|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
28.7.2004 10:24:23   
simba10
:sloncek:
Lep pozdrav


Zanima me če ima kdo izkušnjo z uvajanjem goste hrane, pri dojenčku starosti 3.mesecev, do sedaj smo dojenčka hranili z Aptamilom AR in sedaj pri tej starosti poje celo flaško (260ml) vsak obrok, kar je zelo veliko, lahko pa povem da pupika sploh ni zalita oz. močna.
Ali bi lahko začel malo z uvajanjem kakšne riževe kašice in katere so najboljše

Hvala lepa za informacijo!!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
28.7.2004 10:27:46   
malika
Raje še počakaj, vsaj do dopolnjenega 4 meseca.
Riževe kašice pa so rižolino, riževa žitna kašica z banano, pa tudi hippove so, ampak vse po 4 mesecu.

(odgovor članu simba10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
28.7.2004 12:56:25   
Maš
Ja, mi Zasavci smo pa res napredni :)-:)-:)- Ampak midve s Klaro sva se odločili, da bova vseeno še malce počakali. Saj bo lahko potem celo življenje jedla gosto hrano, zdaj se še nikamor ne mudi. ;)
Lp!

(odgovor članu simba10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
28.7.2004 21:52:21   
KATY&TIMMY
Saj sem že enkrat

(odgovor članu simba10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
28.7.2004 21:59:47   
KATY&TIMMY
nisem še dobro začela pisati pa mi je mali zmajček pritisnil napačni gumb hotela sem povedati da ugotavljam kakšne razlike so od regije do regije v tej naši mali deželici pri ravnanju z otroki,kot da smo miljon kilometrov narazen.pa bodi pameten.Nekje jih hranijo tako drugje pa spet drugače.booooo ma bo že........????":ups::ups::ups::ups::zmeden::zmeden:

(odgovor članu simba10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
28.7.2004 23:33:39   
erika
meni je pediatrinja rekla, naj nikar ne začnem s sadjem, ampak z zelenjavo - pa ne s korenjem, ker zapira. Pač pa krompir, koleraba, cvetača, špinača... Moja smer je pa proti gorenjski.
Lep pozdrav

(odgovor članu simba10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
29.7.2004 7:23:42   
dory
Pri nas na gorenjskem naj bi zaceli z uvajanjem goste hrane po dopolnjenem 4.mesecu starosti...tudi meni se to zdi sprejemljivo, ceprav bom kak teden vendarle se pocakala...ko bomo zaceli, bo najprej na meniju bucka, krompircek, cvetaca..same dobrote, da bo zraven uzivala se mamica...potem pa se sadni pripravki :)

sem prav prebrala 260ml na obrok??? ufa to pa je obrok..nas je star tri mesece in popapca 120ml vcasih tudi manj...pa se lustno dela :)

(odgovor članu simba10)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
29.7.2004 9:18:16   
Anonimen
teja ciaooooooooooooooo.pri našem škratu nismo utegnili se držati prehrane po pravilih ker ni hotel jesti goste hrane ampak se je hotel smo dojiti ufff kakšne muke se bojiš da bo revček shujšal čarala sem kuhala papice pa nič ko mu ni pasalo je enostavno vse izbruhal ( še sedaj to dela) pa smo skočile s katjo vse panične k pediatru,rekla je da ga moramo čim prej odvadit te razvade(bruhanja).ne vemo pa kako razen tega da mu ne daš nič konkretnega jesti!!??sosedovo dete pa je pri štirih mescih jedlo že za mizo tisto kar odrasli in je sedaj zdrav štiriletnik ki ne komplicira pri hrani!!!Mi pa se še vedno mučimo..Enkrat smo mu dale samo za probat hamburger joj kako ga je zagrabil kar tresel se je pa nič se ni davil.torej tisto kar ne sme bi jedel tisto kar pa je zdravo pa ne čudni so ti naši malčki.....

(odgovor članu simba10)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
29.7.2004 12:55:11   
dory
uau neva6 imate pa kar zakomplicirano hranjenje vnucka...no tudi nas je bolj obcutljive sorte...ce mleko ni na pravih stopinjah pogreto samo pljuva...in vcasih ce je njegov dan se kar namucim...upam,da bova imela manj tezav s konkretno hrano...

btw vnucka imaste res sladkega...lahko ste ponosna :)


pozdravcek z gorenjske,teja&maj

(odgovor članu simba10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
29.7.2004 16:43:49   
Anonimen
8)hvala za lepe besede seveda sem ponosna že kar važna da imam takega vnučka saj se vidi na forumih ko se vtikam v pogovore in nakladam o njemu pa kaj hočeš sem pač takšna in nora nanj.mi tudi upamo da bo začel normalno prehrano se že počutim kriva da ne znam pomagat hčeri papa.:angel::miska::metulj::zajcek::racka::rozica:to so pa za tvojega srčka......

