|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Turčija
7.6.2013 7:50:38   
pomar*ANČA*
odločitev padla, letos letimo v turčijo:)

ker pa prvič letiva z otrokoma, imam kar malce vprašanj.

brala sem da lahko voziček oddam stevardesi, je še vedno tako?

gremo v Alanyo, kaj je obevzno za pogledati, pa da je zanimivo otrokom (4 in 2 leti)?

kakšne so kaj pleničke? razmišljam da bi jih kar dol kupila, da ne nosim s sabo toliko krame.

kako je z vodo? tudi treba tako paziti kot v tuniziji ali egiptu?

potrebujem kakšno posebno prvo pomoč s sabo? seveda tiste osnovne stvari bodo, le zanima me, ali je kaj posebnega ki je fajn imeti s sabo.

če si izposodimo avto, verjetno je možnost tudi otroških sedežev?

seveda je vsaka izkušnja, napotek dobrodošel.
in preden dobim osoren post da naj oprašam na agenciji...ja tudi bom ,ampak drugače je če svetuje nekdo ki je bil z družino v turčiji kot pa vodiči.user posted image  

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Turčija
8.6.2013 10:43:10   
hubi
- Voziček še vedno vzame stevardesa. To povej že pri oddaji prtljage, da ti dajo gor listek.
- Za plenice ne vem, smo bili že brez.
- Vodo obvezno iz steklenice. Mi smo bili dvakrat, enkrat brez problema, drugič vsi s hudimi prebavnimi težavami. Obvezno vzemi asistenco zavarovanje in ne smeš iti v državno bolnico ampak privatno.
- Pri izposoji avta najameš še avto sedeže. Se da.
- Ogled je pa odvisen od tega, koliko se ti da in kdaj greste. Julij, avgust sta vroča za znoret. Mi smo šli na izlet, ki so ga organizirali zastopniki v hotelu. Najbolj mi je bila všeč ena reka, kjer so si Turki naredili počivališča za sedet pa kaj za pojesti se da naročiti (rek je en kup).

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
8.6.2013 11:06:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Turčija
10.6.2013 9:08:43   
petruska
v trgovinah v hotelih ali mestih se da dobit vse, kot pri nas
hoteli so v Turčiji res dobri, nimaš kaj skrbet, boste navdušeni, boste videli:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Turčija
11.6.2013 8:53:01   
Claudia13
voziček stavardesi, dol pa mislim, da lahko plenice kupiš, voda seveda iz steklenice oziroma plastenke, upam, da boste uživali :)

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Turčija
11.6.2013 8:55:13   
Hope2
Na rentacarjih ponavadi zmanjka avtosedežev ali pa so kaki zanič. Tak da če mislite rantat avto, si prej rezevirajte sedeže. Mi si vedno prej rezerviramo avto in avtosedež, da potem nimamo problemov. Vse naredimo prek neta od doma. Naše izkušnje z muslimanskimi državami- avtosedež je odveč, zato ga težko dobiš, če pa ga, pa je najslabše in najcenejše vrste.

Plenice dobiš 100%. Iz naših izkušenj, prinesla bi si tolk plenic, kot je noči na dopustu. Naš ni imel nikoli težav z nobenimi plenicami in smo vse sprobali, ko smo pa uporabili pampers delane v savdski arabiji, je dobil rdečo rit. Ponoči ko ima dolgo na sebi, naj ima raje preverjeno plenico.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 11.6.2013 8:57:57 >

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?