|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Turčija ali Tunizija
12.6.2007 13:53:49   
vika1
Eh,drage moje,ma dajte nama malo pomagat.Z možem se odločava,kam naj gremo na dopust.On pravi,da je lepše za otroke v Turčiji jaz pa pravim da v Tuniziji.Kaj pa pravite vi? Časa imamo samo še do jutri.PLIIIIISSSSS.

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 13:55:46   
Anonimen
turčija...100 %

(odgovor članu vika1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 14:02:38   
jana30
Turčija 100%,ampak ne za otroke, ker njim je itak vseenu, priporočam ju za vaju!

_____________________________

Carpe diem !


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 14:03:08   
Felicity
V Tuniziji še nisem bila - tako da Turčija!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 14:06:49   
tanikaa
Odvisno od termina. Julij in avgust nista za Tunizijo. Še najmanj za male otroke. Pasja vročina. In namesto morja maš toplo kopel, tak da se niti ohladiti ne moreš.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 14:18:47   
Olivija
smo bili v obeh državah in se mi zdi, da sta kr enakovredni glede turistične ponudbe, samo mi je pa Turčija bolj pri srcu, v glavnem zaradi  plaže, antičnih ostankov in šopinga user posted image .

Vedno sva pa imela zraven otroke (vsaj enega) in otroci so se imeli povsod fino. Ana še zdaj obvlada vse tiste pesmice in plese, ki se jih je tam naučila.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 12.6.2007 14:19:46 >

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 15:27:22   
fragola
Jaz bi tudi predlagala Turčijo, tudi sama grem letos tja. V Tuniziji sem bila dve leti nazaj, ma meni ni blo bogvi kaj. Mi smo bli na Djerbi. Od prjatlce pa sem slišala same pohvale od Turčije in tud ona je šla s tamalo.

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 17:17:03   
dudi2006
Jst sm tut za Turčijo (men je blo super)! Mi smo tud bli na Djerbi pa nism bla lih zadovoljna... Znotraj kompleksov (turističnih, hotela) se počutiš kot v raju, ko greš pa mal vn je pa katastrofa....nebi vedla pa kako je na celiniuser posted image  

_____________________________

3+1=;)

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 17:31:43   
Nogavica
Midva sva bila na Djerbi in v Turčiji in bi na Djerbo šla kar vsako leto, v Turčijo pa nikoli več.
V Turčiji je zelo odvisno v kateri del države greš - midva sva imela nesrečo pri izbiri (bila sva v Alanyi), v agenciji pa tudi niso bili v veliko pomoč glede tega.
Kar se pa vročine tiče - tudi v Turčiji je bilo avgusta 46 stopinj (isto kot na Djerbi), pa je nama bilo na Djerbi tisto vročino veliko lažje za prenašat, ker ni toliko vlage.
Glede šopinga - itak v obeh državah barantaš, tako da je veliko odvisno od tebe, so se pa meni na Djerbi zdeli trgovci veliko manj vsiljivi kot pa Turki (spet odvisno od predela države), pa nekako mi je bil material za nakupovanje bolj všeč na Djerbi (v Turčiji je bilo za moje pojme preveč plastike in "originalnih" športnih in modnih znamk oblačil - odvisno od okusa pač, jaz sem bolj za rutice, keramiko, nakit).
V Turčiji mi je šlo na živce tudi to, da je bila preplavljena z ruskimi turisti, katerim se je VSE podrejalo (receptorji v hotelu so govorili tekoče rusko, o angleščini in nemščini pa niso imeli pojma; vsepovsod se je vrtela ruska glasba; v hotelih so imeli večerne animacije samo za Ruse...).
Aja, meni tudi Turčija izven hotelskega kompleksa ni bila bogvekaj user posted image . Če dobro pomislim, je bil cel hotel in hotelski kompleks v primerjavi z Djerbo mimo (ampak dobro, to je spet odvisno v katerem hotelu si).

Skratka, jaz "glasujem" absolutno za Djerbo.

