|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Turistične agencije
14.1.2008 16:59:20   
Anonimnica
Oj!

Mene pa zanima, katere turistične agencije priporočate recimo za potovanja, izlete, počitnice?

Je pač tako, da z možem nikoli do zdaj nisva kaj dosti potovala, sva ves denar vlagala v hišo, zdaj pa je prišel čas, ko bi si rada ogledala malo sveta. Najprej bi seveda začela z Evropo.
Nisva pa tipa človeka, ki bi si upala iti kar na lastno pest.
Niti ne poznava kaj dosti turističnih agencij in njihovega slovesa.

Vidim, da ste nekateri pravi strokovnjaki za potovanja,  nama lahko pomagate? Katero agencijo izbrati?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Turistične agencije
14.1.2008 17:29:04   
pilar28
user posted image brez dvoma Relax.

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Turistične agencije
14.1.2008 17:35:40   
Anonimen
Z Relax-om imam same dobre izkušnje. Je bilo še vedno vse ok pa še dragi niso.

(odgovor članu pilar28)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Turistične agencije
14.1.2008 17:38:58   
Primoza
Ker se je že začel veseli čas iziranja počitnic sem obnovil temo, ki je vsako leto pripeta na vrhu "slabe izkušnje s turističnimi agencijami". Tam je v mojem sporočilu objavljen link, kamor se izplača klikniti in prebrati nekaj izkušenj s TA, ki jih je zbrala Zveza potrošnikov.

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Turistične agencije
14.1.2008 19:45:55   
Anonimen
Soncek... preverjeno zelo uredu.user posted image

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Turistične agencije
14.1.2008 20:44:29   
Maco
Pri nas pa je po dosedanjih izkušnjah na 1. mestu Kompas, drugi je Globtour in nato daleč za njimi Relax, s katerim ne gremo nikamor več.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Turistične agencije
14.1.2008 22:40:46   
bilbo
Odvisno kam želiš, drugače Sonček, Kompas, Globtour

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Turistične agencije
15.1.2008 7:57:05   
ella2006
MI vedno potujemo preko tujega operaterja (gulet, fti, tui, neckermann). Vse njihove aranžmaje pa dobiš pri nas napr. na Sončku,...
Tuji operaterji imajo ponavadi zakupljene tudi boljše hotele.

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Turistične agencije
15.1.2008 12:57:39   
helloKitty
IZVIRNO SPOROČILO: ella2006

MI vedno potujemo preko tujega operaterja (gulet, fti, tui, neckermann). Vse njihove aranžmaje pa dobiš pri nas napr. na Sončku,...
Tuji operaterji imajo ponavadi zakupljene tudi boljše hotele.


Se strinjam. Drugače pa Globtour.

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Turistične agencije
15.1.2008 13:18:41   
binica
Globtour user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Turistične agencije
15.1.2008 14:14:22   
Saskia02
Če greš na potovanje je več kot od agencije odvisno od vodiča.
 
Prijatelji so šli za prvomajste s Kompasom po reki Ren. Zares enkratno potovanje, niso si mislili, da bo tako super. Vsega je kriv vodič, ki je bil enkraten.
 
Naše prve počitnice v tujini so bile v Grčiji. Šli smo Kompasom na Santorini. Vodička je bila Drita Mahne, fenomenalna ženska, s Kompasom smo šli na vse izlete samo zato, ker smo vedeli, da bo zanimivo. Naslednje leto smo šli  tudi s Kompasom, na Rodos. Vodička (neka Mojca) pa kot bleda senca Drite. Če bi šli prvo leto s to Mojco bi bili nad Grčijo čisto razočarani.
 
Počitnikovali smo tudi z zloglasno Intelekto. Tisto leto so ravno uvedli Džerbo in mi smo bili njihova druga skupina. Vodička Gordana Slemenik (ali nekaj podobnega). Ful dobra vodička, ni da ni vedela. Z Intelekto smo šli še 2x in obakrat vodičev nismo nič rabili, ker smo se sami dosti bolje znašli. Niso bili pa slabi, navadno imajo eno boljšo in resnejšo vodičko ter 2 študentki.
 
Globtour (Egipt): na prvem informativnem sestanku nam je razlagala kot navita, ko sem pa postavila vprašanje malo izven pa ni vedela nič. Res je, da se jaz pred počitnicami zelo pripravim, ampak ona mora biti pripravljena še bolje. Razočaranje torej.
 
Atlas – smo imeli eno luštno vodičko, ki se ni preveč znašla. Malo je znala Turško ampak jo sploh niso kej dosti šmirglal. Ful so bile zamude (smo skoraj zamudili letalo za domov, ker ni bilo avtobusa). Govorila je Hrvaško, mene to ni motilo, hčerko pa zelo. Na jezikovne težave lahko naletiš tudi pri Guletu!!
 
