|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tudi mi načrtujemo
4.6.2007 20:04:36   
Zvezdica
Pozdravljene,
Tudi mi smo se odločili, da našemu fantku damo sestrico ali bratca.
Začela bova julija in upam, da nam bo kmalu ratalo dobiti user posted image user posted image .
No tako, pa sem nekomu povedala.

Mali je navdušen, upam, da bo tako tudi ostalo.
Kako so kaj vaši malčki sprejeli novega člana?



Lep pozdravček, *
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tudi mi načrtujemo
4.6.2007 20:08:44   
sasa78
Potem ka kr veselo na delouser posted image user posted image  in da čimprej zagledate user posted image .

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tudi mi načrtujemo
4.6.2007 20:15:38   
sinskaT
user posted image Zvezdica, upam da ne boš huda, če se pridružim tvojemu postu. Tudi jaz "uradno" naznanjam, da bova z lubijem začela delat na user posted image . Čutim, da je pravi čas, upam da čimprej rata. Prav tako želim vsem ostalim, da bi kmalu uzrle user posted image  user posted image .

LP!

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tudi mi načrtujemo
4.6.2007 20:25:56   
Zvezdica
Super, se bova spodbujali in skupaj jamrali. No želim, da vama čimprej rata.
Jast imam ravno M, pa bom spustila še eno skozi, ker moram začeti s folno kislino. Je prav, da začneš z jemanjem že tri mesece prej. Itak verjamem, da nama bo že pred morjem ratalo, ker preden odpotujemo bomo vsi trije en teden že na dopustu in potem si sproščen, vesel, še bolj zaljubljen,... In takrat je idealen čas za novega dojenčka:):):)

Držim pesti za vaju.user posted image

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tudi mi načrtujemo
4.6.2007 20:38:52   
sinskaT
Ja, spodbuda še nikol ni škodovala.

Drugače pa jaz jem folno  2 meseca, tako da kar se tega tiče, sem oborožena user posted image .
Tudi jaz bi rada, da še pred morjem rata. No, morda preveč pričakujem ampak takšna sem.kakorkoli že, upajmo na najboljše.



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tudi mi načrtujemo
4.6.2007 21:10:07   
Mateja81
Hojla
Tudi sama jem folno 2. mesec (ups se mi zdi da sem jo zjutraj pozabila vzetuser posted image ). In pridno user posted image user posted image  tako da upam da se bo prijelo. Imam zeeelllooo veliko željo da bi razveselila mojega dragega za user posted image  in mu podarila najlepše možno user posted image , ker user posted image  ne pričakujem ravno 2 dni pred njegovim user posted image .

Upam in molim da bo tako čeprav vem da ogromno zahtevamuser posted image  glede na to koliko časa se trudijo drugi pari.

Tudi vsem ostalim želim veliko uspehauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.02.2008 je prikukal na svet naš sonček Patrik

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tudi mi načrtujemo
4.6.2007 21:38:45   
Anonimen
Hojla Zvezdica! Čestitke za lepo odločitev user posted image user posted image user posted image !!! Že držim pesti, da se vam želja čimprej uresniči in veliki bratec dobi družbo male user posted image ali malegauser posted image .

Naj pa dodam še svoj piskerček; tudi pri nas je padla odločitev, da pričnemo z resnim user posted image v juliju in našemu user posted image dodamo še user posted image . Upam, da se bo kar takrat prijelo. Torej, morda se bomo kmalu brale na drugi temi ............ user posted image . Tudi drugim z enakimi načrti želim veliko sreče in le pogumno user posted image .........Lp.

(odgovor članu Zvezdica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tudi mi načrtujemo
4.6.2007 21:53:41   
sayuri
NAj vam čimprej rata user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tudi mi načrtujemo
5.6.2007 7:16:43   
talika81
lep pozdrav vsem!

tudi midva sva se odločila, da začneva delat na user posted image , in iscer od meseca avgusta dalje.

moram še ne ciklus user posted image  spustit mimo, da začnem jemati folno kislino, pol pa veselo user posted image  in upati, da čimprej rata. tako da bi bila nekje proti koncu leta že lahko srečka user posted image .

imam pa še eno vprašanje: katere tablete glede folne kisline pa boste jemale? jaz mislim nabavit elevit.

lepo jutro vsem še naprej.


(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tudi mi načrtujemo
5.6.2007 8:20:07   
sinskaT
Jemljem kar Tifol in sem zelo zadovoljna, nobenih stranskih učinkov ali kaj podobnega.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tudi mi načrtujemo
5.6.2007 8:20:40   
Blacky30
Evo, tudi mene. Midva bova začela avgusta. user posted image user posted image user posted image  Jaz jemljem Centramed Mami, čeprav se mi zdi, da mi je malo slabo po teh.user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tudi mi načrtujemo
5.6.2007 8:32:06   
Katy\o/
Tudi jaz jemljem Tifol, poleg pa še vitamine Centrum. Ko mi zmanjka slednjega si bom verjetno kupila kar Centrum Materna, kjer je večja vsebnost folne kot v navadnih.


