|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Upanje po splavu
24.4.2006 22:50:45   
Špela100
Večer...Mojca9000, Lana38, pilotgirl, Jeras, sonchek, Bety...in številne druge,

lepo pozdravljam vse tiste, ki ste ne dolgo tega izgubile svoje pikice in ste zdaj pred, med ali po prvi M po izgubi.
Poklanjam vam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  z mislijo na vaše pikice in velikim upanjem za naprej.

Povejte kakšen je plan za naprej???

< Sporočilo je popravil katrin -- 10.1.2007 21:29:31 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: UPANJE PO SPLAVU
24.4.2006 23:00:27   
pilotgirl
Ti,ti porednica,si me prehitelauser posted image user posted image user posted image tud jast sem odprla temo NOVO UPANJE!No pa sej ni važno.Plan za naprej.....hm....najprej počakam da mi konča user posted image ,potem grem na kontrolni pregled in potem veselo na user posted image .Komi čakam.Ko se prime pa naj se prime,pa naj bo kr če.Tko bo kot je namenjeno. Aja pa službo sem dobila!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: UPANJE PO SPLAVU
25.4.2006 11:31:16   
lana38
Dober dan!
Moja Muser posted image  se je včeraj končala in sva lepo včeraj že delala user posted image . No, saj vem da zdaj še ne more nastati, ker bo O nekje okrog 3. ali 4.5., ampak midva user posted image  vsak drugi dan, ali pa celo vsak dan, če nama paše. Potem pa bomo videli, če bo kaj ratalo. Upam, da bo čimprej user posted image .
Lp

_____________________________

lana38

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: UPANJE PO SPLAVU
25.4.2006 15:32:04   
Bety
Hojla...user posted image user posted image user posted image ..yessssssssss.....prava tema....

en predlog = temi "upanje po splavu" lahko še dodamo mesec

Pa naj bo že naslednji teden "Upanje po splavu-maj"

///////

Moji obkladki....v lekarni kupiš glino v prahu...v keramično posodo in samo z leseno žličko daš nekaj žlic tistega prahu in zaliješ z mešanico pol voda pol jabolčni kis....to naj stoji najmanj 12 ur....gostota=po občutku, da ne teče, ne pada...namažeš na debelo čez trebuh,čez položiš papirnate robčke in natakneš še ledvični pas (volnen)...vse drugo oblečeš, kot da opkladkov ni....
Naj bi izvleklo ven iz telesa vse strupe,ciste.... ena se je na med.over.net celo hvalila, da je odpravilo zarastline na jajcevodih...ne vem ?!?!...user posted image  greh ni poskusit...pa še maščobne obloge in celulit odpravlja...user posted image user posted image user posted image ..
////////

Tako...tudi moji plodni dnevi so v času od 4.5.- 8.5. ....
Če nič ne bo....pa gremo v 3.ICSI..user posted image user posted image user posted image ...

LP

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: UPANJE PO SPLAVU
25.4.2006 15:38:22   
Špela100
Ma to s to glino je pa prava mala znanost, ma če pomaga je super. Upam, da ti ne bo treba iti v tretji postopek in da se bo že maja prijelo.
No moji dnevi O pa naj bi bili okrog 4.5. Bomo videli, nič si kaj dosti ne obetam, ker sem bila že prevečkrat razočarana.
Zdaj sem se prav sprostila glede tega, ko so tako lepi topli popoldnevi in sem se malo v študij vrgla.
Bom malo misli preusmerila.user posted image user posted image

(odgovor članu Bety)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: UPANJE PO SPLAVU
25.4.2006 21:27:00   
lana38
No, me pa imamo vse skupaj datume. Tudi moja O bi naj bila okrog 4.5.user posted image
Lp

_____________________________

lana38

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: UPANJE PO SPLAVU
25.4.2006 22:37:08   
Špela100
Ja začetek maja bo ravnopravšnji zauser posted image , pa mi gremo na user posted image . Drugo okolje, ležanje na plaži, morski zrak, pa sonček. Možgani na pašo, pa en dober roman, komaj čakam bom uužžiivvaallaa. Pa user posted image  bom sadila

