|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uvajanje goste hrane že 100-tič
7.7.2005 0:30:19   
Spark
Saj vem da je bilo že velikokrat napisano, pa vseeno.
Moja pupa, pa sploh noče nič jest. Zaenkrat jo dojim. Skušam jo privajat na gosto hrano, pa mi ne uspe. Sedaj bi verjetno že morala pojesti vsaj eden gosti obrok. Pa ga ne.
Dopoldne ji skušam dati kakšno sadje, pa poje samo par( 2 ali 3 žličke) žličk. Na začetku je imela rada vsaj banane, sedaj se zmrduje. Edino včasih poje Fruchtzwerge, samo to verjetno zato ker je sladek. Pa tudi ne vem če je sploh primeren za to starost.
Za kosilo ji pripravim- kako mešanico zelenjave, z rižem, pa se zgodba ponovi. Zadnjič sem jo hranila kar brez žlice:ups:. Groza me je , kako se bo razvadila.
No edino za večerjo pa zadnjih par dni poje približno 60 ml mlečne kašice (od Bebe- nekaj s piškoti). Za to pa nevem ali je pravilno da ji dajem tik pred spanjem, ali bi ji morala to ponuditi kako uro prej. Pa če je to sploh dobro.
Prosila pa bi vas za nasvete, kaj ste ve dajale svojim malčkom ( moja pupa bo stara 7m v ponedeljek)v tem starostnem obdobju. Kako ste jih pretentale, da so kaj pojedli? In koliko približno naj bi pojedli.
Hvala vam za nasvete in ideje.
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Uvajanje goste hrane že 100-tič
7.7.2005 7:25:45   
darjatimci
Lahko ti rečem samo to,da dojeni otroci kasneje začnejo z gosto hrano,če napreduje se ne sekiraj bo sama pokazala, ko bo pripravljena kaj več pojesti,verjamem da si zbegana ker nekatere pišejo kaj vse že otroci pri tej starosti jejo,kar po občutku saj bo šlo,srečno.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Uvajanje goste hrane že 100-tič
7.7.2005 13:44:48   
ticko
ja moj bo pa drug teden star 6 m., in že imava skoraj 2 obroka.
Zjutraj ob 9.00 sadje ob 17.00 pa zelenjavo.
Vse skuham in pretlačim z vilico in mi vse popapca. Ne dam nič riža ali žit notr samo sadje in zelenjavo.
Skuham pa jabolko, marelico, hruško (njami), od zelenjave pa bučke, krompir, korenček, brokoli ali cvetačo, malo olivnega olja in malo soli.
Probaj dat na prst, da posesa hrano. Mogoče si jo razvadila z kupljeno hrano, poskušaj raje sama kaj pripravit pa počasi poskušaj.

res je pa hudič če noče, moj cukr res tako rad vse popapca kar mu naredim.hvala bogu!!!!!!
veliko sreče!!!!!!!;)

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Uvajanje goste hrane že 100-tič
7.7.2005 14:02:46   
lucky 111
Mi bomo drug teden dopolnili 6 mesecev, pa uvajamo drugi gosti obrok-zelenjavo.
Kar se tiče sadja ima zelo rad jabolko+banana+melona (zelo dobro - poskusi).
Drugače pa zelenjavo s krompirjem. Obožuje mlad korenček in krompirček. Tudi nad špinačo in krompirjem je bil navdušen.
Pri nas je trajalo kak dober mesec, da je res lepo in z užitkom začel jesti.

Veliko sreče!
lp

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?