ga imamo in smo super zadovoljni.user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tricikel
10.6.2009 22:48:28   
alysa
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Našemu skoraj 10 mesečniku bi radi kupili tricikel. Do zdaj naju je še najbolj očaral Smart trike dx

http://b2c.baby-center.si/Article.asp?ArticleID=197465.

Če ga slučajno katera ima.....ste zadovoljni z njim?
Ali priporočate katerega drugega?






Mi ga imamo in smo super zadovoljni.user posted image



Tudi naš 9-mesečnik ga že uporablja in smo zaenkrat zadovoljni.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tricikel
6.7.2009 11:57:26   
pety78
Dajte povedat, a je res tolk boljši od navadnih, ki so za polovico cenejši?
Jaz bi ga ful rada kupila naši punčki, ki ima jutri 1. rojstni dan, pa je moj ful proti, ker je predrag, da lahko dobimo cenejšega. Ampak za prvega sina smo enega dobili, palica je bila kovinska, pa se je vseeno zlomila, da ne omenim, da je nama, ker sva oba ful velika prekratka in ga nič ni bilo prijetno vozit.

Moj hoče pa tega...user posted image user posted image

http://nakup.pikapolonica.com//ap-tricikel-z-roCko-gugalnikom-streho-in-va/542483830032054248



_____________________________



(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tricikel
6.7.2009 12:01:00   
pety78
Evo, tegale mamo v kleti zlomljenga, pa je tast že popravljal štango. Pa itak je prekratka.
user posted image
http://www.lovecnacene.si/stabilen-kovinski-trikolesnik-rumeno-moder/m/116537/

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tricikel
6.7.2009 12:01:10   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Dajte povedat, a je res tolk boljši od navadnih, ki so za polovico cenejši?
Jaz bi ga ful rada kupila naši punčki, ki ima jutri 1. rojstni dan, pa je moj ful proti, ker je predrag, da lahko dobimo cenejšega. Ampak za prvega sina smo enega dobili, palica je bila kovinska, pa se je vseeno zlomila, da ne omenim, da je nama, ker sva oba ful velika prekratka in ga nič ni bilo prijetno vozit.

Moj hoče pa tega...user posted image user posted image

http://nakup.pikapolonica.com//ap-tricikel-z-roCko-gugalnikom-streho-in-va/542483830032054248




Ni šans, da kaj takega pride k naši hiši. Mi smo dali malo več in potem prodali tricikel za 50 eurov tak, da nas je v bistvu potem prišel isto kot ta zgoraj samo da ni bil kič..

Zdaj je že malo težje izbirati, ker hčerka želi imeti bolj kičaste stvari, dokler pa sem sama izbirala pa ne hvala.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tricikel
6.7.2009 12:03:08   
**Tinkara78**
http://obala.net/malioglasi/ad.php?ad_id=98704 

Kaj takega.

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 6.7.2009 12:05:26 >

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tricikel
6.7.2009 12:07:00   
pety78
115 EUR??? Uf, ta je še dražji. user posted image

_____________________________



(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?