Če te zanimajo bolj potovanja kot počitnice izven Evrope pa z Oskarjem.
 
 
 
 

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Turistične agencije
15.1.2008 18:29:28   
taši84
vsekakor sonček. dost poceni in zelo sva bla zadovoljna. plačuješ po obrokih.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu Saskia02)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Turistične agencije
15.1.2008 18:31:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Saskia02

Če greš na potovanje je več kot od agencije odvisno od vodiča. 


To pa res, sploh če hodiš na izlete.

Meni je kul tudi Alenka (ne vem priimka) od Tao agencije.

(odgovor članu Saskia02)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Turistične agencije
15.1.2008 22:16:03   
plenicka
Vsekakor preveri Primozev link in pojdi na stran Zveze potrošnikov Slovenije preveriti situacijo. Moje mnenje (in izkušnja) je, da se agencije razlikujejo v glavnem po tem, kako rešujejo morebitne reklamacije...govorim o zelo utemeljenih...

Pa srečno na poti!

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Turistične agencije
19.1.2008 21:12:15   
Anonimen
Midva z možem sva zelo zadovoljna s turistično agencijo TA Viking, še posebej z njihovo vodičko Minko Kahrič. Ponudila bo vse tisto kar je zapisano v programu potovanja in še poskrbela za kakšno presenečenje. Je pa res, da po Evropi ne vodi. Njene so bolj eksotične destinacije (Peru, Bolivija, Brazilija, Tajska, Vietnam .....)

(odgovor članu plenicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Turistične agencije
20.1.2008 10:21:20   
bamby
Intelekta mi je zelo dobra agencija, namenjena predvsem za počitnice malo manj turističnih destinacij (grških otokov, Malte .......)  So zelo profesionalni v tej stroki, gostu pa so pripravljeni ponuditi veliko informacij in ti tudi zrihtajo marsikaj, če se pri njih pozanimaš. Fakultativni izleti so tudi vsi vodeni v slovenskem jeziku in z  lastnim avtobusom.
S to agencijo bi se še vedno odločila letovati!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Turistične agencije
23.1.2008 16:42:53   
sanca
hej mi že potujemo z agencijo kompas 11 leto,vsa potovanja so bila čudovita,vedno se zavzamejo za stranko,in točno vem kaj me čaka na destinaciji ki sem jo izbrala.uživaj user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Turistične agencije
27.1.2008 22:19:33   
barbarka
Moje izkušnje z agencijami so bile dobre do lanskega decembra, ko so me močno razočarali pri agenciji VARD Celje. Groza! Z njimi nikamor več!

(odgovor članu sanca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Turistične agencije
28.1.2008 10:56:27   
lev76
IZVIRNO SPOROČILO: barbarka

Moje izkušnje z agencijami so bile dobre do lanskega decembra, ko so me močno razočarali pri agenciji VARD Celje. Groza! Z njimi nikamor več!


Če je šlo za Egipt-Hurgado imamo isti primer.Živa groza. S tem, da smo mi odpovedali že pred odhodom zaradi bolezni. Naše zadeve za agencijo Vard ureja Sonček.Tako, da obema agencijama negativne točke z moje strani.

(odgovor članu barbarka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Turistične agencije
1.2.2008 19:09:04   
petrazg
Če želite imeti mirne počitnice, dobre vodiče, dobro organizacijo, nastanitev v plačanem hotelu, prijazno besedo, normalen dialog pri reklamaciji, potem NIKDAR ne potujte z agencijo VARD (vodiča Simon Gregorin in Katrina Kerk) iz  Celja!!!

Vse ostale agencije s katerimi smo potovali do sedaj pa si zaslužijo vse pohvale - Sonček, Kompas, Globtur, Ilirika, Tiu, Neckerman...


_____________________________

26.5.2007 naju je s svojim rojstvom osrečil ANŽE... najina sreča in največji ponos...
7.5.2009 smo dobili še enega sončka... LUKA je njegovo ime...

(odgovor članu lev76)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Turistične agencije
1.2.2008 23:20:13   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Intelekta mi je zelo dobra agencija, namenjena predvsem za počitnice malo manj turističnih destinacij (grških otokov, Malte .......)  So zelo profesionalni v tej stroki, gostu pa so pripravljeni ponuditi veliko informacij in ti tudi zrihtajo marsikaj, če se pri njih pozanimaš. Fakultativni izleti so tudi vsi vodeni v slovenskem jeziku in z  lastnim avtobusom.
S to agencijo bi se še vedno odločila letovati!


se strinjam. sva letovala preko njih 4x in vedno je bilo vse super, super.

ko pa je pri njih zmanjkalo zanimivih destinacij pa definitivno sonček.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?