|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tudi mi smo kupili stojalo za prah ;)
23.3.2006 7:44:35   
Anonimen
Beri: ORBITREK!!! user posted image

Danes ga dobim, tako da bom popoldan že športala! user posted image  Al pa prah brisala! user posted image

Ker je blo zadnje čase malo preveč grehov, je treba začet migat, da dosežem vsaj minus 15 kg!
Začela bom nekje z dvajset minut dnevno, potem pa bomo videli.
Tiste, ki ga mate in hujšate zraven, se vam zdi, da kile bolj letijo dol? Koliko ste na njem?
Pa še nekaj, Jančika je na eni drugi temi napisala, da je gonjenje nazaj, v rikverc, dobro za rit. Še kakšna fora? user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tudi mi smo kupili stojalo za prah ;)
23.3.2006 8:11:16   
pi
user posted image user posted image user posted image  hotien !

Še bolj ti bom user posted image user posted image user posted image user posted image  če boš zdržala 20 min na orbitreku. Jaz sem se pred nosečnostjo ukvarjala s športom, pa mi je uspelo biti na začetku na orbitreku le 5 minut, vsaj na tem doma. Tisti v fitnesu so drugačni tam zdržim brez problema 20 min.
Jaz ko sem si ga kupila sem ga nekaj časa kar redno poganjala, sedaj pa je bolj stojalo za prahuser posted image  kot kaj drugo.
Je pa res da se hitro pozna na nogah in ritki.

Lp pa pridno telovadi ! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tudi mi smo kupili stojalo za prah ;)
23.3.2006 8:33:37   
lelaval
user posted image user posted image user posted image user posted image  Zdaj pa le glej, da ga boš tako uporabljala, da prahu ne boš rabila brisat z njega, saj boš gonla, da bo prah kar letel stran. user posted image



_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tudi mi smo kupili stojalo za prah ;)
23.3.2006 8:58:58   
Anonimen
Ah, mislim da 20 minut pa bom zdržala za začetek. Sicer je res da nom mela na najtežji stopnji, sam sem že bla na Orbiju pa je šlo brez težav.
Sam glih sem mojga klicala, pa ne vem če ga danes dobim... user posted image   Ker ga nimajo čas pripekjat. user posted image  Mogoče pa le, držte pesti! user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tudi mi smo kupili stojalo za prah ;)
23.3.2006 11:27:28   
Polonca H.
Orbitrek je super! Tudi jaz sem začela z 20min, sedaj pa že zdržim več kot 45min in rezultati se poznajo že po 2-3 tednih vsakodnevne uporabe. Tako da uspešno športanje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tudi mi smo kupili stojalo za prah ;)
23.3.2006 21:59:32   
rikica
Jaz sem na orbitreku od 40-45 min.Lahko ti rečem,da odkar ga "gonim"skoraj vsak dan skoraj 3 mesece mi vse hlače dol padejouser posted image Resno!!!Res je,da sem imela oziroma še imam ločevalno dieto,brez orbitreka niti približno ne bi toliko shujšala.Jaz gonim vedno nazaj.Naprej se mi zdi,kot da bom vsak čas padla.
Ti kar veselo začni in boš kmalu videla rezultate.Pa fajn je če imaš zraven kakšno dobro glasbo,da lepo po ritmu migaš.

(odgovor članu Polonca H.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tudi mi smo kupili stojalo za prah ;)
24.3.2006 13:06:25   
dulcinea
Jst mam tud stojalo za prah dom. No pa tud kako cunjo se da obesit na ročaje.. user posted image user posted image

Drugače sem pa bila včeraj na njem 20 minut. Prvič po enem letu. Ko sem ga kupila pa sem vsak dan več kot pol urce gonila. No ni bilo kaj preveč razlike v kilah,ker nisem hujšala zravn. pa tud mišice so se mi naredile pol. 

Nazajk ga ne morem goniti. Men je ful čudn občutek... Dobro vadbo vse, ki ga uporabljate.

Pa še to. sem rekla da bom zdaj vsk dan gonila vsaj 20 minut. No že se pregrešam, ker grem za vikend k partnerju, tam pa g aseveda nimajo... No bom pa v pondelk spet...

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tudi mi smo kupili stojalo za prah ;)
24.3.2006 14:34:17   
Mel_A
Hehe, ja mi ga tud uporabljamo za kako bundo ali plašč gor obesit user posted image user posted image user posted image Seveda, mi na tak način ne ravno pripomore pri hujšanju, pa vendar. Zdaj ga nisem uporabljala vsaj pol leta, ker nimam volje. Mi je blo zelo všeč dat muziko na glas in gonit, zdaj pa z user posted image si tega ne morem privoščit. S slušalkami mi je pa šit, ker pol malega ne slišim, če in ko se zbudi. user posted image

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?