|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uspešne_3.d(OH)
3.4.2007 6:58:49   
AKŠ
doobbbrooo jutroooooooo


kako ste punce? Pregurale prve dva dni....jaz sem (z malo pregreškami user posted image - par arašidov....)

kako pa kaže danes? Kaj boste jedle'

jaz trenutno spet na jabki user posted image

za kosilo bom imela zeljne krpice (ker v njih vedno dodam še nekaj testenin), za večerjo bom pa pojedla tistko kar ostane od kosila, če pa nč ne ostane, bom pa pristala na čokoladi.....bomo še vidli... (mam žal raje konkretno hrano kot pa sladke zadeve...)

< Sporočilo je popravil petka -- 5.4.2007 20:03:23 >


_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: USPEŠNE_3.d(OH)
3.4.2007 7:33:52   
bianka
jutro

prva dva dneva uspešno za mano.Danes bo pa pica,seveda taka ki je dovoljena.

Kateri dan že poročamo rezultate?

lp

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: USPEŠNE_3.d(OH)
3.4.2007 7:42:53   
AKŠ
ja po moje je najbolje na vsak teden...kaj pravite punce?

vsako nedeljo?

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: USPEŠNE_3.d(OH)
3.4.2007 8:15:52   
t_t_y
Ja, kar za nedeljo se zmenimo - je najbolj realno, ker vsak dan nima smisla, za vsak mesec se mi zdi da je pa preporedko - prej zgubiš voljo.

Drugače pa tudi za mano uspešna dva dni - danes p abodo verjetno makarončki, zvečer pa rogljiček, vsaj plan je tak. Drugače sem pa jaz zelooo za sladko, tako da je OH dan pravi zameuser posted image .

lp


_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: USPEŠNE_3.d(OH)
3.4.2007 9:21:55   
CAPA
user posted image Večerja - MJAMIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: USPEŠNE_3.d(OH)
3.4.2007 12:19:21   
sončnica13
No tud zamano sta dva uspešna dneva brez pregreškovuser posted image .
Danes zjutraj sem pojedla eno jabolko, pozneje pa še banano, pa seveda veeelikooo vodeuser posted image user posted image user posted image .
Zdaj grem pripravit pico, pa še cunje morem pripravt, ker greva z user posted image na plavanjeuser posted image -komaj čakam. user posted image si pa že polni baterijeuser posted image .
Za zvečer pa me že čaka rolada njamsiuser posted image user posted image user posted image

Lep dan vam želim

(odgovor članu CAPA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: USPEŠNE_3.d(OH)
3.4.2007 15:58:01   
monika30
Čao.

Tudi jaz se veselim sladkega danes. Mmmm....
Drugač pa sem za kosilo jedla makarončke.
Sem pa tko kot otrok, da se veselim in komaj čakam vsakega obroka user posted image .



(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: USPEŠNE_3.d(OH)
3.4.2007 18:56:02   
tinx
očitno nas je večina pizzomank, jest sem definitivno.
Z:nashi
K:pizza-zelenjavna
V:ne vem še ,verjetno sadni jogurt z kornfleksom

Drgač mi za enkrat kr gre,edino jutrišnjega dneva se ne veselim prav preveč.Sej mam rada sadje, ampak cel danuser posted image  .. ma sej bo

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: USPEŠNE_4.d(S)
4.4.2007 8:02:16   
t_t_y
Ojla - sem se odločila, da bom en čas kar pod isto temo pisala - upam, da se strinjate, ker se mi zdi, da je za teh par postov na dan škoda vsakič odpret novo temo - delamo zmedo.

V glavnem, jaz sem se kar držala, edino tiste jedilne čokolade včeraj zvečer je bilo po moje krepko preveč - sem pa po moje porabila toliko več energije ker sem do dveh ponoči delala nekaj za faks, pol se je pa ta mala zbudila in je do pol štirih nekaj tečnarla - ko sem šla mal pred štiro končno spat, je pa mimogrede minilo dve urci ko je bil naš ta velik mulček že pokonci.

No, danes pa sadje - jaz ga imam zelo rada, samo zdaj ni ravnbo najboljši čas, tole iz trgovine mi namreč pol toliko ne diši kot tisto kar se doma direktno z drevesa otrga.
pozdravček

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu tinx)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: USPEŠNE_4.d(S)
4.4.2007 8:04:43   
AKŠ
ja lahko...je pa tko da smo ravno isti čas dve odprle isto temo user posted image


moboče bi bilo dobro, da odpremo temo USPEŠNE in se vse dni pišemo pod njo - kaj pravte?

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: USPEŠNE_4.d(S)
4.4.2007 8:05:57   
CAPA
jest sem zauser posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: USPEŠNE_4.d(S)
4.4.2007 8:10:04   
t_t_y
punce....tole pa gotovo nekaj pomeni, da smo se tri takole uskladile...

lp


_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu CAPA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: USPEŠNE_4.d(S)
4.4.2007 8:14:59   
AKŠ
ane ane ?

ja ja pomeni marsikaj user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: USPEŠNE_4.d(S)
4.4.2007 10:30:34   
sončnica13
IZVIRNO SPOROČILO: AKŠ

ja lahko...je pa tko da smo ravno isti čas dve odprle isto temo user posted image


moboče bi bilo dobro, da odpremo temo USPEŠNE in se vse dni pišemo pod njo - kaj pravte?


user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: USPEŠNE_4.d(S)
4.4.2007 11:54:37   
monika30
Jao, jaz sem že napisala post pri AKŠ.

V glavnem danes sadje, zelenjavna juhica in sadje.

Lp.

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?