|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tunizija
26.1.2010 8:11:43   
moja malenkost
Letos smo se nekako odločili, da bi šli počitnikovat v Tunizijo. Otroka sta že malo večja in se z nima da res že marsikam it in marsikaj videti.
Zato me zanima, če je katera že skrbno prečekirala tele first minute ponudbe in katera agencija je nekak najugodnejša.
Smo pa 2 odrasla+2 otroka, imeli bi pa all inclusive.

Saj sem sama že čekirala in skoraj diplomirala iz ponudb po internetu pa se mi zdi, da ni glih pravega odziva s strani agencij, če povprašuješ po netu.

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tunizija
26.1.2010 8:46:47   
hubi
Poglej Travel Point, meni so odgovorili vsakič v roku dveh ur. Mi gremo že drugič z njimi in so tudi osebno zelo prijazni.


< Sporočilo je popravil hubi -- 26.1.2010 8:47:18 >

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tunizija
26.1.2010 13:17:36   
dps1
mi bomo šli na djerbo last minute. že odločeno.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tunizija
26.1.2010 13:26:19   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: dps1

mi bomo šli na djerbo last minute. že odločeno.


ampak glejte SAMO nad 4*!!!! drugac ne boste mel NIC od dopusta!

(odgovor članu dps1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tunizija
26.1.2010 14:17:34   
hubi
Gledamo, gledamo, je že preverjeno.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
26.1.2010 18:56:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tunizija
26.1.2010 19:01:38   
ajsek
Meni Tunizija ni bila všeč, ker so to res ogromni hotelski kompleksi. Potem je pa gužva v jedilnici, bazenu, pa vrste pri šanku,... masovni turizem pač.
Saj drugače se trudijo, po hotelih so podnevi in zvečer animacije. Ampak vseeno me je motila ograjenost in zaprtost hotelskih naselij. Ne moreš se sprehajat po mestu, kot se lahko na Hrvaškem ali v Grčiji. Lahko se pa šetkaš po hotelskem kompleksu, ki je bil zgrajen prav zate.
Meni je v glavnem vse skupaj delovalo nadvse umetno. Taka tropska pravljica za žičnato ograjo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tunizija
26.1.2010 19:48:23   
gita10
Mi smo bili na djerbi v Sidi Mansour- hrana niti pod razno ni bila enolična. V 14 dneh ni nikogar zabolel žaledoce kljub temu, da sem jaz neverjetno občutljiv človek. Osebje fenomenalno.Mini klub tudi o.k.. Smo pa bili v začetku junija  v celem hotelu nas je bilo enih 10 - osebja pa ene 100. Mislim neverjetno- bili smo ko eni bogataši,ko nas vsi samo strežejo. Nismo pa imeli all inklusiva,ker to pa jaz ne maram, ker smo vsak dan imeli kakšno raziskovanje v planu. Mogoče smo v 14 dneh bili ene trikrat ob hotelu cel dan.
Drugi teden je sicer bila gužva ampak tudi zmerno. Takrat je moj sin imel 4 leta- v mini klubu ga je en animator naučil plavat- vsako jutro je znjim plaval v bazanu v tem času ko sva midva pila kavo- mislim fenomenalno za male otroke.
Rezervirali smo prek Travel Pointa organizator je bil pa Intelekta. Vse pohvale.
Medtem, ko smo pa bili drugo leto bili v Hammametu - tam pa je bila enolična hrana ampak nam je bila Hammamet tako všeč, da smo potem tudi večerje drugi teden v hotelu odpovedali in hodili ven jest. ker je bilo zelo veliko dobrih restavracij za vse ukuse. Večerje smo pa zamenjali za ležalnike na plaži- na katerih pa tudi nismo ležali.

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tunizija
27.1.2010 15:14:08   
moja malenkost
Baguška, a je tok hudo če je manj zvezdic ali kaj? Kaj pa je potem lahko tok narobe, če so samo 3 zvezdice?

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tunizija
27.1.2010 15:16:26   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: moja malenkost

Baguška, a je tok hudo če je manj zvezdic ali kaj? Kaj pa je potem lahko tok narobe, če so samo 3 zvezdice?


