|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Včeraj bi bil najin najsrečnejši dan!
10.7.2006 10:59:24   
Sulfinija
Pozdravljene!

Punce da še tukaj malo izlijem svoje misli in poiščem tolažbo.Včeraj bi bil za naju najin najsrečnejši dan,kajti če se usoda ne bi kruto poigrala z nama in najino user posted image ,bi jo včeraj lahko stisnila prvič v naročje kajti bil je dan,ko so mi izračunali,da bom postala mamica.Kar sem včeraj čutila vam ne morem napisati.
V tem trenutku si le želim,da bi se čimprej uredile moje zdravstevene težave,in da bova z možem letzos preživela najlepši dopust in upava,da resnično le še tale dopust brez najine user posted image .Vem,da je nekje najin user posted image ,ki naju čuva in,da bo tale najin angel kmalu dobil brateca ali sestrico.
Hvala,da ste z mano in hvala za vse lepe besede,ki ste mi jih kdaj izrekle.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Včeraj bi bil najin najsrečnejši dan!
10.7.2006 11:38:33   
total
mojca tudi za tebe bo kmalu posijalo sončece in ti prineslo user posted image , zato ne obupaj in držim zate pesti.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Včeraj bi bil najin najsrečnejši dan!
10.7.2006 14:24:49   
Anonimen
Žal mi je zate...user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Včeraj bi bil najin najsrečnejši dan!
10.7.2006 14:40:50   
BLAŽIKA
Tudi pri vas bo posijal sončekuser posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Včeraj bi bil najin najsrečnejši dan!
10.7.2006 14:41:12   
MarijaPo
mojca, drzi se, bos videla, da bos enkrat tudi ti vsa neprespana letala okrog in bila vesela, da imas malo detece

nikar ne obupaj!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Včeraj bi bil najin najsrečnejši dan!
10.7.2006 21:45:04   
MR99
Mojca, vem kaj doživljaš. Tudi jaz bi morala roditi okrog 24.6.2006, pa se je vse končalo v 14. tednu. Tudi moja bolečina je še velika. Toliko bolj, ker že tri mesece delava na user posted image user posted image  pa nič....
Bojim se, da je bo abraziji kaj z mano narobe, vsak mesec upam, da zagledamuser posted image , pa nič...

Še zdaj ne morem verjeti, da se mi vse to dogaja.... Najhuje pa mi je, ker me zdaj vsi sprašujejo, če sem že noseča. To sovražim.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Včeraj bi bil najin najsrečnejši dan!
11.7.2006 0:18:29   
x_srečka_x
user posted image user posted image user posted image žal mi je...ampak vedi da bo tudi za vaju prišel največji sonček user posted image

(odgovor članu MR99)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Včeraj bi bil najin najsrečnejši dan!
18.7.2006 15:45:10   
raja
Mojca, verjemi, trdno verjemi, da boš tudi ti enega dne srečna user posted image . Pa veliko lepih trenutkov na dopustu.Uživajta!!!!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Včeraj bi bil najin najsrečnejši dan!
2.8.2006 18:10:39   
lu155
verjemi mi da za vsakim dežjem sonček posije...tudi ti boš enkrat dobila user posted image
najprej pa si naberi veliko moči da boš lahko imela še veliko user posted image inuser posted image !


_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu raja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?