LP


_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tudi mi načrtujemo
5.6.2007 8:55:19   
talika81
vidim, da vas kar precej jemle tifol.

na teh forumih sem brala, da so imele nekatere kar nekaj stranskih učinkov.

meni je rekla v lekarni, da je elevit kar primeren  - ker baje ne rabiš nič drugega zraven jemat (baje vsebuje vse tisto, kar rabiš).

tako da ne vem.

ima katera izkušnje z elevitom?

(odgovor članu Katy\o/)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tudi mi načrtujemo
5.6.2007 9:32:03   
bekyca
Pozdravljene punce!


Tudi jaz jemljem Tifol od februarja in nimam nobenih stranskih učinkov. Sem si pa zadnjič v DM-u kupila Centramed Mami in jih bom začela jemati, ko mi zmanjka Tifola. Lahko to dvoje ješ skupaj?



Držim pestke za vse nas, da nam čim prej rata narediti user posted image user posted image .


Pridne bodite in vsaki eno user posted image  za srečo.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tudi mi načrtujemo
5.6.2007 16:01:54   
Mateja81
Elevit je za mene res super ne čutim nobenih slabosti inp.
Prvi mesec sem jedla centrum materna (neki takega) in mi je bilo pogosto slabo. Tako da prisegam na Elevit.

Lp

_____________________________

12.02.2008 je prikukal na svet naš sonček Patrik

(odgovor članu bekyca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   posel in otrok
5.6.2007 18:37:52   
po33
Pri nas delamo sedaj.Od včeraj,pa še par dni.Bo darilo za moj 33?user posted image Danes?No,bomo videli.Tudi jaz sem oborožena s Tifolom in s kupi skrbi,kako bo z mojim poslom... te dni se vse zgrinja nad mene.Ali bom sfolgala vse pritiske?Ali je to prava odločitev!?Ali si danes to lahko privošči poslovna ženska,ki je odvisna sama od sebe (dobro,pa tudi od moža,toda vseeno),ali lahko o tem razmišljaš samo,če si doma,nekje na čakanju in odvisen od države?!!!(ne izpostavljam nikogar,samo sprašujem se,če bom zmogla.)user posted image user posted image user posted image Ali se še katera ukvarja s temi vprašanji?user posted image Danes imam zelo težek dan.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: posel in otrok
6.6.2007 6:39:37   
sasy20
Jurto!

Sama jemljem tifol in nimam nobenih stranskih učinkov. Sem ga jemala že takrat ko sem prvič zanosila vendar sem imela SS user posted image .

Upajmo da user posted image  ta mesec ne bo.

Uživajte

(odgovor članu po33)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: posel in otrok
6.6.2007 8:35:31   
Blacky30
Po33, zagotovo boš zmogla. Ker ljubezen presega vse meje.....user posted image

Jaz sem mojega g. vprašala, če Centrum vsebuje dovolj folne kisline, pa je preveril na škatlici in rekel, da ja. Mislim pa, da piše gor 200 "mg" al nekaj takega, v glavnem 200 je prava št. In zdaj jem Centramed Mami, kjer je menda 400 teh enot, medtem ko je v Eleovitu 800. Mislim, da ni dobro jesti dvojnih takih tablet naenkrat, če je že 200 dovolj.

(odgovor članu sasy20)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: posel in otrok
7.6.2007 12:58:45   
Ana Luna
Po33, tudi jaz se ukvarjam s podobnimi vprašanji. Jaz še pred diplomo, mož na zavodu išče službo, sva podnajemnika ... bova zmogla? In vendar je želja po otroku tako močna, že skoraj desetletje se borim z njo (čakala sem, da bom na faksu le prilezla do diplome ...) Mislim, da se sčasoma vse uredi, stanovanjski problem, služba, itd. Najpomembnejše pri vsem je to, da ustvariš novo življenje, da postaneš nekomu mati ... Otrok na začetku itak ne potrebuje veliko, meni osebno je še bolj všeč, če otrok nima ravno vsega, kar ponuja tržišče, morda na tak način tudi lažje privzgojiš otroku lestvico vrednot ... Ti kar delaj na otroku, vse ostalo se bo uredilo.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: posel in otrok
7.6.2007 13:12:56   
tamala_82
Ana Luna user posted image se popolnoma strinjam s tabo!!!
Pri nama je tudi podobna situacija - fant dela preko avtorske pogodbe (nima še diplome), sama sem sicer aprila diplomirala, vendar sem še brez službe in mi tudi bolj slabo kaže (tršica nemščine), sva podnajemnika, ... pa vendar imava ogromno željo po user posted image - upava, da nama čim prej uspe!! čeprav nimava še vseh stvari pošlihtanih... sicer pa - saj imamo potem še 9 mesecev, da kaj pogruntamo, kajne? user posted image user posted image user posted image

veliko je takih, ki hočejo imeti najprej vse pošlihtano (stanovanje/hiška, služba, nov avto (po možnosti dva), vse tipi topi) in kaj se potem zgodi - user posted image od nikoder ... žalostno!!

