|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uspelo dojenje!
12.9.2007 9:13:22   
bibyzan
Da se malo pohvalim ker je bilo potrebnega veliko truda in volje, da nama je končno uspelo!user posted image user posted image user posted image Namreč z mojo Tjašo se polno dojiva in to po skoraj 4 mesecih črpanja na črpalko!!!!Pred 14 dnevi sem opazla, da ful vleče dudo, jo začela boljm pogosto pristavljat(že na GK sem jo 1x dnevno, da je vedla za kaj se gre), si sposodila vago, da jo vsak dan tehtam in punca je pogruntala po skoraj 2 mesecih flaše zizo in sedaj je prav super! Nič več črpanja, gretja mleka, sekiranja v ml, da je pojedla dovolj, pranje flašk, steriliziranje....vse odpade!
Res se je splačalo, to željo sem imela že v nosečnosti!Ker imava obe rogece po horoskopu (ona bikec, jaz kozoroginja) nama je uspelo. Predvsem pa njej, ki je prava borka in mali čudež!user posted image user posted image user posted image
Sedaj se crkljava na zizi in mali gre kr na bruhanje, če ji hočem kdaj poturit dudo.zato ziza je zakon!user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uspelo dojenje!
12.9.2007 9:19:51   
Felicity
Čestitke. Super da vama je uspelo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uspelo dojenje!
12.9.2007 9:27:51   
Janya
Bravo, le tako naprej user posted image  user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uspelo dojenje!
12.9.2007 10:06:59   
Nenya
Čestitke, tudi sama sem na GK na tri ure črpala in dala mnogo skoz, da se zdej lahko dojiva.
Pogum velja, lepo se cartajta.

_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uspelo dojenje!
12.9.2007 10:59:32   
siskamiska
user posted image user posted image user posted image user posted image  bravo

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uspelo dojenje!
12.9.2007 11:12:28   
blue sky
Bravo za vztrajnost user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uspelo dojenje!
12.9.2007 21:54:33   
najci
Bravo! Pa to je super!!! user posted image  Res sta obe pridni punci!!!
Uživajta v stiskanju in cartajta se čim več. To je nagrada za obe user posted image

_____________________________

Naš zakladek se je rodil 4 mesece prezgodaj, zdaj pa nas vsak dan znova razveseljuje s svojimi nasmeški.
http://picasaweb.google.com/nadja.pogacar/Vesna

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Uspelo dojenje!
13.9.2007 13:29:08   
Anonimen
Super! user posted image  user posted image  user posted image Bravo, Tjaša in mami! 

(odgovor članu najci)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Uspelo dojenje!
13.9.2007 22:28:46   
* Mateja *
O bravo!! Kar vztrajaj, jaz nisem dolgo, sem raje pumpala. Boš vidla boš tisti čas ki si ga namenila prej za pumpanje sedaj lahko preživela bolj koristno, boš cartkala bebico!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Uspelo dojenje!
14.9.2007 21:26:08   
Janeja
user posted image Čestitke mamica, res si bila pridna in vztrajna. user posted image

Meni pri Lei žal ni uspelo, ker ob dojenju ni pridobivala na teži.
Vidve s Tjaško pa zdaj le uživajta. Dojenje je res super in ena lepa vez med mamico in dojenčkom.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Uspelo dojenje!
14.9.2007 22:13:48   
biba 78
Bravo Tjaška, bravo mamica. Pridni sta.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
14.9.2007 23:18:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu biba 78)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Uspelo dojenje!
16.9.2007 3:17:21   
katipi
user posted image Tudi mene veseli, da tako lepo napredujeta. Kako sta pa premagali kolike, ki so vaju mučile? Sprašujem zato, ker se s tem sedaj ubadamo mi in čisto zares spimo samo za vzorec. Poglej ob kateri uri to pišem!!!user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Uspelo dojenje!
16.9.2007 10:33:09   
bibyzan
user posted image Pozdravljena!!! Sem že mal gledala, če se boš kje oglasila, pa te ni bilo videti, al pa sem spregledala.
Imamo se super, po tistem kar sem v prvih dneh preživela v bolnici (ob takšnem veselju, da jo dobim na oddelek, potem pa skor padem v depresijo).
Niso bili vse krči, ko sva prišle domov se je bistveno bolj umirila, spimo pa tudi lepo (prva runda 4-5 ur, potem malo manj). Krčev ponoči nimamo-vidim urouser posted image user posted image .
Da ti povem, kaj vse smo nabavili:SAB  Simplex, to smo imelo že v bolnici, kapljice koroških lekarn-bolj za tolažbo, ker so sladke, fajn pomaga koprov čaj-domač, pa mal kamilic noter. To sm ji dajala pit večkrat dnevno po par požirkov. Ko je imela ful krče sem jo razvila in z oljem masirala po trebuščku, pa tud termoforka na trebušček pomaga. Samo enkrat se je najdlje jokala 2,5 ure, pa smo sprobali vse to, nazadnje sem ji dala termoforko na bušček in jo stisnila k sebi, pa je zaspala. Hm, drugače pa verjetno najbolj čas, mi jih včasih nimamo par dni, pa potem spet....Pa nošenje na trebuščku ji tud ful pomaga. Pa velikrat sem jo v voziček dala in peljala po makadamu, jo je mal prerukalo....tu ne vem kaj je pomagalo, v glavnem jokat je nehala.
Ne znam ti  povedat, enim pomaga to, drugim drugo, ko jih je imela sem se ponavadi poslužila vsega kar sem napisala(ko že ne veš več kaj bi) nekaj oz. vse skupi je pol pomagalo.
Čim lažje preživljanje ti želim!

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Uspelo dojenje!
16.9.2007 15:03:28   
Noseckica
Pri nas pa še najbolj pomagajo avstrijske LEFAXIN kapljice. user posted image

BeBe čajem pa lajšamo napenjanje oz. vetrove. user posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Uspelo dojenje!
19.9.2007 22:00:12   
Noseckica
http://med.over.net/forum5/read.php?94,4254315

user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?