|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Upanje
27.6.2006 15:42:08   
zorica

No ker se mi zgleda že malo rola od same želje pouser posted image sva z mojim dragim šla k enemu zeliščarju.Pride pa enkrat na mesec v Slovenijo in to ravno v naš del, in baje je ful dober.Od moževega sodelavca sin je imel astmo in ga je pozdravil, pa še za eno par jih vem.

No nima veze, v glavnem sva šla.In kaj pove?Meni nič, tebi nič da so moževi spermiji prepočasni.Enako stvar (da je pri možu nekaj malega narobe )mi je enkrat že povedala vedeževalka.Tako je nekaj zapisal na list papirja in nama naročil da morava vsak spiti na dan liter žalbljovega čaja, notri pa mora biti ta listek.To morava piti mesec dni, zadnji dan pa listek prekuhati in sežgati.Nato se spet oglasiva pri njem.

Ja saj vem, verjetno se sedaj smejete ampak poskusiti ni greh.Ja računa pa ta človek nič.Potuje pa po relaciji Sarajevo, Zagreb, Graz in Dunaj.Tu ma enega kolega, zato se tu ustavi enkrat na mesec.Ima pa nenormalno gužvo.

Tako, sedaj imam spet malo večje upanje, da bo pa mogoče uspelo kaj prej kot bom oktobra naročena v MB.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Upanje
27.6.2006 15:46:24   
šnucika
Moje mnenje je,da je v času načrtovanja,pričakovanja...vse dovoljeno...vse vraže in čire čare-le,da ne škodijo!user posted image

Edino,kar me moti je žajbljev čaj!Ker če v tem času zanosiš in ga še vedno piješ,saj je fetotoksičen-to opozorilo piše na žajbljevem čaju iz lekarne in ga nosečnice NE smejo piti!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Upanje
27.6.2006 15:49:32   
zorica

Jaz sem čaj kupila v lekarni in nič ne piše, sem šla še enkrat pogledat.



(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Upanje
27.6.2006 15:51:20   
šnucika
zorica-tule je link za žajbljev čaj iz lekarne LJ

http://www.lekarna-lj.si/070_storitve_izdelki/izdelki_farmacevtsko/0140/0040

tudi piše,da je toksičen!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Upanje
27.6.2006 16:04:36   
zorica


Šnucika hvala ti na tako hitrem odgovoru.Bova pa ga še vseeno dalje pila, saj ne verjamem da bom ravno sedaj zanosila.Za teden dni pride user posted image , ki bo na obisku skoraj teden dni in bosta dva tedna že za nama.In če so njegovi vojaki res slabi itak samo tako ne bom mogla zanositi.Morava probati še to.

Saj tudi on ni rekel, da bom po tem čaju zanosila, ker greš skoz nek proces.Naslednjič ko prideva, nama bo dal ziher kaj drugega.Dobro pa je to, da sedaj nisem več tako sfiksirana na drug teden, ko pride user posted image in ne bom tako razočarana,...Ker sem nekako notranje pripravljena da pride.



(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Upanje
27.6.2006 16:07:00   
LuLuna
IZVIRNO SPOROČILO: zorica


Meni nič, tebi nič da so moževi spermiji prepočasni.Enako stvar (da je pri možu nekaj malega narobe )mi je enkrat že povedala vedeževalka.




Nič ni lažjega, kot narediti spermiogram in se na ta način prepričati v resničnost takšnega ugibanja.
Če se izkaže, da je res, kar pravi možakar potem, v pomanjkanju kakšne boljše ideje, lahko poskusita tudi pitje čaja z magičnim sporočilom :)

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Upanje
27.6.2006 16:07:16   
šnucika
Da te potolažim...jaz sem v nosečnosti jemala tablete za alergijo,ki jih sploh ne bi smela..kao...ampak je bilo nevzdržno!
pa je bilo vse O.K.-predpisal pa mi jih je  moj G,ker moja osebna zdravnica ni hotela.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Upanje
27.6.2006 16:18:59   
zorica

LuLuna saj se strinjam s tabo.Sva se skoraj mesec nazaja naročila v MB pa so naju naročili šele okrobra.Do takrat pa je še daleč.



(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Upanje
27.6.2006 16:27:15   
KIRA
zorica, jaz ti povem dosti bolj učinkovito metodouser posted image : seks na vsake 3 dni, da si mož opomore, kupi si ovulacijski test, pred seksom pa naj obvezno spije kavo s kofeinom, pol naj pol ure počaka, pol pa hopa-cupa. pa bo.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Upanje
27.6.2006 16:31:51   
LuLuna
Če je tako, potem res nimata kaj izgubiti.
Sem pa mislila, da je spermiogram mogoče opraviti brez daljšega čakanja in da sama preiskava ni draga. Kaj pa, če bi to preiskavo naredila privatno?