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: UPANJE PO SPLAVU
26.4.2006 9:50:39   
lana38
Mi sicer ne gremo nikamor za letošnji 1.maj, ampak bomo doma vseeno veselo user posted image . Ima sin prvo obhajilo 21.5., tako da imamo kar nekaj stroškov s tem in smo se odločili, da bomo za 1. maj kar doma. Mi2 tako vsak drugi dan, ali pa celo vsak dan user posted image , če nama paše. To sploh mi problem, edino da se noče hitro prijeti. Upam, da se mi tokrat sreča nasmehne in bo prej user posted image .
LPuser posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: UPANJE PO SPLAVU
26.4.2006 11:09:08   
pilotgirl
Lep pozdrav punce.No moj dan se pa ni začel zelo dobro,saj so mi domači sporočili da se je moj bivši profesor iz srednje šole utopil.Bil je najboljši profesor,moj sosed ki je zelo veliko naredil zame.Morala sem vam povedati ker mi je ful hudo,pa ne mi zamerit.Majauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: UPANJE PO SPLAVU
26.4.2006 12:34:20   
Špela100
Joj Maja res mi je žal.user posted image

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: UPANJE PO SPLAVU
26.4.2006 13:11:10   
lana38
pilotgirluser posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: UPANJE PO SPLAVU
26.4.2006 14:07:09   
Špela100
Punce želim vam lepe praznike, lepo se odpočijte, pojdite na sonček, uživajte, ter dosti, dosti user posted image user posted image .
Bližajo se pravi dnevi.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: UPANJE PO SPLAVU
26.4.2006 14:09:27   
lana38
Lepo se imej Špela100 in "uštimajta" kaj user posted image  na morski obali.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: UPANJE PO SPLAVU
26.4.2006 14:26:43   
sonchek
Ojla punce...
Ful lepo da ste odprle to temo, sicer jaz glih ne spadam sem, ker moji situaciji se ne reče splav, ker je pa to edina taka tema za nas trpečke, pa naj bo...
..jaz še vedno čakam svojo user posted image ...upam da bo kaj kmalu, potem bom mogla počakat pa vsaj 3 mesece...ampak to je res vsaj, kajti moja G. mi je povedala da je najbolje počakat 6., Pušenjak pa pravi 3. mesece...sej ne veš komu bi verjel...
Izvidi moji bodo šele po praznikih, zato počakajmo še vse skupaj in se bomo potem odločili kako naprej...če bodo seveda sploh kaj ugotovili...
Želim vam čim lepše praznike in veliko sončka v vaše srce naj posije...
papa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: UPANJE PO SPLAVU
26.4.2006 14:49:10   
Špela100
Sonchek oprosti user posted image , vem, da je tebi in Lani38 zelo, zelo hudouser posted image , vem da pri vama ni bil spontani, vem da je vsekakor drugače,  pa vseeno bi vas rade imele v naši skupinici, ker ste zelo prijetni punci.user posted image
Vem, da je zelo težko gledati naprej, ker za nazaj še vse boli.
Pa vseeno...vabim vas na kramljanje...morda pa lahko kakšno minutko skrajšamo v teh treh do šestih mesecih.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: UPANJE PO SPLAVU
26.4.2006 15:16:17   
lana38
Špela100!
Jaz mislim, da je čisto vseeno ali je ss ali kako drugače, v vsakem primeru gre za izgubo user posted image , ki smo si ga želeli. Jaz se verjetno brez RR sploh ne bi psihično pobrala. Imela sem zelo veliko podporo svjega user posted image , ampak tudi nejmu je bilo hudo in sem ga morala tolažiti, tako da ga včasih nisem morila še s svojimi težavami. Takrat pa sem se obrnila na vas na RR in se vam potožila. Res ste mi bile v veliko podporo v najhujših trenutkih stiske in zelo sem vam hvležna za vse to.
LPuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: UPANJE PO SPLAVU
26.4.2006 17:47:06   
pilotgirl
Punce vsem skupaj želim lepe praznike ,uživajte.No jast ne bom ravno.V sredo po praznikih začnem pa delati.papa

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: UPANJE PO SPLAVU
26.4.2006 20:17:19   
Sulfinija
Da se vam še jaz malce javim pod tole temo.Špela 100 hvala,ker si me dodala zraven za sodelovanje sem zelo,zelo vesela.

