|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uspešne_4.d(S)
4.4.2007 8:01:43   
AKŠ
vitamini!!!!!

danes bom ja jabolkah, pomarančah,bananah in solati....


kaj pa ve?

< Sporočilo je popravil petka -- 5.4.2007 20:04:21 >


_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: USPEŠNE_4.d(S)
4.4.2007 10:32:48   
sončnica13
za zajtrk sem sem si pripravla napitek iz jabolka in banane, za kosilo pa bom jedla vreskov kompot, za večerjo še ne vem.


(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: USPEŠNE_4.d(S)
4.4.2007 11:24:50   
lelaval
Sem se odločila, da se vam pridružim, ker ste ravno na začetku hujšanja. user posted image  Lani sem tak čas že končala s to dieto, (od zastavljenih 8 kg sem jih izgubila 7 user posted image , a sem jih do konca leta pridno pridelala nazaj user posted image ). In, ker je poletje pred vrati (sicer me par kg preveč moti tudi čez zimo), sem se odločila, da 5 kg bi bilo fino " odvržt".
Danes sem se odločila za sadni dan (pojedla sicer 2 kosa narezka - samo meso user posted image , ker še nisem vedela za vašo dieto). Do večera pa ne bom več grešila. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: USPEŠNE_4.d(S)
4.4.2007 11:49:10   
SašaL
Pozdravljene!

Moja mala je bolana in ker sem cele dneve doma, ponoči pa skoraj nič ne spimo, se te dni še nisem mogla držati diete, sem bila kr naprej lačna in sem nekaj grizljala. No danes pa sem končno spet začela delati in jutri se vam pridružim pri beljakovinskem dnevu.

LP

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: USPEŠNE_4.d(S)
4.4.2007 11:51:48   
monika30
Pozdravljena Lelaval. Seveda se nam pridruži, več nas je lažje gre.

Jaz bom danes sadje, opoldne zelenjavna juha in popoldne sadje.
Men je ta dan v bistvu najtežji, ampak bomo se navadili.

Lp.

(odgovor članu SašaL)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: USPEŠNE_4.d(S)
4.4.2007 13:14:41   
lelaval
Sem se lansko leto s to dieto tako najedla sadja, da ga zdaj še s težavo jem (pa sem ga vedno imela rada). A za lepoto je vredno potrpet. user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: USPEŠNE_4.d(S)
4.4.2007 13:49:45   
daysi
živjo vsem starim in novim USPEŠNIM,
danes imamo sadno vitaminski dan, po mojem mnenju je to najtežji dan moje diete. Sem se že pregrešila z piškoti, vendar bom  se poizkusila do večera držati nazaj. Moj jedilnik danes vsebuje jabolka, banane in pomaranče, za kossilo sem jedla zelenjavno juho brez dodatkov, samo zelenjavo.
Imam še eno vprašanje? Kakšna alergija naj bi se pojavila, če ne ješ čokolade? Driska?

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: USPEŠNE_4.d(S)
4.4.2007 17:28:55   
tinx
SADJEuser posted image SADJEuser posted image SADJEuser posted image  čeprav ga rada jem mi ta dan ne diši preveč.Ampak nekak bom žeuser posted image

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?