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Upanje
27.6.2006 16:45:00   
zorica

Kira to s kavo pa res prvič slišim user posted image user posted image user posted image .

LaLuna to da bi si sam plačal spermiogram tudi ni slaba idea, ampak sva se odločila da narediva vse preiskave naenkrat, je tudi mojemu lažje.

Saj vem da je to vraževerje neumno, me pa zabava,...In kot sem že napisala, poskusiti ni greh.



(odgovor članu LuLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Upanje
27.6.2006 16:58:25   
KIRA
ja, vem. tega dosti ljudi ne ve. nama je povedal dr. , ko sva hodla na IVF. ti pa ne morem zagotovit da bo 100% delovalo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Upanje
27.6.2006 17:34:42   
LuLuna
Seveda ni greh poskusiti!
Ko pa veš, da spermiji potrebujejo 92 dni za obnovo in da tisto kar užiješ danes bo imelo učinek šele po treh mesecih je logično, da po enem mesecu še ne more biti rezultata...
Čez tri mesece pa je itak že oktober... Zakaj potem ne izvedeti dejstva že danes?
To pa je hkrati tudi način, da oktobra še enkrat preverita kakovost sperme (če bo sploh potrebno) in se prepričate v dejansko učinkovitost zelišča in magije!

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Upanje
27.6.2006 17:51:29   
zorica


Lahko pa se zgodi čudež in bom oktobra že user posted image .Kdo ve, včasih je potrebno enostavno verjeti.

Ne - sedaj pa zares.V prvi vrsti sem šla zaradi tega ker imam multiplo sklerozo, to z bebico je bilo šele na drugem mestu.
Vem da za MS ni zdravila, me pa tolaži da pa mogoče,...mogoče obstaja upanje, ki presega zdrav razum.Upam da me sedaj razumete, zakaj sem se oklenila tega zeliščarja, ker so mi doktorji itak rekli, da se naj enostavno sprijaznim.In lepo se sliši če ti nekdo reče, da pa ti "mogoče"lahko pomaga.Že tisti en procent mi veliko pomeni.



(odgovor članu LuLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Upanje
27.6.2006 18:05:14   
Pandica


Ko pa veš, da spermiji potrebujejo 92 dni za obnovo in da tisto kar užiješ danes bo imelo učinek šele po treh mesecih je logično, da po enem mesecu še ne more biti rezultata...


LuLuna,

a mi lahko to prosim malo bolj razlozis user posted image  

Hvala in lep dan

(odgovor članu LuLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Upanje
27.6.2006 19:00:13   
kapica
Zorica, jaz bi na tvojem mestu isto naredila. Pa naj je vrazevernost, magija al pa kaj drugega, sploh ni vazno.
Pa tudi ce na psihi deluje, je ze veliko, ce vaju to pripelje do vajinega cilja.

Sem pa jaz tudi slisala,da je en ko tako potuje naokrog in nic ne zahteva za placilo.

Tako da vidva kar verjemita v to, da bo po tem uspelo, kaj ves, mogoce pa res.

Drzim pesti!

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Upanje
28.6.2006 11:56:40   
LuLuna
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica



Ko pa veš, da spermiji potrebujejo 92 dni za obnovo in da tisto kar užiješ danes bo imelo učinek šele po treh mesecih je logično, da po enem mesecu še ne more biti rezultata...


LuLuna,

a mi lahko to prosim malo bolj razlozis user posted image  

Hvala in lep dan


Poglej tale link:
http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=86630&t=86603

Sicer je to dobro vedeti zlasti takrat, če moški jemlje zdravila, ki vplivajo na spermije, ali v primeru bolezni...

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Upanje
28.6.2006 12:36:52   
x_srečka_x
Jaz te tudi lahko potolažim glede zdravil:
Sem v začetku nosečnosti dobila inekcijo zaradi močne alergije na čebele,ki jo sicer ne bi smela,a kaj ko še sama nisem vedela da sem user posted image  no pa sem jo dobila vseno pa je z mojo user posted image  vse v najlepšem redu user posted image
Držim pesti za vaju da ugledata user posted image user posted image  user posted image user posted image

LP

(odgovor članu LuLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Upanje
5.7.2006 11:21:34   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: zorica
Tako je nekaj zapisal na list papirja in nama naročil da morava vsak spiti na dan liter žalbljovega čaja, notri pa mora biti ta listek.To morava piti mesec dni, zadnji dan pa listek prekuhati in sežgati.