(odgovor članu simba10)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
29.7.2004 19:45:24   
dory
Saj ste lahko ponosni in prav vesela sem, da takole na forumu sodeluje tudi mamica in babica...kar tako naprej...svoji hceri pa se kako pomagate...ze to,da ste ob njej....mali navihancek pa bo imel babico se posebej rad...saj jih babice se posebej razvajate kajne? Pri nas je ze tako...

lustno se imejte in crkljajte vasega malega lepotca :)

papa, teja&maj

(odgovor članu simba10)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
29.7.2004 20:50:03   
Anonimen
:)-:)najprej teja ti moram reči da me kar tikaš veš se pol počutim kar prestara.no ja seveda ga malo razvajamo pa ne preveč da ne bo potem po glavi skakal mislim da ne znam preveč razvajat samo malo drugačna bom kot sem bila do mojih otrok.sigurna sem da ne bo pri meni s trmo nič dosegel ker trme ne prenesem(naprimer da bi tacal po tleh z nogicami če kaj ne dobi)itd kar katjo vprašaj.le ljubezni bo od mene dobil brez pogojev in neomejeno pa od dedija in tete in strica pa da na pradedka ne pozabim.9nebesa9nebesa9nebesaveš tolkokrat smo se že pogovarjale pa ti še nisem naročila da toplo pozdravljam tvojo mami in atija pa seveda en velik cmok tvojemu srčku!!!!!1:miska::metulj:

(odgovor članu simba10)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
29.7.2004 21:14:30   
dory
hey neva6,

kot sem seznanjena prihajate septembra v nase konce...upam, da se spoznamo...prepricana sem, da imamo veliko skupnega...


papa iz gorenjske, teja

(odgovor članu simba10)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
29.7.2004 21:22:43   
Anonimen
nene jaz pa upam da boš prej ti na tem koncu kakor jaz vem si obljubila ja si bomo malo jezike obrusile pa kakšnim se bo fajn kovcalo obljuba je obljuba !!!!(seveda če boš se počutila) :hudicek::hudicek:

(odgovor članu simba10)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
29.7.2004 21:33:01   
dory
Ja nekaj smo se s Katjo dogovarjale...bomo vidli kako bo..z naso malo cmero je se malce tezko po svetu hodit..ampak vseeno ce ne prej pa septembra...


kaksnim se pa zna kovcat ja :)


papa, teja

(odgovor članu simba10)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
1.8.2004 16:41:44   
Nina Nana
V Savinjskem koncu naše lepe dežele pa smejo otročki uživati ob gosti hrani šele po 6. mesecu. Zanimivo kaj?? Jaz sem pri prvi:roza: začela pri štirih, sedaj pa še vedno čakamo. Jutri bomo praznovali štiri mesece.

LP

(odgovor članu simba10)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
5.8.2004 22:11:05   
muki
Nina Nana, na Polzeli pa smo začeli že z 4 m. Vse je odvisno od pediatra. (Vi imate sigurdo dr. Dolničarjevo?)

(odgovor članu simba10)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
6.8.2004 18:53:05   
Nina Nana
Ja Muki točno tako, torej bom tudi jaz počasi pričela z uvajanjem.
Niso mi všeč takšna razhajanja pediatrov. Le od kod jim toliko idej in nasvetov in seveda katerega upoštevati?
Lep pozdrav na Polzelo!
Sva pa enako stari.

LP

(odgovor članu simba10)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
6.8.2004 23:07:18   
vesna fž
pozdravljene savinjčanke da se vama še jst pridružim tut mi smo začeli z uvajanjem goste hrane pri 4 mesecih.
Muki kje pa si doma ?

lp vesna

(odgovor članu simba10)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Uvajanje goste hrane pri 3.mesecih
7.8.2004 10:08:02   
muki
Vesna doma sem iz Polzele, sicer pa se že itak malo poznama.

Kdaj začneš spet delati? Je vaša babica B. rekla da dobi Filip Žaka v varstvo. A je že v penziji?


(odgovor članu simba10)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?