|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Učiteljice, vzgojiteljice...
2.10.2005 9:53:27   
Anonimen
...kako ste "vašim" otročkom v razredu, v skupini povedale in razložile, da pričakujete dojenčka?

Jaz sem kar do 4 meseca bila "modro tiho"user posted image . Potem pa mi je trebušček začel rasti in odločila sem se, da jim nekega zimskega jutra razložim, da bom dobila dojenčka. Otrokom ne moreš to kar naravnost reč...počasi in previdno ter skrivnostno sem jih zbrala na preprogi. Rekla sem jim, da imam za njih eno majčkeno skrivnost, ki pa mora biti samo naša in jo moramo čuvati, da ostane samo v našem razredu.user posted image  To sem seveda rekla samo zato, da bi bila napetost in pričakovanje še večje. user posted image  Saj veste, kakšni so šestletnikiuser posted image user posted image user posted image  
Enega od učencev sem še enkrat poslala preverit, če so vrata učilnice zaprta, da res skrivnost ne bo ušla ven user posted image user posted image user posted image
In potem so vsi z napetimi ušesi in učki čakali, kaj jim bom povedala. Povedala sem jim, da bom takrat, ko bodo oni končali prvi razred rodila čisto pravega majhnega dojenčka, ki je zankrat še varno spravljen v mojem trebuščku. Zdaj je še majhen in pridno papa, da bo zrasel in prišel na ta svet tako, kot so prišli oni. Otročkom so se navdušeno iskrile oči in vsi so zaploskali in zakričali: "Jeeeeeeeee!" Natoi so se zagledali v moj trenušček in prvi komentar je bil: "Ja kje ga pa imaš, saj imaš čist normalne hlače oblečene!" user posted image user posted image user posted image  
Nato so sledili še drugi komentarji. Fantje so seveda navijali za fanta, punce za punčko.
NAjbolj prisrčen komentar učenke pa je bil: "Ja Kristina, zdaj se boš pa moral postrič, ker imajo mamice kratke lase!"user posted image user posted image user posted image

In da ne boste mislili, da je naša skrivnost kam odšla. Čuvali so jo cele tri dni, nato pa so bile govorilne ure. Si lahko predstavljate, kako so me mamice previdno spraševale in čestitale za naraščaj.

Prisrčno, a ne? user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Učiteljice, vzgojiteljice...
2.10.2005 9:58:56   
lenika
Ja Kristina, mene nekaj podobnega še čaka v drugem razredu, torej pri sedemletnikih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Učiteljice, vzgojiteljice...
2.10.2005 11:34:06   
jota
Joj! Ful prisrcno. user posted image Jaztud poučujem prvi razred in se ne vem, kako naj jim povem. Zapustila jih bom namreč v začetkumarca. Pa me niti ne skrbi za tamale, ker vem da bodo noro veseli. Bolj me skrbi zaradi staršev.user posted image No ja, bo že nekako.

Uživajte, pa čeprav je tak dan.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Učiteljice, vzgojiteljice...
2.10.2005 14:50:48   
lex
Moji otroci so slišali od staršev, ker sem zanosila proti koncu šolskega leta in sem v bistvu bila na morju ko je cela Vuzenica (iz)vedela, da sem user posted image . Najbolj mi je bilo srčakono, ko smo šli na sprehod in me je ena punčka vprašala, če ima moj dojenček dudo v trebuhu. Pa vseskozi me je spraševala, če spi. Potem pa je prišla na idejo, da bodo tudi oni dobili dojenčka in res sedaj bosta z mojim Aleksom sošolca.user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu jota)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Učiteljice, vzgojiteljice...
2.10.2005 15:11:05   
Anonimen
Oooo, kako luštno. Še nekaj, Kristina. Sem gledala tvoj slike in moram reči, da je mali ravno v stadiju, ko so res samo še pojest. Super slikice.

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Učiteljice, vzgojiteljice...
2.10.2005 23:15:27   
Anonimen
Kristina, tudi jaz sem jim povedala, da imam eno skrivnost, ampak da jim je še ne morem povedat kar takoj, za kaj se gre. To so bili že malo večji otroci, stari 9 let. Potem sem jih pustila v pričakovanju nekaj dni, da so me vsak dan hodili spraševat, kaj je moja skrivnost.

Malo pred božičem sem jim povedala, da bom dobila dojenčka. Otroci so bili navdušeni. Ker sem vedela, da bom imela pri SND uro o tem, kako rastejo otroci, smo se pogovarjali, kako otroci rastejo v trebuščku. Spraševali so me, kako je velik (takrat je bil 5 cm) in to hitro izmerli na ravnilu. Potem so ne vsak dan spraševali, če je že kaj zrastel... Na žalost tega razreda nisem imela več dolgo po tistem, ker sem imela rizično nosečnost. user posted image

So pa bili naslednje leto toliko bolj veseli, ko sem jim prinesla Davida pokazat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Učiteljice, vzgojiteljice...
4.10.2005 12:00:18   
Urša
Luštno, ja!user posted image
Jst sm jim pa povedala, ko smo imeli ravno temo o družini. Smo se učili o družinskem drevesu, pa sm na tablo lepila slike svoje družine, potem pa s kredo na naslednjo vejo narisala dojenčka. So tko debelo gledal! user posted image  Potem sem jim povedala, da je to moj dojenček, ki je še v trebuščku. To je bilo veselje! "Ja kako, sej še nisi nč debela!"
V nadaljnih tednih sem jim mogla s tavelikim ravnilom kazat kolko je že velik...
In če še niste vedele, nekaj poučnega za vas: Ko smo se pogovarjali o UZ, sem zvedela, da se not vidi punčka, če ima dolge lase, če pa kratke, je pa sigurno fant.


_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?