To je magija. Črna, da namensko škoduje nekomu, bela, da nekomu pomaga ali rdeča za spolnost. Ne glede na barvo pa magija je magija in skozi njo delujejo enake sile. Vedno pa jemlje veliko več kot daje. In karkoli boš od magije dobila boš nekajkrat preplačala na tak ali drugačen način. Ker ni zastonj (pa ne mislim na denar). Zares, ni brezplačna.

IZVIRNO SPOROČILO: šnucika
..vse dovoljeno...vse vraže in čire čare-le,da ne škodijo!

Posledice so resne in škodijo. Vendar se ne vidijo na določenem pordočju, temveč se razlezejo na vsa področja tvojega življenja čez čas in čez potomce.

IZVIRNO SPOROČILO: LuLuna
Seveda ni greh poskusiti! ..... in se prepričate v dejansko učinkovitost zelišča in magije!

O učinkovitosti ni potrebno dvomiti, ker učinkovita je, sicer ne vedno a katera stvar pa je vedno učinkovita. In da. Je greh. Je velik greh poskusiti in je najprej zoper prvo zapoved in nato še zoper ostale.

Največji problem je ravno v tem, da deluje. S tem, ko jo uporabljaš, odpiraš vrata tem istim silam, da vstopijo v tvoje življenje. In te sile vstopajo rade že brez vabila, kaj šele na povabilo. In jih ne moreš ustaviti. Ne ti, ne tvoji potomci. Naselijo se celotno rodbinsko drevo. Ustavi jih lahko samo eno. Molitev.

IZVIRNO SPOROČILO: kapica
Zorica, jaz bi na tvojem mestu isto naredila.

Sam sem šel takšno pot in spoznal:

Flp 2,10: da se v Jezusovem imenu pripogne vsako koleno bitij v nebesih, na zemlji in pod zemljo


(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Upanje
5.7.2006 11:28:34   
CIPRESA
Zorica žajbljev čaj je zelo močan in ga brez da bi bila noseča ne smeš spiti več kot 2 skodelici na dan (2 skodelici je že res zgornja meja). V nosečnosti pa sploh ni priporočljivo ga piti. Samo v vednost, drugače pa tako ali drugače ti želim čimprej da postaneš user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Upanje
5.7.2006 19:25:23   
delfinčica
Kar zmarazil me je ob branju Tehnofilovega sporočila... imam pa eno vprašanje: kaj je pitje čajev, ki ti jih predlaga pač nek človek, ki naj bi se na to spoznal, magija?

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Upanje
5.7.2006 20:06:11   
zorica
Jaz ne verjamem, da če ti nekdo priporoča pitje nekega čaja  to pomeni magija.
Prebrala sem si vse o žajblovem čaju in nikjer nisem zasledila da škoduje, pač pa da je za dosti stvari dober.Noseča pa itak nisem.Tako da mi ne more škodovati.Pa tudi nikjer ne piše, koliko ga smeš spiti, če bi že slučajno škodoval, tako da tudi to verjetno ne drži.

Vseeno pa hvala !





(odgovor članu delfinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Upanje
5.7.2006 21:54:11   
delfinčica
Meni se tudi malo "hudo" zdi, da bi to bila magija. Tehnofil, če boš še kaj na tej temi, daj prosim pojasni, zakaj naj bi bilo tako.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Upanje
5.7.2006 22:11:16   
CIPRESA
Kot jaz razumem pitje čaja ni magija, če pa ti nekdo reče da mora v čaju biti vedno en listek notri s tistim kar je napisal.......to pa že liči na magijo oz. neko nadnaravno pomoč. Tako sem ga jaz razumela!!

Drugače pa imam jaz knjigo z zravilnimi zelišči od ga. Marije Treben ki naj bi bila svetovno znana zeliščarka pa tam piše (pa tudi od drugih sem že slišala) da se ga ne sme popiti toliko. Zato sem ti to napisala.


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu delfinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Upanje
5.7.2006 22:28:45   
lutka
zorica, vidva kar sama sebi zaupajta pa bo user posted image

Bi ti pa rada nekaj napisala kar se spermiograma tiče. Midva z mojim sva se trudila kar šet let preden sem zanosila. Tudi moj je šel na spermiogram in takrat mu je zdravnik rekel, da ima počasne spermije in da  je veliko deformiranih.

Seveda sva izgubila vso upanja, ampak ko sem po dveh mesecih delala nosečnostni test , mi je pokazal dve črtici  user posted image , da pa je vse skupaj bilo malo hecno, sem bila takrat ko je šel moj user posted image  na spermiogram že noseča user posted image user posted image user posted image .

Kljub napovedim, da ne bova nikoli imela otrok imam sedaj 9 let staro hčerko in 2 leti stara dvojčka user posted image user posted image user posted image . Moj me pa še vedno od časa do časa spomni , kako je bil bogi, ko je moral k zdravniku zaradi spermiograma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?