Lej sej to je ze splosno znano baje. Ampak jaz takrat ko sem sla, seveda se nisem pozanimala, tega nisem vedla.user posted image

Seveda je HUDO!!! Hrana in postrezba in oprema in VSE je veliko na nizjem nivoju kot jih ponujajo hoteli s 4*!!!

V nasem hotelu je melo npr 90% ljudi cel teden drisko! Ne zelim je nobenmu...

Jaz sem jo k sreci mela le cca 3 dni in lazjo obliko, ker sem RES pazila! Ampak drugim pa tud to ni pomagalo...

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tunizija
27.1.2010 15:19:02   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

Meni Tunizija ni bila všeč, ker so to res ogromni hotelski kompleksi. Potem je pa gužva v jedilnici, bazenu, pa vrste pri šanku,... masovni turizem pač.
Saj drugače se trudijo, po hotelih so podnevi in zvečer animacije. Ampak vseeno me je motila ograjenost in zaprtost hotelskih naselij. Ne moreš se sprehajat po mestu, kot se lahko na Hrvaškem ali v Grčiji. Lahko se pa šetkaš po hotelskem kompleksu, ki je bil zgrajen prav zate.
Meni je v glavnem vse skupaj delovalo nadvse umetno. Taka tropska pravljica za žičnato ograjo.


Tko nekako ja. Mi smo sicer vseen najel skuterje in se mal okol vozil, pa na dva izleta smo sli. Ampak z Đerbe na celino je grozn se z BUSom vozt! Razn ce gres z domacini seveda, ker te peljejo z đipi, pa se velik cenejs je.

Vsekakor vecina, ki je ze probala celino in otok bolj priporoca celino Tunizije!

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tunizija
27.1.2010 15:20:18   
baguSka
organizator je bil pa Intelekta


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tunizija
27.1.2010 15:24:46   
talika81
midva sva bila pred 3 leti v Tuniziji. sicer nisva imela all inclusive, ker sva šla na safari.

bila sva na djerbi, v hotelu diar yasine. to je hotel s 3* in moram rečt, da sva bila zelo zadovoljna. je manjši hotel, ima svoj bazen (socer ne ne vem kako velik, ampak dovolj, da se malo naplavaš), hrana je bile raznolika, nihče se v enem tednu ni zastrupil, osebje je bilo zelo prijazno.
povsod moraš paziti na higieno in da piješ samo ustekleničeno vodo.
moj stric pa je bil v hotelu s 5*, pa se je že tretji dan zastrupil s hrano in preležal do konca dopusta.

tako da je čisto odvisno, kako naletiš in kakšno srečo imaš.

čistoča res ni bila na višku, ampak moram rečt, da so bile sobe solidna očiščene in urejene.

midva sva šla prek hrvaške turistične agencije atlas in imam zanje vse pohvale. imeli smo odličnega vodiča, ko smo bli na safariju, razkazal nam je mogoče še kaj več, kot je bilo nalrtovano. tako da midva sva imela zelo pozitivne izkušnje glede tunizije.


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tunizija
27.1.2010 15:34:27   
talika81
še to ... obvezno je potrebno imeti s sabo potovalno lekarno, v kateri je medicinsko oglje, linex, nekaj proti pikom mrčesa, hladilni gel, če te slučajno kaj piči, itd.

glede driske pa moram jaz povedati to, da sem jo pa jaz dobila, ko smo bli že doma. v tuniziji pa ne.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tunizija
27.1.2010 15:42:03   
witch
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: moja malenkost

Baguška, a je tok hudo če je manj zvezdic ali kaj? Kaj pa je potem lahko tok narobe, če so samo 3 zvezdice?


Lej sej to je ze splosno znano baje. Ampak jaz takrat ko sem sla, seveda se nisem pozanimala, tega nisem vedla.user posted image

Seveda je HUDO!!! Hrana in postrezba in oprema in VSE je veliko na nizjem nivoju kot jih ponujajo hoteli s 4*!!!

V nasem hotelu je melo npr 90% ljudi cel teden drisko! Ne zelim je nobenmu...

Jaz sem jo k sreci mela le cca 3 dni in lazjo obliko, ker sem RES pazila! Ampak drugim pa tud to ni pomagalo...



