|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uspelo jeeeee :)
7.8.2015 19:28:12   
Pipi36
To sem si od nekdaj zelela nardit....
Odpret temo in napisat, da mi je uspelo user posted image

Na to cakam od davnega leta 2000. Ja od leta 2000.
Enkrat samkrat je bil plus - leta 2007 (po naravni poti... ko sem cakala, da grem po zamrznjencke), ki se je nato v 9 tednu koncal s prazno vrecko... brez srcka...

Tokrat se je sreca nasmehnila znova. Tokrat z IVF... number 11. (Problem je v meni - neprehodni jajcevod, par let nazaj odstranjen desni jajcnik in jajcevod)... najbrz tudi slaba kvaliteta mojih celic...
Tokrat smo se odpravili v Prago po darovane celice.
Test je v torek na 14 dan po ET (2 blastocist) pokazal debel plus. V cetrtek pa sem sla delat se krvni test (na 16. dan po ET) in cifra Beta HCG: nad 15.000
Zdaj upam, da gremo do konca. Cas bi ze bil. Saj stejem ze 41 pomladi user posted image

Lep pozdravcek vsem in ne obupajte. Naj vam bom za zgled user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uspelo jeeeee :)
7.8.2015 22:51:15   
Aljonka
Draga Pipi36 od srca iskrene cestitke in tudi od srca hvala, ker si nam sporocila cudovito novico. Ker tudi sama ze dooooolgo cakam na magicni plus, sem takih novic iskreno vesela. Dajo mi voljo in moc, da se upam. Tudi mi2 sva prvi plus zagledala ze davnega leta 2002 pa se vedno nisva postala starsa. Take zgodbe naju resnicno dvignejo in potisnejo naprej v nove boje.
Zlim ti lepo noscnost vse do konca.
Hvala ti in srecno!

(odgovor članu Pipi36)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uspelo jeeeee :)
8.8.2015 18:02:49   
Katte
Čestitam iz srca!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uspelo jeeeee :)
8.8.2015 21:46:09   
PupaOdA
Čestitke iz srca, kakor že napisano, res si zgled in predvsem zaradi takih zgodb upanje še vedno zadnje umre user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uspelo jeeeee :)
8.8.2015 23:22:21   
Beat
Pipi36, čestitam user posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uspelo jeeeee :)
9.8.2015 9:56:25   
Tippi
Iskrene cestitke! Srecno!

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uspelo jeeeee :)
9.8.2015 10:36:16   
Pipi36
Hvala vsem user posted image


< Sporočilo je popravil Pipi36 -- 9.8.2015 10:39:22 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
9.8.2015 11:23:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pipi36)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Uspelo jeeeee :)
9.8.2015 13:19:30   
MladaMamiMojca
user posted image user posted image user posted image bravo, iskrene čestitke iz srca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Uspelo jeeeee :)
16.8.2015 19:50:15   
Neli_31
user posted image user posted image user posted image Čestitam! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Uspelo jeeeee :)
16.8.2015 20:11:48   
mava1975
Čestitke in vse najlepše user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neli_31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Uspelo jeeeee :)
17.8.2015 10:57:46   
aspera
Čestitke iz srca user posted image . In držim pesti ter pošiljam pozitivne misli vsem, ki čakajo na magični plus. Res srečno vsem user posted image user posted image user posted image .

Tudi sama sem IVF-jevka (ki se ji na srečo ni bilo treba tako dolgo matrati kot nekaterim) in sem en mesec pred porodom user posted image .

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Uspelo jeeeee :)
19.8.2015 22:56:41   
Arual
Čestitam user posted image !!
Sama vem kako je, ko čakaš na +. Tudi jaz sem ga po 8 letih zagledala in upamo, da gremo do konca smo že v 12 tednu! !