po33 - veliko sreče in poguma!! pa da čim prej zagledaš user posted image user posted image

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: posel in otrok
7.6.2007 13:30:24   
po33
O,hvala obema za podporo user posted image user posted image .Danes res ne občutimo več,kaj je prav in kaj ne.Tudi jaz sem si rekla,da nekako že bomo.Moji starši so imeli 3,pa sta mi vedno govorila,da sta 2 dovolj,sedaj se pa ubadam s čudnimi občutki in vprašanji.A imela sem samo eno nosečnost (imava dvojčka),paše dojila nisem...Kako me bodo na gradbiščih sprejeli s trebuščkom???user posted image user posted image user posted image .Z možem sva že sedaj čisto zgarana.Samo posel posel posel,pa zidava...Nekako bi rada šla malo v "mirovino".a ne vem,če bo to del umirjenosti ali se s tem samo farbam,ko vidim nosečnice in mamice z vozički,pa mislim,da bo pri meni tudi tako.Kaj pa,če bom mogla otročka " basnt" v avto,pa hajd na gradbišče?Saj vem,da je to moj probl.,pa vseeno mi bo kak nasvet v uteho.Hvala v naprej user posted image user posted image

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: posel in otrok
7.6.2007 15:01:47   
tejč29
...če čakaš na pravi trenutek, nažalost ta trenutek nikoli ne pride.....vedno je kaj ki ne štima, tako da mislim da ni pravila, kdaj je pravi čas za imeti user posted image
Sem pa 100% prepričana, in vem, da če bi prej vedele kako lepo je biti mama nebi nikoli več odlašale z odločitvijo (sploh pa če imaš urejen partnerski odnos-vse ostalo pa tako ali drugače urediš, ker si pač prisiljen)

(odgovor članu po33)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: posel in otrok
7.6.2007 16:44:27   
Anitka
Ojla novinke v lovu za user posted image user posted image user posted image Želim vam, da bo pot do user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čim krajša. Naj vam rata takoj v prvo. In pa dobrodošle med nami.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: posel in otrok
7.6.2007 21:43:32   
tejč29
Hvala Anitka...ko bi le bilo res v prvo in da je vse Ok, bi bilo že skoraj preveč lepouser posted image ....

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: posel in otrok
7.6.2007 23:14:52   
majci23
IZVIRNO SPOROČILO: po33

O,hvala obema za podporo user posted image user posted image .Danes res ne občutimo več,kaj je prav in kaj ne.Tudi jaz sem si rekla,da nekako že bomo.Moji starši so imeli 3,pa sta mi vedno govorila,da sta 2 dovolj,sedaj se pa ubadam s čudnimi občutki in vprašanji.A imela sem samo eno nosečnost (imava dvojčka),paše dojila nisem...Kako me bodo na gradbiščih sprejeli s trebuščkom???user posted image user posted image user posted image .Z možem sva že sedaj čisto zgarana.Samo posel posel posel,pa zidava...Nekako bi rada šla malo v "mirovino".a ne vem,če bo to del umirjenosti ali se s tem samo farbam,ko vidim nosečnice in mamice z vozički,pa mislim,da bo pri meni tudi tako.Kaj pa,če bom mogla otročka " basnt" v avto,pa hajd na gradbišče?Saj vem,da je to moj probl.,pa vseeno mi bo kak nasvet v uteho.Hvala v naprej user posted image user posted image




Lej, te čisto razumem, ker se s temi vprašanji ukvarjam tudi sama. Z bodočim možekom (7.7. se poročim!user posted image ) sva zaposlena v družinskem podjetju, ki ga vodi njegov oče, ampak v bistvu vsi vse delamo. Sama bi si pa rada tudi ustanovila svoje podjetje v bližnji prihodnosti. in ker imamo zelo sezonsko delo (vinarstvo) se tudi sama sprašujem kako bomo zmogli v tistem času. Ej, ampak idealnega časa itak nikoli ni oziroma idealen je točno tist trenutek, ki mora bit! In vse to bomo zmogle. Otrok se bo pa itak od malega moral naučiti živeti v takšnem stilu življenja-tudi če ga boš mogla na gradbišče vzetuser posted image jaz bom pa svojga med cisterne in  sodeuser posted image . S tem ne mislim da bo zapostavljen, ampak se pač prilagajaš stilu življenja.

upam, da sem ti vlila kaj upanja. pa sej itak user posted image ne rata takoj, ko se odločišuser posted image

(odgovor članu po33)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?