Odvisno kaj pričakuješ od vsega tam. Bila v Tuniziji v hotelu 2 in 3 zvezdic. Bilo je super. Jaz grem doma v gostilno jest in dobim drisko (katero imam par dni).. Če jem v gostilni gobe, ki niso sveže imam par dni drisko. Tak je - sem pač občutljiva. Naj povem, da hodim že 5 let med arabce na dopust (Tunizija, Djerba, Egipt, Maroko..) in prvo leto sem imela ful problemov, zdaj pa jih imam vedno manj. Ja in ne boste verjele, tudi doma je že boljše ko grem v gostilno jest.. Tako kot če bi se telo navadilo nekih tujkov (umazanije - ne vem). Aja moj ni imel nikoli problemov
Tako da jaz pravim:
- driska je, če imaš občutljiv želodec, v vsakem primeru - že zato, ker je hrana drugačna
- nekateri imajo drisko zaradi strahu
- in če veliko pričakuješ si zelo razočaran

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tunizija
27.1.2010 15:47:13   
Anonimen
Uuuu ... mi smo bili pa na maturancu v Tuniziji in smo se imeli jako fino (pa ne zdaj tega alkoholu pripisovat, prosim user posted image ) ... Samo na Džerbo (brez kakega safarija in to) jaz niti pod točko razno nebi šla, ker iz hotelske sobe do hotelskega bazena se grem lahko tut v Portorož sprehajat. Mi smo bili na celinskem delu ... najprej 4 al 5 dni safarija in smo šli z džipi do vrat Sahare, pa po sipinah smo se z njimi furali (čist adrenalinsko), kamele smo jahal, smo šli gledat tipične domorodske hiše pod zemljo pa v enem hotelu pod zemljo smo spali, pa par oaz smo skoz dal, pa amfiteater smo si ogledali in slano jezero ... potem smo imeli pa še 4 dni izležavanja v Hammamedu v hotelu. Hrana je bila povsod odlična in raznolika, sploh sladice so bile fenomenalne. So nam pa rekli naj ne jemo in ne pijemo ničesar kar nismo sami odprli. Pa tut če se hočeš ognit driski, potem si tut zobe umivaš z ustekleničeno vodo in ne s tisto iz pipe. Smo imeli pa vsi kaj za razkužit s seboj in nam ni nič falilo. Men je bilo res fajn, samo res pa je, da ne morš kar tako okrog hodit, sploh nam so rekli naj punce same ne hodimo same v mesto, da naj nas vedno kak fant spremlja.

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tunizija
27.1.2010 15:50:38   
baguSka
- driska je, če imaš občutljiv želodec, v vsakem primeru - že zato, ker je hrana drugačna
- nekateri imajo drisko zaradi strahu
- in če veliko pričakuješ si zelo razočaran


seveda.. al pa ce gres prvic na dopust tja!user posted image user posted image user posted image

glede pricakovanja pa: jaz jih nimam NIKOLI!! ce verjames al pa ne... nikoli vnaprej ne razmisljam kaj me caka in kako mora bit! ampak se sproti nekak odlocim al mi je vsec al mi ni... user posted image jst se npr tud zavedam, ce pise da je v hotelu klima, kar bi v Tuniziji nekak ze mogla bit pri 50 stopinjah, da se ta lahko tud pokvari, kar se velikim je, meni se pa k sreci ni.. so me pa zato druge 'malenkosti' mal zmotle.. ampak ja: mal muzke, mal dnarja!user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tunizija
27.1.2010 15:52:14   
baguSka
ne hodimo same v mesto, da naj nas vedno kak fant spremlja.


