|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   UROLOG
19.1.2005 10:38:48   
zoja
SE OPRAVIČUJEM ZA NAPAKO
Neposredna povezava do sporočila: 1
   UROLOG
19.1.2005 10:40:27   
Anonimen
Pa je treba zato še en post odpret? Saj bi se lahko pod spodnjim.

(odgovor članu zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   UROLOG
19.1.2005 10:50:12   
zoja
:)-A KAJ STANE?NE SE RAZBURJAT.LEP DAN ŽELIM

(odgovor članu zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   UROLOG
19.1.2005 10:53:36   
kimi
Zoja RR tema ima potem zelo veliko dela in so kar precej jezni, če se odpira preveč novih brezveznih tem,k er potem tisti ki so res potrebni pomoči ne pridejo na vrsto in se jih potisne na drugo stran. Pa saj se zgodi jaz sem enkrat 3 odprla pa sem jih slišala;).

(odgovor članu zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   UROLOG
19.1.2005 10:53:48   
kimi
Hotla sem napisat RR team

(odgovor članu zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   UROLOG
19.1.2005 11:10:12   
zoja
OK.VSE RAZUMEM, AMPAK VSE SE DA POVEDAT NA MALO BOL LEP NAČIN. NI POTREBE, DA SE KAR TAKOJ NEKDO ZADIRA.:grrr:A NI RES?PAČ NISEM VEDELA IN BOM OD ZDAJ NAPREJ BOLJ POZORNA:).PA HVALA ZA OPOZORILO.
AMPAK ŠE VEDNO POTREBUJEM ŠT. UROLOGA.A JE NIMA NOBENA?

(odgovor članu zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   UROLOG
19.1.2005 11:17:22   
Anonimen
Ja, kdo se pa zadira? Samo ti, ko pišeš z velikimi črkami. Nismo gluhe, ni treba vpiti. Ne št. pa nimam, morda je kje v kakšnem imeniku? Ta čas bi jo verjetno že lahko našla.

(odgovor članu zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   UROLOG
19.1.2005 11:34:16   
zoja
NAJLEPŠA HVALA ALBINA.ZELO SI PRIJAZNA:rozica:
VEŠ,NISEM KRIVA,DA IMAŠ SLAB DAN.MOGOČE PA TI LAHKO KAKO POMAGAM?:zmeden:

(odgovor članu zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   UROLOG
19.1.2005 11:44:28   
Anonimen
Sploh ne, odličen, zasnežen dan.Jupi!

(odgovor članu zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   UROLOG
19.1.2005 13:28:31   
kimi
Zoja nihče se ne razburja le opozorimo te, da jih ne boš poslušala:)-. Urolog-probaj na googla-iskalnik vpisati urolog ti bo že kaj našlo verjetno.

(odgovor članu zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?