|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ultiva na Jesenicah?
11.12.2007 15:26:39   
petra05
NISEM NIKJER ZASLEDILA TE TEME..ME ZANIMA ČE KATERA VE ČE IMAJO ULTIVO TUDI NA JESENICAH,EA VEM DA JE ZASTONJ ZA ULTIVO PA NEVEM.PROSIM ČE MI KATERA LAHKO POMAGA GLEDE TEGA VPRAŠANJA.
PDP 1.2.2008user posted image



< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 17.12.2007 21:21:28 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ULTIVA NA JESENICAH??
11.12.2007 16:12:07   
Lunca1
kolikor jaz vem je ni, imaš jo pa v Kranju

(odgovor članu petra05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ULTIVA NA JESENICAH??
11.12.2007 18:20:50   
tomca
Kaj pa je to ultiva?

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ULTIVA NA JESENICAH??
11.12.2007 18:44:10   
akaj
na Jesenicah je ni. Je pa tko, z ultivo bolečino samo "lovijo", EA pa drži dlje časa.

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ULTIVA NA JESENICAH??
11.12.2007 19:30:55   
petra05
akaj,ja sam me mal skrbi k ti dajo kar v hrbtenico EA kaj pa če ti kakšen živc zadanejo pa maš ful posledice a je možno??a moraš res pol skos pri miru ležat pa nič glave dvigovatuser posted image


(odgovor članu akaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ULTIVA NA JESENICAH??
11.12.2007 19:44:04   
akaj
ej ni panike. meni je anestezist razložil vse, ker me je skrbelo enako kot tebe. je pa tko, 100% ni nič.. samo če bi jaz normalno rodila bi tudi z EA.
Na Jesenice greš mislim da lahko vsak torek na posvet o EA, da ti povejo + in -.

(odgovor članu petra05)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ULTIVA NA JESENICAH??
12.12.2007 21:42:47   
izgubljena_ovcka
Tole se sicer ne nanaša direktno na porod z ultivo, se mi pa zdi brezveze odpirat za vsak drekec novo temo...

Samo vprašanje... a se da na Jesenicah rodit recimo na stolčku ali pa kleče, čepe, kakokoli drugače? Mislim s tem ali te vedno prisilijo ležat na hrbtu ali se lahko obrneš kakor hočeš? Pa če se da okol hodit tudi potem ko ti odteče voda? Baje je kao nevarno zaradi popkovnice, da bi zašla v porodni kanal in bi user posted image  ostal brez kisika in podobno ampak vsaeeno sem firbec. Pa še to... a ti našopajo umetne popadke takoj ko se kao ne odpiraš dovolj (če je situacija pač taka) a ti dajo prej možnost da se recimo daš v vertikalni položaj in da ti gravitacija pomaga. Velikokrat slišim da če maš kakršnekoli khm malo bolj "alternativne" želje (da ti pač standardne srednjeveške metode ne ležijo) da te znajo nazjat in rečt da oni pa že vejo kaj je najboljš in da moraš bit tiho in ležat kot pridno malo dete.

(ja, sem komplikator in to obupen ampak rodila bom prvič in sem mal paranoična) user posted image

Ja, pa hvala lepa in en lep pozdrav vsem!

(odgovor članu akaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ULTIVA NA JESENICAH??
12.12.2007 22:48:11   
katra55
Ja na jesenicah se da izbirati položaje, če imaš srečo dobiš ta novo posteljo, ki jo lahko naštimaš kakor ti paše in omogoča različne položaje. Imajo pa tudi žogo na kateri lahko sediš.
Ko ti odteče voda ne smeš več okol hodt, ker ti lahko popkovina zdrsne.
meni so umetne popadke našopali takoj, ker sem imela svoje zelo šibke in neredne.
Kar se tiče "alternativnih" želja mislim, da je odvisno katero babico boš imela pri porodu. Lahko si tudi prineseš kakšen CD z glasbo, ki te pomirja.
Srečno!

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?