jst sm mela 2 zravn sebe, pa ni pomagal!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tunizija
31.1.2010 20:27:38   
mayci
Mi smo bili že trikrat na Djerbi, dvakrat s Kompasom, prvič pa z Intelekto in moram zelo pohvalit Kompas.user posted image
Bili smo v hotelu Djerba Holiday beach, 4*, imeli smo all inclusive, predvsem zaradi otroka.
Hotel je takoj ob plaži, postrežba super, hrana zelo dobra in prav nič enolična. Šli smo tudi na izlete, največ izletov sva naredila pred petimi leti, ko sva bila še sama, z otrokom pa pač njemu primerne..user posted image
Tudi na sprehod izven ograje smo šli, dve družinici, z dvema otrokoma, okoli pol desetih zvečer, se ustavili v mali lokalni trgovinici, hodili po ulicah, pa je bilo vse ok in nihče nas ni čudno gledal...user posted image
Za preventivo pred drisko smo vsi trije jemali tabletke Prolife, z mlečnimi bakterijami, jedli pa smo vse, tudi sadje in solate... Nihče ni imel težav.
Jaz imam z Djerbo zelo dobre izkušnje in ko bo naše malo bitjece, ki je zdaj na poti, malo zraslo, gremo gotovo spet tja na dopust (in definitivno tega dopusta ne moreš primerjati s Portorožem...).user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tunizija
1.2.2010 13:44:50   
dps1
mayci ta hotel imamo mi v mislih. sem dobila že dosti ++++++ mnenj zanjega.... upam da bo res ok. šli bi konec avgusta začetek septembra - pa me to zanima

RAMADAN  - koliko se pozna pri kvaliteti storitev - baje ni vsega na razpolago. ve katera kaj več o tem???

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tunizija
3.2.2010 22:32:39   
heli23
Mi smo šli lani in sicer prvi teden v juliju in je blo super! Sicer že zelo vroče ampak z hotelom smo bli res zadovoljni. Šli smo v hotel Lti Thalas sousse in je kompleks narejen nekaj kot hotel in nekaj bungalovov, bilo je res fino, hrana supser, plaža super, bazeni vglavnem zadovoljni in res priporočam!!!!

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tunizija
4.2.2010 13:56:00   
moja malenkost
heli23, mi gremo v ta hotel - v bistvu v bungalove z all inclusive. To je za nas idealno. Imamo v bistvu svojo mini hiško, zunaj prostor, smo v pritličju pa še all inclusive imamo. Zato smo se odločili za ta hotelček. Ker meni je drugače muka imeti eno majhno sobico nekje v x-tem nadstropju hotela.
Upam, da bo res fino.

pa pa

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tunizija
6.2.2010 10:23:51   
mayci
dps1, uživali boste, boš videla! user posted image Mi bomo Djerbo sicer letos preskočili, ker v avgustu dobimo še enega člana družine, bomo pa čez eni dve leti spet odleteli tja...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tunizija
7.2.2010 12:02:13   
heli23
moja malenkost, mi smo v tem hotelu bivali v bungalovu in imeli all inclusive, mislim pa da v tem hotelu druga kot all inclusive tak nimajo! Res je blo luštno to so vrstni bungalovu, maš mini terasico, z dvema stolčkama, bungalov je pa tud dosti velik glede na to kolko si not. Boš vidla da bo res luštno, majo tud urejeno svojo plažo z ležalniki in senčniki, na plaži bar kjer greš iskat pijačo kadar hočeš, dva bazena, vendar je drugi tako dejansko skrit med bungalovi da skor ne veš da je tam in se full pozna ker tud neke gužve ni tam. Tisti ko pa je pred hotelom pa je nabito poln in mislim da če si zjutraj ob petih, šestih z brisačo ne rezerviraš ležalnika s senčnikom da ga pol ne dobiš fraj. Vglavnem mi smo bli res full zadovoljni, niti ven nismo hodili, ker je bil sin star 17 mesecev, in je premali da bi z njim šli v puščavo na kamele, šli smo malo do mesta, sam tak nimaš kaj videt, ker je vse bolj bogo. Kdaj pa greste? Mi smo šli prvi teden v juliju in je blo že peklensko vroče, čez dan je blo 44-46 C, tak da smo se v tistih urah kr v bungalovu skrivali. Uživajte !

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tunizija
10.2.2010 13:15:06   
moja malenkost
Mi gremo v začetku junija, tako da bo upam še zmerno. Joj, komaj čakam zdaj ko si tako pohvalila user posted image .

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...




ime
nosečka sem

ali vam je všeč ime Lovro?

Da (55%)

Ne (45%)


Število vseh glasov: 198

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!