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Uspelo jeeeee :)
21.8.2015 9:25:43   
Katte
Čestitam, Arual! Za tvoj plusek sem pa ekstra vesela! Dolgo dolgo si ga čakala. Iskrene čestitke in srečno do konca in naprej!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Uspelo jeeeee :)
21.8.2015 23:12:13   
aspera
Arual, tudi jaz se te spomnim in ti čestitam, sem vesela, da ti je končno uspelo user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Uspelo jeeeee :)
26.8.2015 16:42:24   
shoegal
Pipi36 & Arual iskrene čestitke! Tudi sama sem IVFjevka, ki se že 5 let trudi priti do pluska, pa ga niti enkrar nisem še zagledala. In v trenutkih, ko človek razmišlja, da bi že obupal, takšne objave pridejo še kako prav. Hvala.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Uspelo jeeeee :)
26.8.2015 20:21:12   
Pipi36
Hvala vsem.
Moj nasvet: Menjajte klinike, ne vztrajajte predolgo pri enem.
Jaz sem sla najprej ene 6x na GKLj, potem ene 3x k Resu v Postojno. Potem v tujino 1x, nazadnje je padla odlocitev - Praga (z darovalko).
Pa je pokazalo user posted image user posted image .
V 5T in 5dni se je pojavila krvavitev, ki je zgledala kar orng.... za toliko, da sem morala iz sluzbe direkt domov, da sem se preoblekla user posted image .
Se isti dan sva sla na UZ, saj sva bila prepricana, da je konec. Vendar se je pokazalo bitje srca in 2mm veliko bitje. Po enem tednu lezanja so se krvavitve umirile.
Par dni nazaj sva imela drugi UZ v 7T 5dni in tokrat je mali ze velik kot fizolcek (14mm). Srce se vedno tik-taka.
Upam, da se bo tale pravljica nadaljevala se naprej.

Vsekakor vam polagam na srce - ne obupajte - menjajte klinike, naredite nekaj drugace. Vsaka klinika dela malo drugace:
- nekje je treba imeti pred ET poln mehur,
- nekje je treba po ET lezati 1h s polnim mehurjem na trebuhu, drugje na hrbtu,
- nekje uporabljajo metodo glue - da ti zarodke po domace "prilepijo" na steno maternice,
- nekateri uporabljajo metodo hatchinga,
- nekateri po ET predpisejo aspirin 100 mg, drugi ne,
- nekateri predpisejo jemanje kortikosteroidov (Prednisone ipd), da telo ne bi zavrnilo tujka (zarodka)
- itd itd...

Pa srecno in da bi cimprej vse zagledale user posted image user posted image

Lp

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Uspelo jeeeee :)
14.9.2015 12:52:46   
Tincaa
Iskrene čestitke še od mene. Naj bo N čimlepša in brez problemov.

Sedaj bi vas povprašala upam, da ne bo kak problem. Prvič pišem pa forumu. pa se še ne znajdem najbolj. Moja M zamuja že 5 dni. prej nikdar mogoče kak dan to je tudi vse. Včeraj delala test, ki je bil negativen vendar pa čutim da se pri meni nekaj dogaja. slabosti imam, herpes ki ga nikdar nimam ga imam tokrat že drugič. nevem kaj naredit ali počakat še kak dan ali poklicat svojo G in ji povedat situacijo? Kaj predlagate, saj sem tudi sama med temi ki si želijo in želijo magičnega pluska.** Hvala Vam že v naprej

(odgovor članu Pipi36)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Uspelo jeeeee :)
21.9.2015 21:48:45   
Pipi36
Hvala.

Vcasih M zamuja kljub temu, da nosecnost ni prisotna.
Ce se vedno zamuja, predlagam krvni test.
Lp

(odgovor članu Tincaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Uspelo jeeeee :)
11.10.2015 20:05:56   
k.m.
tudi jst sm tukaj nova, se tudi trudiva že kr nekaj časa na otročku, pa brez uspeha. 1.10 sem bila na IUI, na rezultat še čakam, test mam 14.10. Upam da so občutki pravi in bo končno user posted image . Najhujše je čakanje, ki ubija..... Čestitke vsem ki jim je uspelo, ostale pa ne obupat user posted image

(odgovor članu Pipi36)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Uspelo jeeeee :)
15.10.2015 15:16:23   
k.m.
Tincaa kk je pri tebi? je kaj rezultatov? jst delala test po IUI pa je žal bil - user posted image , nouser posted image še vedno ni, zato še vedno upam na kakuser posted image

(odgovor članu k.m.)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Uspelo jeeeee :)
16.10.2015 18:11:16   
Mamabear
Čestitke Pipi36! user posted image Želim ti zdravo in lepo user posted image in zdravega user posted image . Ne morem si predstavljati, kakšna sreča te je doletela, saj se tudi midva trudiva že celo večnost. Pa naj še povem, da sem se odločila po zelo dolgem času, da spet malo sodelujem na Ringaraji in sem vesela, da je moja prva objava ravno čestitka tebi ob tako lepi novici. Hvala Pipi36 tudi za nasvete. Se mi zdi, da nama bo v kratkem uspelo glede na to, da sva spremenila mišljenje in počneva vse drugače. Navijam seveda tudi za vse ostale pare. user posted image

(odgovor članu k.m.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Uspelo jeeeee :)
25.10.2015 8:47:25   
Pipi36
Hvala user posted image

(odgovor članu Mamabear)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?