Naj vam jaz upam najin bojni plan po ss in p neuspelem ISCI 2.zarodkov.
Mi smo bili sedaj v času svoje naravne O in še smo mi doma veselo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,vendar sem sem sama dopovedala da hopa cupamo iz užitka i,da ne delamo user posted image .Mi je mož že sedaj dvakrat omenil,sedaj pa bo sigurno ena mala user posted image  jaz pa kar začnem drugo govorit in mu vedno rečem jaz več ne delam user posted image  in to je to odklop seveda pa naj bo če bo.Ja nič če dočakam spet tole nadležno user posted image  bo točno tri leta odkar se trudima za najino user posted image .Drugi mesec naju čaka spet IUI,če bo seveda potreben.Držite pesti da ne bo,ali pa da vsaj rata spet ko bom čakala pošto za drugi ISCI.

Vsem skupaj želim veliko,veliko sreče v mesecu ki prihaja.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: UPANJE PO SPLAVU
28.4.2006 8:29:02   
sonchek
Špela100..
tako kot je napisala lana38....ni panike, sej v končni fazi je res da gre vendarle za izgubo nečesa česa smo si vse najbolj želele...
In spet, kakor je lana38 napisala, tudi meni je zelo pomagal vaš pogovor in vaše vspodbune besede...res zelo...zdej sem se sicer čisto zsposlila, ker namreč zidamo in obnavljamo, in nekako gremo naprej...sicer je še vedno prisoten tisti grenki priokus, ampak ga je z vsakim dnevom manj in manj,...
Mojca9000...vsekakor držim pesti zate in za vse druge, ki bi rade že postale mamice...tiste ki so pa to že, pa dajte svojim sončkom vsaj toliko ljubezni, kot bi ga dala jaz svojmu...
Punce...gremo naprej, počasi in z veliko upanja nam bo uspelo...JAZ VEM DA NAM BO...
SREČNO!!!user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: UPANJE PO SPLAVU
28.4.2006 9:09:19   
lana38
sonchek!
Zelo sem vesela, da že bolj pozitivo gledaš na svet. Treba je iti naprej. Tako da bo tudi nam vsem enkrat posijal sonček in bomo strečne mamice svojim user posted image . Jaz komaj čakam, da mi uspe ponovno biti user posted image . Bomo videli, če mi bo usoda nemenila tokrat več sreče. V glavnem pa pozitivno gledam na vse skupaj.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: UPANJE PO SPLAVU
29.4.2006 20:14:05   
Bonda
Pozdravljene!

Tudi jaz sem 3 tedne po SS, in bi se vam rada pridružila.

Jaz še vedno krvavim, tako, da sploh ne vem, ne kdaj bo user posted image , ne kdaj bo O. Ker imam pa diabetes, moram pred nosečnostjo še prej si urediti sladkor, pa shujšati, kar precej kil. Tako, da me čaka veliko dela.

No, in ker še kar krvavim, tudi z mojim nič ne user posted image , v sredo pa imam pregled, in mi bo (upam) moja G razložila, kako in kaj.

Pa čimlepše praznike naprej, kljub dežju!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: UPANJE PO SPLAVU
30.4.2006 12:05:17   
lana38
Pozdravljena Bonda!
Hudo mi je, ker je tudi tebe doletela žalostna usoda ss. Ne vem pa zakaj tako dolgo krvaviš. A se ti izcedek vsaj zmanjšuje, ali je vedno enak? Mislim, da se vseeno moraš čim prej posvetovati z G. Da ti ni kaj še not ostalo. To se je meni zgodilo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Bonda)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: UPANJE PO SPLAVU
30.4.2006 16:23:53   
pilotgirl
Ojla punce kako ste kaj.No jast vam sporočam da je moje user posted image  konec in z mojim dragim sva začela veselo hopsat.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: UPANJE PO SPLAVU
1.5.2006 8:43:59   
lana38
pilotgirluser posted image !
Zdaj pa že vse veselo user posted image . Treba bo samo počakati, če bo kakšen rezultat. Končno je malo posijal sonček po tolikih sivih dneh. Sem kar malo zamorjena od tega vremena.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: UPANJE PO SPLAVU
1.5.2006 12:08:07   
pilotgirl
Jao jao punce pa kje ste vse?Men je blo kr dolgčas po vas.No končno je malo lepega vremena.No zdaj pa mislim da že vse veselo hopsamo.No bomo vidli katera bo prva sporočila kakšen rezultat.Sam a veste kaj me zanima,zdaj se bojim da bom ovulacijo zgrešila,ker ne vem kdaj bom hudičevko dobila.Čeprav je zdaj skorej točno prišla. pa pište kaj,no.user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?