< Sporočilo je popravil Nogavica -- 12.6.2007 17:35:08 >


_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu dudi2006)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 17:44:23   
nejcko
Turčija.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 18:44:06   
Anonimen
Turčija definitivno. Sem bila tam 3 leta nazaj, in so imeli za otroke pravo kraljestvo. Poglej pod hotel Kaya Belek. ZAKON, pravim ti. CEna je pa bila za all Inklusiv in za letalo enaka, kot ko sva leto prej šla na Hrvaško polpenzion user posted image .

Tekoče so pa govorili nemško, angleško, rusko. ZA otroke so imeli prav posebej hiško zgrajeno s ful animacijo, še postelje so imeli za deco, in so lahko tam prespali kao vrtec varianta. Bilo pa je tudi ogromno odrasle animacije.

< Sporočilo je popravil Paštetov kruh -- 12.6.2007 18:46:28 >

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 19:50:19   
Anonimen
Na Kitajskouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 19:55:00   
rija
Nekaterim bi bilo dovolj do Ormoža.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 19:56:17   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image Rija smiri živceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 19:57:30   
rija
Mojim ne manjka nič.

Kak je pa kaj s tvojimiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 19:58:48   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image bolje nebi moglo bit.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 20:04:37   
tanikaa
MIR V KURNIKU!!!!

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 20:06:32   
rija
ja, mama kura user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 20:07:38   
tanikaa
Ti ge že dan mamo kuro. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 20:09:01   
Anonimen
Te pa kvoučkauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 20:26:32   
tanikaa
Tebi pa kvaučko. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 21:20:02   
Olivija
šoping je pa res dober vTurčiji. Julija zdaj ravno nosi fake Miss sixty kabojke iz Turčije in je prava frajerka user posted image . Moji rdeči čevlji so pa tudi še vedno povsod pohvaljeni. Na Djerbi za kupit ni bilo nič. Na barantanje smo se pa zdaj navadili.

Turčija ima  res ogromno zgodovinskih ostankov in  nekega dne bmo šli tudi Trojo pogledat, moram samo še ugotovit ali bomo štartali s kakšnega grškega otoka ali pa iz Turčije, pa Istanbul bo tudi še prišel na vrsto...

Sem našla zadnjič turške prospekte v službi in zdaj sem čisto navdušena, evo reklamo pa res znajo narest .

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2007 21:55:08   
viv_
Kaj ma pa šoping veze z dopustom? user posted image

Drugače pa, v Tuniziji še nisem bila... V Turčiji sem bila pa en mesec in bi šla takoj nazaj. Čudovita dežela, prijazni ljudje... Sploh vzhodni del države, ob Iranski in Armenski meji je krasen. Pa tudi obmorski kraji - južni del - je lep. Vredno je pogledat Efes, Olympos (meni najljubši kraj na svetu - takoj bi šla tja v eno drevesno hišico), Chimaera... Turčija je res zakon!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Turčija ali Tunizija
13.6.2007 11:51:13   
Olivija
pri meni je ponavadi vsako potovanje povezano tudi z nakupovanjem, taka sem. Celo v Alexandriji sem našla en krasen butik, tudi na Sinaju sem našla krasne poletne oblekice, da ne bi omenjala nakupovanje v Londonu... ah kaj morš, eni smo pač bolj potrošniško usmerjeni in ne boš verjela ob tem mi uspe tudi še kakšno drugo stvar pogledat in ob tem uživat user posted image  ...



< Sporočilo je popravil Olivija -- 13.6.2007 11:56:59 >

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Turčija ali Tunizija
13.6.2007 12:08:28   
kofetek2010
Olivija - tebi predlagam Dubai user posted image user posted image user posted image


drgač pa mene Turčija sploh ne mika user posted image   teroristični napadi, potresi pa to user posted image   zgleda, da sem čudna, zlo čudna user posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najboljši slovenski ranči za družine
Preverite seznam najboljših slovenskih rančev za družino po regijah, ki smo si izposodili na spletni strani Kamzmulcem.s...
Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?